Dienas atziņa


Katrs garīgais meklētājs agri vai vēlu saskaras ar problēmu, ka ārējie apstākļi arvien vairāk un vairāk sāk kavēt viņa virzīšanos Ceļā uz priekšu. Tas notiek vienmēr, jo tāds ir matērijas likums. Matērija pretojas un mēģina noturēt iepriekšējā apziņas līmenī. Un te, šajā punktā uz Ceļa pienāk ļoti nopietnas izvēles brīdis. Vai nu turpināt virzīšanos uz priekšu, vai samierināties ar to stāvokli, kādu ieņemat iluzorajā pasaulē, un tādā gadījumā jūs noejat no Ceļa. 

Piemēram, kādam neatstrādāta īpašība ir karjera, panākumi dzīvē, materiālā labklājība un neatkarība. Tad tiksiet nostādīti izvēles priekšā: upurēt jūsu ienesīgo vietu vai palikt tajā un mēģināt apvienot Kalpošanu Dievam un kalpošanu mamonam. Protams, tad, kad jūsu priekšā ir šī jautājuma izlemšana, jūsu apziņa parasti neapzinās, ka šis ir izvēles un ļoti nopietnas izvēles jautājums Ceļā. Jums šķiet, ka tur nav nekā briesmīga, ja jūs turpināt kalpot ārējai pasaulei un paralēli iet pa Ceļu. Šai gadījumā jūsu izvēle ved jūs projām no Ceļa. 

Tādēļ, ka jūsu Ceļa posmā tiek prasīts, lai jūs turpinātu apvienot savu uzturēšanos pasaulē un izpildītu savus pienākumus pret sabiedrību, tai pašā laikā strādājot ar sevi, ar savu apziņu, izmantojot dažādus garīgos instrumentus.

Lanto


Pievienots: 2011/06/20