Saskarsme ar pavadoņiem

Skolotājs Kuthumi caur Natāliju Glassoni


8.novembrī/2010
Jūsu pavadoņu mīlestība jūsu dzīvēs var būt klātesoša un ievērojami atbalstoša un tā var arī būt apslēpta jūsu apzinātajai apziņai, bet tas nenozīmē, ka netiekat pilnīgi un noteikti mīlēti no jūsu pavadoņu puses. Vai nu ticat vai nē tam, ka jums ir pavadoņi, vai nu kontaktējieties ar tiem ik dienas vai nē, jums ir pavadoņi un tie atrodas vienmēr jums blakus. Viņi nekad jūs neatstāj un vēro jūsu dzīvi, notikumus un eksistenci uz Zemes. Viņu misija un kalpošana ir jūs mīlēt vienmēr un virzīt cik tas ir viņu spēkos jūsu garīgā ceļojuma laikā uz Zemes. 

Daudzi gaismas darbinieki, kuri netic pavadoņu esamībai vai to nozīmīgumam garīgā ceļa gājumā, uzskata, ka eksistē tikai viena enerģija, ar kuru ir jāsavienojas un jākontaktējas un tā ir Radītāja gaisma, bet visas citas enerģijas vai dvēseles iekšējos plānos ir vienkārši novirzīšanās no patiesības. Zināma patiesības daļa te arī ir. Kā gaismas darbinieks, kurš atrodas uz Zemes, tas ir jūsu mērķis un vajadzība savienoties ar Radītāja gaismu, lai iemiesotu un strādātu ar Radītāja vibrācijām jūsu fiziskajā realitātē. Patiesībā, nekas arī nav svarīgāks par tieši to, sajust Radītāja gaismu ap sevi un sevī, tas sniedz patīkamas sajūtas, un ar laiku ļauj eksistēt kā patiesībai uz Zemes.


Kad runājam par pavadoņiem, mēs nerunājam par novirzīšanos no garīgā ceļa, bet gan par dažādu Radītāja aspektu un īpašību apkopošanu. Jūsu pavadoņiem ir tīrāka apziņa nekā šobrīd jums jūsu pašreizējā apziņa. Viņu enerģija šobrīd ir augstāka, ātrāka un smalkāka. Pavadoņi visu spēj saskatīt cauri tiem ierobežojumiem, kas kavē jūsu attīstību, tie redz daudz lielāku kopainu par visu notiekošo uz Zemes. Pavadoņi ir jūsu draugi un atrodas te, lai atbalstītu un vestu jūs uz priekšu, lai uzstrāvotu un vairotu jūsu spējas un paveikto. Tie ir vienmēr pozitīvi noskaņoti draugi, mīloši un augstsirdīgi savās enerģijās un viedumā, lai ko jūs darītu vai teiktu, jūsu pavadoņi nekad jums neuzgriezīs muguru un nekad jūs neatstās vienus. 

Kā gaismas darbinieki, kuri vēlas pacelties un meklē veidu, kā to īstenot, kuri meklē vienotību ar Radītāju un patiesību, mīlestību un citām svētajām jūsu dvēseles īpašībām, jūsu ceļš laiku pa laikam var likties vientuļš un grūts, īpaši tad, kad cenšaties sasniegt kādu neiespējamu mērķi, kas tāds šķiet jūsu fiziskajam prātam. Jūsu pavadoņi atrodas blakus, lai atvieglotu ceļojumu, lai palīdzētu un vairotu jūsu savienību ar Radītāju un mīlētu jūs bez nosacījumiem. Augot garīgi, atklājot sevī iekšējās enerģijas, šķīdinot sevī tumsu, jūsu būtībā ienāk beznosacījumu mīlestība un to sajust ap sevi ir ļoti būtiski, jo mīlestība ļauj palikt koncentrētiem uz mērķi. Kad sākat apjaust sev apkārt esošo mīlestību, tad jūsu realitātē un garīgajā attīstībā mīlestība kļūst īpaši spēcīga un varena, jo ļauj sajust visapkārt esošo „atbalsta tīklojumu vai platformu” un uzmundrina jūs izvirzīto mērķu sasniegšanai.


