Cilvēciskā Pārkalibrēšana

2. daļa


Kas Sagaidāms Garīgajā Plāksnē
Garīgā plāksnē ko jūs varat sagaidīt? Šī Pārkalibrēšanās nozīmē IESPĒJU jums PALIKT uz šīs planētas – VESELAM un LAIMĪGAM, nevis palikt drāmā un bailēs. Tas ir tas, ko Senās Dvēseles atceras, un tāds ir šī brīža potenciāls. 


[Pauze]
Mans partneris pieminēja iepriekš [lekcijā] šinī sakarībā, ka vislielākā mistika viņam esot tas – kādēļ Senajām Dvēselēm ir tik milzīgas problēmas ar PAŠVĒRTĪBU. Savā sevis noliegšanā viņš stāv šeit, un apgalvo, ka viņam nav ne jausmas – kāpēc tas tā notiek ar Senajām Dvēselēm. Es jums pateikšu – kāpēc. Tas ir tāpēc, ka tūkstošiem gadu laikā jūs esat saņēmuši triecienus un sitienus. Katru reizi, kad jūs pavirzījāties divus soļus uz priekšu – jūs tikāt atgrūsti vienu, bet dažreiz piecus soļus atpakaļ. 

Tad KO jūs sagaidāt no ŠĪS dzīves? Stipri maz. Dažiem no jums, pat neliela projekta uzsākšanai – kāda sīka balstiņa iekšā parādās, kas saka: „Es jau zinu, kas var notikt ...” Jūs negaidat neko daudz, vai ne? Tas ir tādēļ, ka vecajā enerģijā – katra lieta, ko jūs iesākāt, tika saņemta ar pretestību. Katra lieta ... Katru reizi, kad jūs vēlējāties piedāvāt kaut ko pozitīvu, kas varētu palīdzēt – jums tika teikts, ka jūs maldāties. Katru reizi, kad jūs redzējāt garīgu risinājumu sarežģītām problēmām – neviens cits to nesaskatīja. Citiem par to nebija nekādas intereses. Jūs tikāt izolēti atkal un atkal. Kad lietas kļuva pavisam draudīgas – jūs aicinājāt tās risināt. Bet vairums aicināja ķerties pie zobena. Tagad mēs sakam, ka tas viss ir mainījies.


Un tātad – garīgā plānā – jūs esiet nonākuši pie nepieciešamības – vairāk Mīlēt SEVI, un TAGAD JUMS TO IR IESPĒJAMS IZDARĪT, jo ir vesels Visums jūsos, saukts par jūsu šūnu struktūru, ar triljoniem DNS daļiņu. Šīs daļiņas sāk reaģēt, un ir gatavas atbildēt un pārslēgties, atbilstoši jūsu dotajām komandām. Bez kādas roku pielikšanas. Jūs varat vienkārši pateikt savai šūnu struktūrai – un šūnas atbildēs: „Labi, TU esi Boss. Kas mums ir jādara?”


Pašvērtības Atslēga
Pašvērtība – tā ir programma. Tā ir PROGRAMMA. Tā ir informācija, kas izstrādājas no piedzīvotā, un tas ir kas tāds, ko jūs varat APGŪT. Un jums to ir iespējams pārprogrammēt!  Viss, kas jums jādara – JUMS JĀPASAKA SEV – KO JŪS VĒLATIES. „Mana dārgā šūnu struktūra,” jūs varētu teikt, „Es esmu pelnījis būt ŠEIT. Šis ir mans laiks. Man ir kas tāds, ko citi gaida. Šis ir MANS laiks. Man ir svarīga loma Zemes jaunajā shēmā. Es godam to esmu pelnījis. ŠIS IR MANS LAIKS. Dārgā šūnu struktūra, atbrīvojies no nevajadzīgām neatbilstošām emocionālām problēmām, kuras traucē manu virzību uz priekšu – uz manu Burvību un Spēku. Es runāju šeit par TO Spēku, kas RADA LĪDZCIETĪBU un GAISMU – it visur, kur eju.”


Jūsu šūnu struktūra priecīgi saņems jūsu pasniegto roku, uz ko ilgi bij’ gaidījusi, un teiks: „Mēs esam Tavs partneris Līdz-Radīšanā. Nu tad – aiziet!”


Ne visai Komfortabli?
Pārkalibrēšanās. Tā ved uz atribūtiem, kuri ir stimulējoši un kuri ir brīnišķīgi. Kā jūs justos, kad jūs pēkšņi kļūtu daudz apgaismotāks, un jums būtu daudz vairāk informācijas? Jūs justos, it kā jūs būtu – DAUDZ VAIRĀK NO DIEVA – pavisam vēsi. [Krajona labsirdīgais smaids]. Jūs varat paklupt dažreiz, bet tik un tā – jūs par to tikai pasmiesieties. Bioloģija nodrošinās šo ceļu. Šai pārbīdei būs nepieciešami mēneši, varbūt arī vairāk.


