Dienas atziņa


... Kā gūt maksimālu labumu no janvāra enerģijas?

Vislielākais ieguvums gūstams piekāpjoties un pateicoties tādai tavas samierināšanās ievirzes panāktajam viedumam. Skaistums un harmonija, kas uztur janvāra enerģiju, ir pieejami ikvienam uzticības un pacietības praktizētājam. Veicot darbības, lietderīgi ir izmantot visu labāko, kas ir tevī, nolikt tās malā (necenšoties tās par katru cenu pabeigt) un ļaut Visumam pabeigt iesākto. Ar to jāsaprot, ka vajag sniegt arī apkārtējiem iespēju nospēlēt savu lomu. Piekāpībā ietverts brīnumains skaistums, bet pacietība sniedz iespēju katram sasniegt pašus augstākos un dziļākos savas sadzīves līmeņus.


Apgūstot piekāpību, daudzi uzskatīs par lietderīgu pastrādāt ar Pievilkšanās likumu (līdzīgais tiecas pie līdzīgā). Daudzi jau ir strādājuši ar šo Likumu agrāk, daži ar ievērojamiem panākumiem, daži - piedzīvojot vilšanos. Taču visi, neatkarīgi no sasniegtā, ir ievērojuši, ka Likums neiedarbojas tāpat kā iepriekšējos mēnešos. Tas nozīmē, ka, janvārī enerģijai nobīdoties, agrāk izmantotie paņēmieni sev vēlamā piesaistei savā dzīvē vairs nestrādā. Tā ir brīnišķīga iespēja noskaidrot, kas tevī ir neauglīgs un tāpēc atrodas starp tevi un tavu Augstāko ES.


Vilšanās katram no jums var izrādīties tavs dižākais skolotājs janvārī. Ja tu vienkārši apspiedīsi savu vilšanos, tad iemantosi tikai galvassāpes. Ja ieklausīsies šajā vilšanās sajūtā un jautāsi sev: „Par ko es tā uztraucos? Kas mani tā biedē? Ko es cenšos vainot?”, tad, pavērojot vilšanās procesa rezultātus, atklāsi, ka esi ieguvis milzīgas iespējas sevi attīstīt. Tu ieraudzīsi sava ego slēptās vietiņas, kas vēl joprojām tevi vada, neskatoties uz tavām pūlēm strādāt ar sevi garīgi. Tu noteikti atklāsi šīs sava ego daļas, ja vien ļausi vilšanās sajūtai sevi pamācīt.


Šajā mēnesī lielu labumu tev nesīs samierināšanās. Jebkura lieta risināsies raitāk, ja tu sev spēsi godīgi atzīties, ka nezini kā pareizi rīkoties, tā vietā, lai censtos pierādīt „taisnību” pašam sev vai kādam citam. Tāda mīksta pieeja virzīs tevi uz priekšu, tajā pašā laikā stingri cietā vai uzspiestā attieksme pret sevi vai mēģinājumi visu darīt pa vecam izraisīs tikai galvassāpes. 

 
http://www.akashictransformations.net/index.php?option=com_content&view=article&id=221


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule
http://www.draugiem.lv/user/717946/blog/?p=6232124Pievienots: 2012/01/16