Jūsu pavadoņi ir enerģijas, ar kurām varat sarunāties vai nu pie sevis prātā vai skaļā balsī, ar pavadoņiem varat dalīties jūsu dziļākajās sajūtās, bet vissvarīgākais, varat lūgt tiem jebko un pavadoņi jums palīdzēs vispiemērotākajā veidā- ja tas būs saskaņā ar Radītāja gribu un veicinās jūsu garīgo attīstību.


Pavadoņi ir viena no Radītāja izpausmēm, tie strādā kā savienotāji tilti ar Radītāja gaismu. Pats svarīgākais, saprotiet, ka esat savienots kā viens ar Radītāju un tātad arī ar pavadoņiem. Nav nošķirtības vai atšķirību starp jums un jūsu pavadoņiem, tieši tāpat starp jums un Radītāju. Jūs esat Radītājs tāpat kā jūsu pavadoņi. Savienošanās ar savu pavadoņu enerģiju un tās iemiesošana jūsu realitātē, ne tikai palīdz un sniedz padomus, bet ļauj uzņemt jaunas un augstākas Radītāja dvēseles vibrācijas. 

Ļoti svarīgi ir gaisināt domu par to, ka pavadoņi atdala jūs no Radītāja. Tā vietā pieņemiet sevī domu, ka pavadoņi jūs saista ar Radītāju daudz dziļākā līmenī. Vai nu sadarbojaties ar saviem pavadoņiem vai nē, tie atrodas jums blakus, tāpēc būtu labi veidot attiecības ar tiem, zinot, ka tas nesīs izsmalcinātas pārmaiņas jūsu realitātē, notikumos un pieredzē, kas tiek gūta uz Zemes. Sadarbojoties ar saviem pavadoņiem, Radītāja enerģija aizvien vairāk, dziļāk un intensīvāk pietuvinās un pārņem jūsu garīgo ceļu.


Es, Skolotājs Kuthumi, ar ļoti daudziem Zemes cilvēkiem strādāju kā pavadonis. Tas ir prieks, gods un bauda atklāti un dziļi mīlēt tik daudzas dvēseles, kas pieņem manu un Radītāja dvēseles klātbūtni. Vēlos piedāvāt jums kādu vienkāršu tehniku, lai uzlabotu jūsu saskarsmi ar pavadoņiem un iezemētu lielāku Radītāja gaismu, apziņu un apjēgu jūsu būtībā, šī tehnika palīdzēs jūsu dvēseles izaugsmei. Jūs varat to uzlabot un papildināt, varat izpildīt katru dienu un bez ierobežojumiem ikviens cilvēks vai nu jau strādājošs ar saviem pavadoņiem vai tāds, kurš tikai vēlas to uzsākt. 


Lūdzu, apsēdieties mierīgi un koncentrējiet uzmanību uz elpu, ieejiet dziļākā meditatīvā prāta un eksistences stāvoklī, ar katru brīdi ļaujoties dziļākam klusumam un rāmumam. 
Vispirms palūdziet, lai jūsu personīgie pavadoņi jums tuvojas ar savām enerģijām nolūkā jūs aizsargāt ar savu mīlestību un ļaujot izjust viņu tīro un atdeves pilno klātbūtni.


Vērojiet savu ķermeni, sajūtas un jebkādas notiekošās izjūtas.
Vairākas reizes dziļi ieelpojiet, izelpojot atbrīvojieties no bailēm vai blokiem, kas varētu kavēt savienībai ar pavadoņiem. Šis solis ir ļoti svarīgs pat tiem, kuri jau pieraduši pie šāda veida kontaktiem, jo vairo un spēcina savienošanos.