Un tā – kad jums būs darīšana ar Pārkalibrēšanās jautājumiem un diskomfortu – ZINIET – KĀ dēļ tas tā ir. Un tanī pat laikā – SVINIET to – KAS IR JŪSOS, to, kas ir lielāka Līdzcietība, un kas sāk darboties jūsu dzīvē. Lietas virzās uz labo pusi. 


Brīvā Griba un Kopējā Aina
Un tā, tagad tas viss jums ir pieejams, kad esiet saņēmuši šo vēstījumu, UN ... JA jūs tiecaties pēc tā, un manifestējiet to. Tas nozīmē, ka JŪSU BRĪVĀ IZVĒLE BŪS TĀ – KAS NOTIKS. Ja jūs noignorēsiet šo vēstījumu – nekas daudz nenotiks. Jūs vēl JOPROJĀM būsiet Senā Dvēsele, un jums VĒL JOPROJĀM būs Izvēles Brīvība. 


Un beidzot – es došu jums vienu no pašiem izplatītākajiem jautājumiem šīs Pārkalibrēšanās sakarā: „Kryon, tu saki, ka Zemes enerģija pārbīdās. Vai tas nozīmē, ka VISI CILVĒKI to sajutīs? Vai patiešām?” Jā. Visa Cilvēce to izjutīs. Jūs to varēsiet redzēt tanī, ka valdības tiks gāztas un pārformētas. Jūs redzēsiet to tanī, ka parādīsies savādāka domāšana. JŪS NONĀKSIET pie tā, par ko mans partneris jums pastāstīja, ka tas jums ir iespējams, un par ko es esmu stāstījis jau iepriekš – PIE SAVĀDĀKAS DOMĀŠANAS.


Veco enerģiju režīms vairs nespēj sevi atjaunot, taču tas var lemt IZMAINĪTIES. Sabiedrības, kuras nemainīgi pastāvējušas pēdējo 1000 gadu laikā – negaidot var izlemt – izmainīties. Sadarbība un Vienotība nākamo divu paaudžu laikā sāks kļūt par normu. Pienāks reiz brīdis, kad jūs atskatoties uz šo dienu, pateiksiet: „Mēs bijām barbari.” Tādas būs izmaiņas.


Termiņi un Nākotne
Es esmu Aizkara šinī pusē vienmēr TAGAD momentā. Man nav tāda pulksteņa, ko varētu jums iedot. Es vienkārši saku jums to – ko es REDZU. Un es redzu – izdziedinātu planētu eventuāli, un jaunu zinātni. Es redzu – planētu, uz kuras nav ilgstošu slimību, un kur tīrs ūdens – nav problēma. Vairs nekad! Es redzu – to laiku, kad visiem cilvēkiem ir elektrība, un tā ir viegli iegūstama, un nav dārga; es redzu laiku, kad jūs savas mājas varat apsildīt viegli un labi. Tās visas ir tās lietas, kurām ir ļoti spēcīgs potenciāls manifestēšanās kvantu zupā. Bet es n e v a r u nosaukt jums laiku.


Tas, ko es VARU jums pateikt – tas ir tas, ka Zeme Pārkalibrējas, un tas var sagādāt problēmas. Dažas no tām var būt politiskas, bet dažas var rasties Pārkalibrēšanās atribūtu dēļ, un Zeme to sajutīs. Vai KATRS kļūs apgaismots? Nē. TU uz Zemes pārstāvi mazāk par pusprocentu no visas Cilvēciskās populācijas, Senā Dvēsele, un TEV ir jāaizdedz savs sērkociņš tumsā. Mēs tikām teikuši to jau agrāk – TU esi nācis, lai būtu par Sērkociņa Turētāju tumsā, jo arī neliela Gaisma – ļauj – VISU SAREDZĒT LABĀK. Tas ir TAVS darbs. Tikai šis darbs tagad ir kļuvis daudz vieglāks. 


Es runāju TAGAD momentā. Es nevaru jums nosaukt laiku. Lūdzu, saprotiet gudrību, kas tanī slēpjas, pirms vēl atstājat šo telpu. Skatieties POTENCIĀLUS, nevis jaunāko ziņu raidījumus, un ja kaut kas nenotiek jau rīt TAVĀ ātri mainīgajā apziņā – nedusmo. Dievam ir pacietība, un arī TEV ir pacietība. Vai gan tas nav tā vērts – izdzīvojot visas šīs daudzās dzīves – TAGAD atnākt, un sniegt – šo unikālo iespēju.


Ir arī tādi šinī telpā, kuri grib zināt – cik ilgi tad viņi dzīvos, saistībā ar visu iepriekšminēto, kas tagad notiek. Jūs zinat – kam es to saku. Un tā – es jums teikšu, ka Potenciālā, kuru es redzu – ir ļoti gara dzīve. Te ir vēl arī tādi, kas varētu man iebilst: „Nu jā, bet .. jā, bet ... jā, bet ...” Vienalga, lai KO es teiktu – būs tādi, kas vienmēr atradīs kādu iemeslu – kādēļ tas nevar darboties. Tās ir vecās enerģijas, kas Tevī runā. PĀRKALIBRĒJIES !!! Sāc SASKATĪT – ka TAS IR IESPĒJAMS, un IZDARI – LAI TAS IR.


