16.03.2008

Labvakar, Jāni!

Lai miers un mīlestība valda tavā namā un visapkārt!

Šodien savu vēstījumu vēlos sākt ar lielās mīlestības apliecinājumu pret jums, Gaismas nesēji, uz Zemes!

Es un visi Visuma Valdnieki ļoti augstu vērtējam jūsu darbu, kas nemaz nav viegls un prasa daudz enerģijas. Mēs patstāvīgi esam kopā ar jums un ļoti jūs mīlam.

Ar katru dienu pasaulē saasinās situācija, rodas neskaitāmi etniski, ekonomiski un citi konflikti. Tas uzskatāmi pierāda tumsas reakciju uz notiekošo pasaulē, respektīvi, tumsa vairs nespēj pretoties Jaunām, uz Zemi plūstošām,  enerģijām, un viņi savā agonijā izraisa neskaitāmus konfliktus uz Zemes.

Jums, Gaismas nesēji, ir jāturpina iesāktais Svētais darbs un jāpilda šis Gaismas okeāns ar arvien dzidrākiem ūdeņiem, lai vairs nebūtu vietas duļķiem un nogulsnēm.

Jūs arī redzat, kas notiek valstī, kurā jūs dzīvojat. vecās enerģijas vēlas saglabāt varu un valdīt pār visu, bet viņiem paliek spēka arvien mazāk un mazāk, jo Jaunās enerģijas, jau sāk nospiest viņus malā. Ticiet man, ilgi vairs nav jāgaida, kad arī jūsu valstī un arī citur pasaulē notiks radikālas pārmaiņas politiskā un ekonomiskā jomā.

Lai kas arī notiktu, jums, Gaismas nesēji, ir jāturpina savs darbs, jāharmonizē situācija valstī un visā pasaulē. Jūs kopā esat viens liels spēks, kuru sašķelt nav iespējams. Jūsu spēks ir jūsu apziņas un ticības tīrībā.

Cik tīra jūsu apziņa un ticība, tik liels ir jūsu spēks!

Neesiet slinki sūtot Gaismu un Mīlestību viens otram un visai pasaulei. Dariet to katru dienu, katru stundu. Ja esat aizņemti citās lietās, tad LŪDZIET TO SAVIEM ENĢEĻIEM, lai viņi to dara jūsu vietā. Viņi ar lielu mīlestību piekritīs jūsu lūgumam. Jūs fiziski varat strādāt ar sadzīviskām lietām, bet jūsu GARS, tai pat laikā, veiks svētītu darbu.

Atcerieties, mani mīļie, ka enģeļi un daudz citas būtnes, alkst jums palīdzēt.

 Lūdziet, un jums tiks dota palīdzība.

Mēs jūs ļoti mīlam, tik mīlestībā ir patiess spēks!

Ar mīlestību pret tevi un visu pasauli,

Jēzus!


Pievienots: 2009/02/24