Palūdziet pavadoņiem piepildīt jūs ar kristāl dzidru baltu enerģiju, kas jūsu būtībā ienāk caur vainaga čakru galvas virspusē. Sajūtiet, kā enerģija ieplūst jūsu prātā, attīrot to no domām, ļaujot jūsu prātam nomierināties, prāts pievienojas procesam un vēro notiekošo.           


Lūdziet, lai jūsu dvēsele savienojas ar Radītāja gaismu un dvēseli. Lūdziet pavadoņiem vairot un spēcināt šo savienību tā, lai visi jūsu būtības aspekti un izpausmes savienotos ar Radītāja dvēseli un Radītāja gaisma viegli, spēcīgi, vareni un noteikti ieplūstu visā jūsu būtībā. Iesaistiet notiekošajā arī prātu.

Kad esat gatavi, tad lūdziet saviem pavadoņiem apvienot viņu un jūsu enerģiju un papildināt ar vispiemērotākajām vibrācijām un īpašībām. Jūs sevī variet sajust enerģijas vai gaismas plūsmu. Pavadoņu enerģijas savienojas ar jūsu enerģijām, jūsu enerģijas savienojas ar viņu enerģijām. Šajā procesā visi ir līdzvērtīgas gaismas bākas, daloties savā enerģijā, lai saņemtu un sasniegtu lielāku vienotību ar Radītāju. Pavērojiet krāsas, vīzijas, vārdus un sajūtas, vienkārši vērojiet notiekošo. Ļaujiet procesam notikt un brīdi atrodieties šajās enerģijās, ļaujot gaismai ienākt un iezemēties jūsu iekšienē.


Šīs prakses mērķis ir vairot savienību ar jūsu pavadoņiem, šķīdināt jebkādas barjeras, spēcināt jūsu gaismas daudzumu un iemācīt jums komunicēt ar pavadoņiem, ļaujot tiem ienākt jūsu esībā.


Šobrīd, savienojoties ar pavadoņu enerģiju, lūdziet tiem palīdzību un atbalstu garīgajā izaugsmē, runājiet ar tiem no visas sirds, ticot, ka tie palīdzēs, atbalstīs un virzīs tālāk. Kad lūdzat palīdzību un vadību, tad ziniet, ka jūsu pavadoņi vienmēr klausās un dzird, bet tad, kad spēcīgi un stingri savienojieties ar viņu enerģijām, jūsu lūgumiem būs daudz lielāks spēks un tieši tāpat arī pavadoņu iespējām jums palīdzēt. Pēc tam vienkārši vērojiet pārmaiņas vai notikumus jūsu realitātē un ticiet, ka jūsu pavadoņi un Radītājs jūs mīl. Tā apzināsiet savas sajūtas un vēlmes, tāpat tas palīdzēs jums gūt lielāku sapratni pašiem par sevi un savienošanos.


Atcerieties, lai saņemtu ir jālūdz, lai lūgtu ir jāizprot un jāsaprot vēlme, kad vēlēšanās nāk no jūsu būtības patiesības, tad vienmēr saņemsiet un tiksiet atalgoti ar Radītāja pārpilnību. Jums tikai jābūt atvērtiem, lai to pieņemtu. Pavadoņi palīdzēs saprast to, ka visapkārt esošā enerģija un jūsu būtībā esošā enerģija ir Radītājs, ka esat viens ar visu. Separācija ir ilūzija. Integrācija un saplūšana ir pieņemšanas process par savu patieso eksistenci kā Radītājam. Pieņemiet šo integrācijas procesu, uzskatot to par nākamo soli tuvāk Radītāja gaismai, kas izplūst no jūsu iekšienes.


Svētā svētlaimē,
Es esmu Skolotājs Kuthumi
8.novembrī/2010

www.omna.org


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2013/03/11