Kvantu Faktors
Un visbeidzot – lūk par ko: Jo vairāk zinātne ielūkojas atomu struktūrās, kas ir ļoti sīkas, un pēc tam ielūkojas Visumā, kas ir ārkārtīgi liels – jo tā sāk ieraudzīt līdzību. Jūsu zinātne sāk saprast, ka nav itin nekā nejauša tanī, kas tikai izskatās nejaušs trīsdimensionāli. Tā vietā – viņi ierauga Saprātīgu Nodomu. Tas nozīmē, ka viss tas, ko jūs saucat par RADĪŠANU, veids, kā lietas satiekas un nokļūst kopā – ir noskaņots uz Dzīvi, ir noskaņots uz Līdzcietību. Tas ko jūs redzat – ir Dieva roku darbs. Vairs nav noliedzamas, ka te ir Radītājs. 


Kolīdz jūs pievērsīsieties sev un sāksiet strādāt paši ar sevi – es vēlētos, lai jūs to pašu ieraugāt savā iekšienē. Šis ir īstais laiks jums saprast – ka JŪS NEESAT NEJAUŠS. Jūsu dzīve nav nejauša. Lietas neatgadās ar jums nejauši. Tās atgadās ar jums TĀ – kā JŪS tās RADĀT. TĀ – ir SISTĒMA šeit, un TO JŪS VARAT VADĪT, PROGRAMMĒT un PĀRPROGRAMMĒT. TĀ IR MANIFESTĀCIJA.


Tas ir Uzdevums, kuru jāapgūst visai Cilvēcei eventuāli – radīt Izdziedinātu Zemi, radīt to – Mierpilnu, un nonākt līdz vietai, par kuru jūs nevarējāt pat sapņot – nonākt līdz Iedvesmai un Veselībai. Tas ir IESĀKUMS. Man nav pulksteņa. Taču man IR – VISSPĒCĪGĀKIE POTENCIĀLI, kurus es redzu – tie, kurus es dodu jums šodien, kad mans partneris sēž jūsu priekšā. Potenciāli, kurus mēs redzam – ir grandiozāki, nekā tie bija iepriekšējā gadā. Ja Gaismas Darbinieki izies Pārkalibrēšanos viegli – tas paātrinās šo procesu. Ar to nevajag cīnīties.


Un tā, kad jūs atstāsiet šo vietu, un atgriezīsieties atkal atpakaļ normālā dzīvē, un atgriezīsieties rutīnā – jūs varat atskatīties uz šīm dažām minūtēm, kad mēs bijām kopā, un teikt: „Es vēlos, kaut es varētu (...) visu to izdarīt ...” Jums tik viegli ir atkal iekrist vecajās enerģijās, nevis apzināties – Kas Jūs (jau tagad !!!) ESAT. Tas – kā dēļ Pārkalibrēšanās ir nepieciešama – tas ir tas, lai jūs vairs nedomātu šādi. Tas, kas notiek daudzdimensionālā stāvoklī – tas notiek APZIŅĀ – ārpus laika un telpas. Vienkārši ejot pa šo planētu, nesot Gaismu – rodas enerģija, par kuru jūs nemaz nezinājāt, ka tāda jums IR. Tas ir tas, kādēļ mēs vēlamies, lai jūs PALIEKAT – Veseli, bez drāmas, un bez bailēm. Tie, kas jūtas, it kā viņi nedara nekā planētas labā, ... atrodas melni-baltā pasaulē, kaut arī viņi būtu noklājuši ar krāsām visu visapkārt. 


Un tā – jūs protams varat noteikt sev mērķi, ja jūs tā vēlaties, ... jo cilvēkiem patīk to darīt. Bet ļaujiet man pateikt lūk ko: Daudzi no jums jau IR ĪSTENOJUŠI izmaiņas – vienkārši dzīvi rosoties, un pieejot ar Līdzcietību visam visapkārt. Daži no jums šinī telpā ir Skolotāji, daži ir Vēstījumu saņēmēji, un daži ir Dziednieki. Daži nemaz nav ieinteresēti, un es labi zinu, kas viņi ir – tādēļ – šis vēstījums nebūt nav priekš visiem ... Jūs stāvat uz Potenciālu kraujas malas – TĀ dēļ es esmu nācis šeit. TĀ dēļ Kryon ir šeit – lai palīdzētu jums šķērsot tiltu. Un apsveikumi jums par to, ka esat nonākuši tik tālu. 


Vecā enerģija pretosies, dārgie, ... sagaidiet to. Bet šoreiz sagaidiet arī to – ka virsroka būs JŪSU pusē. Un tā būs JŪSU uzvara. Kopš 2012. gada Gaismas Darbinieki sāks gūt virsroku. Varētu teikt, ka Gaisma taps pamanāma, un sēkla, kas bija iesēta tik sen – tagad sāks dot augļus.


Un Tā Tas Ir
KRYON

http://www.kryon.com/k_channel11_Red%20Deer-12.html


Tulkoja Maija Čepule
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=3849526Pievienots: 2012/02/24