26.10.2008

Labvakar, Jāni!

Mēs tik ilgi esam gaidījuši šo atkal redzēšanos ar tevi. Ir pagājuši vairāki mēneši, kopš pēdējo reizi tu saņēmi vēstījumus.

Nemeklē vainu sevī, kas un kāpēc, tas bija tāpēc, ka tā bija.

Mums ir daudz informācijas, ko caur tevi ir jānodod Gaismas nesējiem uz Zemes.

Nevienam nav noslēpums, ka uz Zemes ir sācies saspringts laiks.

Protams, ka vairums domā un to saista ar naudu, ekonomiku, bet patiesā lietu būtība pavisam cita.

Šī trakā dzīšanās pēc naudas un tās daudzuma, liedz pacelt Zemes vibrācijas līdz tam līmenim, kurš ir nepieciešams, lai līdz galam varētu realizēt mūsu un jūsu plānu šeit uz Zemes.

Tikai tad, kad vairums cilvēces sapratīs, ka patiesās vērtības slēpjas ne naudā, ne tās daudzumā. Vērtības uz Zemes ir pavisam citas, un to jau jūs ,Gaismas nesēji, zināt.

Jums, Gaismas nesēji, ir jāsāk gatavoties tam brīdim, kad lielā ekonomika uz Zemes sabruks. Daudzi jo daudzi kritīs panikā, un tad uz „skatuves” būs jānāk jums, Gaismas nesēji. Jūs būsiet tie, kas visiem spēs atvērt acis un atkal parādīt patiesās vērtības.

Jums šim darbam ir jāgatavojas cītīgi, jo sākums būs smags (daudzi ar to nevarēs samierināties J.D.), bet tik vienmēr atceraties, ka jūs neesat vieni, ka vienmēr mēs esam jums blakus.

Jau pašreizējais darbs, ko jūs darāt ir neizmērojams. Tā Gaisma un Mīlestība, ko jūs dodat Zemei un visam apkārtējam, ir nenovērtējams.

Esiet Gaisma, turpiniet meklēt Gaismu sevī, un to pašu ceļu rādiet arī citiem!

Mēs jūs ļoti mīlam!

Man patiess prieks Jāni, par mūsu atkalredzēšanos!

Ar mīlestību, El Moria!


Pievienots: 2009/03/06