Dienas laikā paveiktā caurskatīšana


...
Tāpēc jums būs lietderīgi analizēt visas jūsu darbības, kuras jūs esat veikuši dienas laikā. Pieņemiet par likumu burtiski dažas minūtes pirms iemigšanas veltīt aizvadītās dienas un jūsu darbību analīzei, ko dienas laikā esat veikuši. Netiesājiet sevi stingri par jūsu kļūdām, kuras esat pieļāvuši. Un neļaujiet jūsu miesīgajam prātam atkal un atkal ievilkt jūs tajās nosodāmajās situācijās, kurās jūs iekļuvāt dienas laikā. Vienkārši novērtējiet situāciju un stingri savā sirdī pieņemiet lēmumu nekad vairs neiesaistīties šajā negatīvajā stāvoklī vai nosodāmajā darbībā. Palūdziet palīdzību savam Augstākajam ES, lai viņš pasaka priekšā jums to brīdi, kad jūs nākamo reizi stāvēsiet uz analoģiskas situācijas sliekšņa, un palīdz jums izdarīt pareizu izvēli.
Nekad neļaujiet sev vairāk kā vienu minūti koncentrēties uz jebkādām negatīvajām dienas norisēm. Jums pietiek vienkārši dot novērtējumu notikumiem. Tāpēc, ka tad, ja jūs domājat un pārāk ilgi analizējat negatīvu situāciju, jūs piebarojat to ar savu enerģiju. Un rezultātā jūs radāt negatīvās enerģijas sablīvējumu, kas maldīsies izplatījumā un pievilksies pie tiem cilvēkiem, kuru vibrācijas sakritīs ar šī negatīvās enerģijas sablīvējuma vibrācijām. Ar to pašu jūs burtiski radīsiet cēloņus jūsu nākotnes problēmām un nākotnes situācijām.  
Jūsu apziņai pastāvīgi jāsaglabā tā skaidrība, kas piemīt maziem bērniem. Atdaliet no sevis visus nekvalitatīvos un negatīvos stāvokļus. 
Iztēlojieties, ka jūs ņemat nazi un nogriežat nost no sevis tās domas un uzmācīgos stāvokļus, no kuriem jūs nevarat tikt vaļā. Mēģiniet aizvietot šos negatīvos stāvokļus ar pozitīviem tēliem un izjūtām. Apceriet ar savu iekšējo redzi skaistas puķes, dabas ainavas, klausieties mierīgu, maigu mūziku. Ļoti derīgi būs pirms miega gremdēties zvaigžņu un galaktiku ainu vērošanā. Klausieties un centieties saklausīt klusuma balsi, kas nāk pie jums no kosmosa dzīlēm un izplatījuma. 
Es devu jums vielu pārdomām. Un es šodien atstāju jūs cerībā, ka jūs izmantosiet manus padomus un atcerēsieties par tiem tad, kad tie jums būs nepieciešami.

Iemīļotais Zaratustra
2. janvāris 2006. gads

http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.08-2006.01.html

Pievienots: 2014/11/08