Dienas atziņa


Pamatmērķis jūsu esībai fiziskajā ķermenī ir garīgā attīstība, vēlme satuvināties ar Dievu.
Jūsu pašreizējai esībai uz Zemes fiziskajā ķermenī ir trīs galvenie iemesli.


Pirmkārt, jūs esat aicināti būt par lieciniekiem varenām pārmaiņām, kuras tagad notiek uz jūsu planētas, galvenokārt cilvēces apziņā. Tieši ar to arī izskaidrojams intensīvais iedzīvotāju pieaugums uz planētas – ar katru dienu uz Zemes ierodas aizvien vairāk dvēseļu, kuras vēlas savām acīm skatīt šo vareno laikmetu cilvēces vēsturē.
Otrkārt, daudzi no jums izlēma piedzimt šajā periodā, lai izmantotu iespēju saņemt palīdzību no tiem, kas garīgajā attīstībā tikuši tālāk uz priekšu. 


Trešais, un pats svarīgākais iemesls ir tas, ka jūs vēlaties dāvāt savu personīgo ieguldījumu notiekošajās pārmaiņās, kļūt par daļu no avangarda. Taču būt avangardā nebūt nenozīmē nodarboties ar kaut ko īpašu.
Jūs esat cilvēciskas būtnes, un tas nozīmē, ka jūs esat dzimuši, lai būtu, nevis lai kaut ko darītu vai lai kaut kas jums piederētu. Jūsu ievērojamākais devums pasaulei ir jūsu sūtība, nevis jūsu rīcība. Būtību nevar nedz noslēpt, nedz iznīcināt. Jūs taču pazīstat cilvēkus, kuru klātbūtne vien jums sagādā lielu prieku. Cilvēka rīcība vienmēr nāk no viņa būtības. Ja iemaņu apguvē tomēr ir kaut kādas robežas, tad būtību var pilnveidot bezgalīgi.

Ja jūs uzticēsieties tikai savām cilvēka iespējām, jums neizdosies pilnībā atklāt savu potenciālu. Uzticieties Dievam, jo tikai sadarbībā ar viņu jūs spēsiet līdzināties Jēzum.

Nav svarīgi, par ko jūs strādājat. Labākais, ko jūs varat izdarīt šajā dzīvē, ir nodzīvot to ar mīlestību. Ikvienā darbībā ielieciet savu dvēseli. Dariet labu arī sīkumos.

Esiet labi pret cilvēkiem un dzīvniekiem, pret puķēm un kokiem savā dārzā, tad mans sapnis piepildīties, un jūsu planēta kļūs par Labestības planētu.

No Jena Grema un Baltā Bizona grāmatas DIEVS NEKAD NENOKAVĒ... un nekad neierodas par agruPievienots: 2011/10/07