Meditācija sirds tīrībaiKā ielaist Mīlestību jūsu sirdī? Patiesībā tas ir ļoti vienkārši. Vajag vienkārši atbrīvot jūsu sirdi no visām lietām, kas to apgrūtina, no nemiera, ienaida, dusmām, skaudības... Sevišķi jums traucē naids. Naids ir gara tumsības māsa. Un naids jūsu sirdī aizvieto Dievišķo Mīlestību un neļauj tai izpausties. Bet tad, kad jūs pazīstat ienaidniekus, kuri ir sagrābuši jūsu sirdi, jūs varat pamazām soli pa solim sākt atbrīvoties no jūsu ienaidniekiem.

Es došu jums universālu metodi, kas palīdzēs jums attīrīt jūsu sirdi no visa, kas nav Dievišķīgs, no jebkuras īpašības, kas nostājusies jūsu ceļā un traucē jums.


Tātad tad, kad jums rodas minūte brīva laika, jūs iztēlojaties, ka jūs ņemat gabaliņu tīras drānas un samērcējat to absolūti tīrā, dzirkstošā ūdenī, kas skalojas tieši pie jūsu kājām. Noliecieties un pasmeliet šo ūdeni ar jūsu rokām. Saslapiniet tajā drānu un iztēlojieties, ka jūs turat jūsu sirdi jūsu rokās. Jūsu sirds ir līdzīga kristāla traukam. Bet šis trauks jūsu iemiesojumu laikā uz Zemes ir kļuvis nespodrs un vairs nelaiž cauri Dievišķo Gaismu. Ņemiet jūsu trauku, jūsu sirdi un iztēlojieties, kā jūs nomazgājat no tās kārtu pēc kārtas visas sakrājušās negatīvās īpašības un jūtas. Naidu, antipātijas, bailes, dusmas, gara tumsību, slinkumu, skaudību. Katram no jums būs vairākas īpašības, no kurām jums nepieciešams šķirties vispirms. Nomazgājiet jūsu sirdi no šo negatīvo īpašību un izpausmju apsūbējuma.


Atkārtojiet šo procedūru katru dienu. Nedomājiet, ka jūs ar vienu reizi tiksiet galā ar jūsu darbu un attīrīsiet jūsu sirdi no daudzu gadsimtu negatīvajām enerģijām.

Centieties pastāvīgi turēt jūsu apziņā šo tēlu, kā jūs atbrīvojaties no jūsu negatīvajām īpašībām. Iedomājieties, kā jūsu sirds ar katru reizi spēj laist caur sevi arvien vairāk un vairāk Dievišķās enerģijas.


Svētais Erceņģelis Mihaēls caur Tatjanu Mikušinu

Mācība par baiļu aizvietošanu ar Dievišķo Mīlestību

5. janvāris 2007. gads


http://www.sirius-riga.lv/diktati2006.09-2007.01.htmlPievienots: 2010/12/28