Meditācija.

SAI BABA


“Šodien ES Tev gribu paskaidrot, kā Tu vari meditēt.

Apsēdies mierīgā vietā un dari to vislabāk divreiz dienā apmēram 20 – 30 minūtes. Ir svarīgi, ka Tu to dari vienmēr vienā un tanī pašā laikā, lai tas Tev kļūtu par paradumu.

Aizdedzini sveci un apsēdies tās priekšā. Kādu brīdi lūkojies liesmā un apceri, ka liesma savu gaismu var iedot daudzām, daudzām svecēm, pati joprojām saglabājot savu lielumu. Kad pietiekami esi raudzījies svecē, lēnām aizver acis un savā prātā iztēlojies, ka liesma izplata savu gaismu uz Tavas pieres, starp acīm. Pēc tam aizvadi to uz Tavas sirds čakras lotosu.

Ļauj gaismai ieplūst krūšu dobumā un sajūti, ka šī gaisma attīra. Un tā ir mīlestība. No šejienes virzies uz kaklu un galvu un ļauj gaismai nomierināt un attīrīt Tavas domas. No galvas virzi gaismu sirdī, plecos, un rokās līdz delnām un pirkstu galiem. Pēc tam ļauj gaismai ieplūst vēdera dobumā un pilnīgi to piepildi līdz iegurnim. Izelpo visas bēdas un ciešanas. Ieelpo tīro, spožo gaismu. Virzi gaismu tālāk kājās un pēdās, bet no šejienes cauri mugurai. Un to Tu nekad nedrīksti aizmirst! Virzi gaismu pa muguru līdz galvaskausa virspusei, kur atrodas Tava vainagčakra. Apzinies, ka visu Tavu ķermeni piepilda gaisma. Tavs ķermenis sastāv no gaismas, kas staro līdz Tavas auras ārējai malai.


Tagad no savas vainagčakras sūti gaismu saviem tuvajiem, mīļajiem, radiem un draugiem. Ietin gaismā viņus visus. Pat savus ienaidniekus ietin gaismā. Pēc tam izplati gaismu pār savu pilsētu, savu zemi, savu kontinentu, pār visu planētu. Lai Tava gaisma plūst pār minerāliem, augiem, dzīvniekiem un visiem cilvēkiem. Izplati gaismu pār visām neredzamām būtnēm, kuras ir ap pasauli un pasaulē. Ļauj savai gaismai starot Universā un baudi šo plašumu.


Pēc kāda brīža liec gaismai caur vainagčakru plūst Tavas sirds lotosā un šo liesmu paturi sevī kā spēku, uz kuru Tu vienmēr vari paļauties. Lūdz Dieva klātbūtni, lai Viņš Tevi svēta un vada. Tad atver acis un Tev būs priecīga diena.”


http://www.urantija.lv/lv/publikacijas/12/


Pievienots: 2009/08/02