Meditācija par sava patiesā ceļa un mērķa saprašanu


Kuan Iņ caur Natāliju Glasoni


Dievietes sveicieni plūst no manas dvēseles un Gaismas Skolotāja apziņa no mana prāta ieplūst visā jūsu būtībā. Lūdzu, pieņemiet manu mīlestību, ko es bagātīgi pludinu pāŗ jums.

Šodien gribu dot jums meditāciju, kas palīdzēs savienoties ar jūsu patieso ceļu un dievišķo mērķi uz Zemes. Jūsu patiesais mērķis uz Zemes ir Pieņemt Radītāja svētās enerģijas, saplūst ar tām un iemiesot tās.                                                   

Šī meditācija plīdzēs pieņemt tās Radītāja īpašības pie kurām strādājiet savā dzīvē. Svarīgi saprast, lai arī jūs patiesi vēlaties saprast šo informāciju, bet, iespējams, tā nav Radītāja griba to apjaust šobrīd, tādēļ, šajā gadījumā, ļaujiet sev praktizēt šo meditāciju.


Meditācija


Ieņemiet dziļu un miera pilnu stāvokli. Lūdzu, koncentrējieties uz savu elpu un atkārtojiet pie sevis « OM MIERS » katrā ieelpā un izelpā. Tik ilgi, cik jūtiet tas ir  nepieciešams, līdz esiet pilnībā relaksējies, atbrīvojies un mierīgs.


Izsaki balsī vai pie sevis:

“Es aicinu un piesaucu Kuan Iņ, mīļo Garīgo Māti visiem, un 11. gaismas stara čohani. Lūdzu svētī mani ar savu mirdzošo un starojošo mīlestības enerģiju un ļauj man sasniegt dziļāku saikni ar tavu dvēseli, sajūtot tavu svēto klātbūtni ap mani. Lūdzu ielej manā būtībā tavu svēto gaismu, kas paceļ manas gaismas un mīlestības koeficientu, kamēr tu pārraugi šo meditāciju un nodrošini manu aizsardzību visos laikos.”

Brīdi uzgaidi un izbaudi notiekošo


 “Mīļā Kuan Iņ, lūdzu savieno mani ar 11.stara ašramu un ļauj  man izbaudīt 11.stara rozā un oranžās gaismas maigo plūsmu manā ķermenī un būtībā.”

Brīdi uzgaidi un izbaudi notiekošo


 “Ar tavu atļauju, es lūdzu,  drošībā un aizsardzībā, nogādāt mani 11. stara ašramā un Dievišķā Mērķa telpā. Lūdzu, esi ar mani šajā procesā. Paldies.”

Brīdi uzgaidi un izbaudi notiekošo


Iedomājies, kā rozā un oranžā stara gaisma izkūst tavā būtībā, kad tu ierodies Dievišķā Mērķa telpā. Telpas vidū tu ieraugi sešstūra formas kristāla sēdekli. Es lūdzu tevi tajā iesēsties un izjust 11.gaismas stara enerģijas, kas plūst pār tevi un saplūst ar tavām enerģijām. Uz brīdi izbaudi šo mieru, mīlestību un telpas vienkāršību.


Sešstūra sēdeklis ir aktivizēšanas vieta, tas palīdzēs tev aktivizēt tavas enerģijas un arī tavu sapratni par īstajām, patiesajām vērtībām pie kurām strādā tava dvēsele.


 “Es lūdzu sešstūra kristāla sēdeklim un 11.stara enerģijām aktivizēt manas enerģijas, palielināt pozitīvās vibrācijas, šķīdināt negatīvās vibrācijas un ļaut man sasniegt jaunu saplūšanas līmeni ar garīgajām enerģijām, kas atrodas visapkārt man un manī. Skolotāja Kuan Iņ, lūdzu, esi klāt šajā procesā.”


Redzi vai iedomājies kā sešstūra kristāla sēdeklis uz kura esi apsēdies izstaro tīru un spožu briljanta gaismu visā tavā būtībā. Tu vari sajust enerģijas, kas kustas tevī, tava gaisma pieaug un tu kļūsti par svēto enerģiju gaismas stabu. 11.stara enerģijas saplūst ar tevi kā viens vesels.


“Es piesaucu un aicinu Radītāja gaismu ieplūst manā būtībā un aktivizēt manu dvēseli ļaujot tai man atklāt un saprast manu patieso mērķi un ceļu šeit uz Zemes.”


Vizualizē, sajūti vai apzini Radītāja Gaismu, kas pārklājas pār Dievišķā Mērķa telpu un caurstrāvo tavas būtības kodolu. Iedomājies gaismu, tā aktivizē tavas enerģijas un sirds čakru. Sirds čakra ir savienota ar tavu dvēseli. Radītāja gaismai plūstot pār tavu būtību, tas rada gaismas tīklu tev priekšā uz grīdas, tas ir tas ceļš, ko tava dvēsele tev paredzējusi pirms tavas dzimšanas. Ļauj sev apskatīt to un jautā, lai saprastu, kurā vietā uz šī ceļa atrodies šobrīd.


Jautā, lai uzzinātu tās Radītāja dvēseles gaismas īpašības pie kurām tu šobrīd strādā, lai tās  pieņemtu vai tev vajadzētu pieņemt un, kas virzīs tavu izaugsmi.


Atbilde var nākt kā atmiņas, sajūtas, vārdi, smarža vai zināšana, esi pacietīgs un tici pats sev. Ja tu tiecies pēc kādas īpašības, tad lūdz savienoties ar šo īpašību caur Radītāja dvēseli. Lūdz  lielākā intensitātē izjust un izprast šo īpašību.


Tā kā starojošais Gaismas ceļš pie tavām kājām iezemējas tavā būtībā, lūdz saprast šīs gaismas īpašības, kas ir tavs patiesais integrēšanās mērķis uz Zemes.


Atbilde var nākt kā atmiņas, sajūtas, vārdi, smarža vai zināšana, esi pacietīgs un tici pats sev. Ja tiecies pēc kādas īpašības, tad lūdz savienoties ar šo īpašību caur Radītāja dvēseli. Lūdz  lielākā intensitātē izjust un izprast šo īpašību.


Kad esi beidzis, pasaki paldies Dievišķā Mērķa telpai, kas ļāva tev pabūt tās svētajās enerģijās. Svētais ceļš tavā priekšā pašķirsies un tu vari piecelties no sava vietas. Iedomājies to enerģiju, ko tiko uzņēmi savā būtībā un sūti to cauri savam ķermenim zemē, lai iezemētu un iecentrētu tavu būtību un palīdzētu tev atgriezties fiziskajā realitātē. Lēnām atgriezies savā ķermenī un atkal atpazīsti savu apkārtni. Lūdz mani-Kuan Iņ sabalansēt un harmonizēt tavas enerģijas.


Tu vari ikdienā lietot šos piesaukumus, lai veicinātu šo divu īpašību pieņemšanu, ko tiko atklājāt.

 “es piesaucu Radītāja dvēseles ……… un …….īpašības, to vispiemērotākās vibrācijas tieši man, iezemēt manā dvēselē, ķermenī, aurā un realitātē. Es esmu……….. un ………..izpausmē.”


Ceru, šī meditācija noderēs jūsu garīgajai izaugsmei un sapratnei par jūsu patieso ceļu un mērķi šeit uz Zemes.


Svētība un miers jums,

Kuan Iņ, 11.gaismas stara čohans


http://www.wisdomofthelight.com/Lady_Quan_Yin.html

Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/03/05