13.04.2008

Labvakar, Jāni!

Atkal tev ir neliels pārsteigums, bet man par to ir jāsmejas ;)

Vairāk kārt jau tev esam teikuši- neparko nešaubies un neparko nebrīnies.

Sauli nomaina Mēness, un atkal pēc Mēness nāk Saule, un tā tas notiek patstāvīgi un bez izmaiņām. Tā arī tev un citiem ir jāsaprot, ka lietas ir noteiktas un patstāvīgas, varētu teikt, ka ar zināmu cikliskumu.

Tas tā ir arī ar ap jums notiekošajiem procesiem - ceļā uz Gaismu. Vienu brīdi spīd saule un ir gaišs, bet ir brīži, kad jums ir jāiet pa tumsu. Jūs, ejot pa tumsu, nedrīkstat ne šaubīties, ne baidīties. Jums ir zināms gala mērķis un uz to ir jāsoļo droši un platiem soļiem, lai tumsa jūs neiespaido.

Patiesībā, jūs gaismas nesēji, esat arī tie, kas soļojot cauri tumsai, tur ienesat Gaismu un rādāt citiem ceļu.

Jums seko ļoti daudzi, tāpēc pārliecība un mērķtiecība ir jūsu karte, kas atļauj atrast ceļu tumsā.

Jo tālāk jūs ejat, jo interesantāks kļūst jūsu ceļš. katrs jauns ceļa pagrieziens nes jaunus pārsteigumus un atziņas. Katrs ceļa posms ir noteikts pārbaudījums jums. Jo ātrāk jūs tiekat galā ar pārbaudījumiem, kas ir jūsu ceļā, jo tuvāk pienāk tas brīdis, kad jūs būsiet tur, kur ir tikai Gaisma, un Gaisma tāda, kādu jūs vēl neesat redzējuši.

Ar katru dienu uz Zemes arvien vairāk cilvēku sāk apjaust, saprast savu patieso dzīves mērķi, kāpēc viņi ir šeit uz Zemes, un tas ir arī jūsu nopelns - Gaismas nesēji.

Mēs jūs visus ļoti mīlam un esam blakus jums. To jau daži arī sajūt pat fiziskajā plānā. Un tas nozīmē, cik patiesībā mūsu pasaules ir satuvinājušās, mēs viens no otra esam tikai rokas stiepiena attālumā.

Mēs jau esam pastiepuši savas rokas un gaidām no visas Zemes cilvēces to pašu, lai mēs varam sadoties rokās un būt vesels viens.

Es jūs visus ļoti mīlu!

Sirdsmīļotais Kuthumi!


Pievienots: 2009/02/24