Vēlreiz par to, kas jūs esat

1.daļaDārgais Ješua, sveicināts! Pirms diviem mēnešiem es uzdevu tev jautājumu “par sadalītību”. Liels paldies par atbildi uz to. Katru reizi pārlasu to un atrodu kaut ko jaunu! Kolosāla atbilde!!! Daudz kas kļuva saprotams, un tagad cenšos mazāk noliegt un sāku saprast, kā viss strādā. Taču es nevaru nepajautāt, kāpēc tu nekādi neatbildēji uz mana jautājuma pirmo daļu, kurā es jautāju par to, kāpēc ievajadzējās laisties lejā no augstākām dimensijām, kur mums bija lieliski dzīves apstākļi, nākt dzīvot uz šo mūsu dimensiju, kur viss ir tālu no lieliskas dzīves? Tu, protams, vari atbildēt, ka arī uz šīs planētas var just lielisku dzīvu, un tev būs taisnība. Taču zini, tie ir daži. Un tā, vari vēlreiz pārlasīt tā mana jautājuma pirmo daļu. Lūdzu, atbildi tieši uz to un ne uz ko citu.


Es domāju, ka augstākās pasaulēs viss vienmēr ir teicami un lieliski. Visur pilnīga mīlestība un prieks. Visi ir laimīgi un apmierināti. Sakarā ar to rodas jautājums: kāda jēga bija radīt mūsu planētu un tūkstošgades ilgi līdz pat šim strādāt šeit, mēģinot to uzlabot un izlabot, pieliekot ārkārtīgas pūles. Pārdzīvot milzīgus zaudējumus, ciešanas un sāpes... Ja varētu palikt dzīvot augstākās dimensijās un neradīt sev papildus problēmas. Kā augstākās pasaulēs nebija tāda, kas eksistē mūsu pasaulē, kā dēļ šurp visi tā raujas? Varbūt augstākās pasaulēs nebija ciešanu, un šī pasaule tika radīta, lai nāktu šurp ciest un mācīties cīnīties ar problēmām? Taču, kādēļ ir vajadzīga problēmu pārvarēšanas pieredze, ja augstākās pasaulēs nav problēmu. Pie tam, no tavām atbildēm es sapratu, ka jūs radījāt šo pasauli, lai būtu laimīgi un izjustu tikai prieku, bet ne cīnītos ar problēmām. Vienkārši man liekas, ka, ja jums trūka kaut kāda laimes vai NElaimes veida, varēja radīt augstākās pasaulēs kaut ko līdzīgu Zemes apstākļu imitatoram vai trenažierim. Kad katrs gribētājs varētu atnākt un padzīvot kādu laiku, dienu, divas vai pat mēnesi. Izjust visu, ko izjūt cilvēki, un nodarboties ar to, ar ko nodarbojas cilvēki. Pie tam, nesaprotami, kāpēc bija jānāk šurp uz veselām desmitgadēm bez iespējas atstāt šo vietu agrāk par iedalīto termiņu un dzīvot šeit šī šausmīgā ķermeņa (tā vispār ir atsevišķa tēma) ieslodzījumā. Iepriekšējos savos sūtījumos tu teici, ka dvēseles ļoti grib atnākt uz šo pasauli, lai radītu un veidotu. Nu, un kas viņām neļāva radīt augstākās pasaulēs? Vai tiešām augstākās pasaulēs nebija kaut kā, kas eksistē tikai pie mums? Man liekas, ka augstākās pasaulēs ir viss, ko tikai var iedomāties un pat vairāk par to. Vai arī tas nav tā? Jau iepriekš paldies par atbildi!


Tāpēc, ka, kā tikko es sāku domāt par apziņas paplašināšanas nepieciešamību, tad uzreiz rodas šķērslis. Jājautā, kādēļ viņu tagad paplašināt, ja varēja viņu nespiest un nenākt uz šo planētu vispār. Jo taču iznāk – dzīvojām mēs lieliski bez šīs Zemes visos tajos 12 Apziņas Līmeņos un pēkšņi ienāca mums nobloķēt pieeju pie 4-12 Apziņas Līmenim un atstāt sev eksistencei tikai 1-3 Apziņas Līmeni. Jājautā, kādēļ??? Ja mēs tos sev nebūtu aizbloķējuši, tad dzīvotu mēs visi tagad augstākajās dimensijās un nebēdātu. Nebūtu visu šo sadomāto problēmu ar augšāmcelšanos, kariem utt. Kādēļ cilvēkiem ievajadzējās šo problēmu pārvarēšanas pieredzi, ja augstākajās pasaulēs nav problēmu?... Kāpēc cilvēki visu laiku atgriežas un atgriežas uz šo planētu? Kā jums tur augstākajās dimensijās nav tāda, kā dēļ jūs nākat no turienes pie mums? Gaidīšu ar nepacietību atbildi!!!
Nika, es mēģināju atrast atbildi uz to savu jautājumu, bet, goda vārds, nevarēju... Atbildes uz šo jautājumu saprašana man ir dzīvīgi svarīga. Jau iepriekš paldies!


Es sveicu tevi, dārgais! Bija domāts, ka atbildi tu atradīsi pats, taču, iespējams, patiešām nāksies tagad atbildēt uz šo jautājumu atkal un izcelt tos pagājušo atbilžu daudzos aspektus tieši uz šo jautājumu tajās sarunās, kuras mēs veicām agrāk. Atgriezīsimies konkrēti pie taviem jautājumiem un atbildēsim uz tiem, un mēģināsim uzbūvēt to loģisko ķēdīti, kuru pieradis būvēt tavs prāts, un, iespējams, tas atļaus tam apmierināties, un šīs mocības ar atbildes meklēšanu beigsies.


Es ļoti gaidīju, ka tu pats spēsi atrast atbildi uz šo jautājumu, taču mēs ievērojām jau ar Niku arī to faktu, ka tamlīdzīgs jautājums rodas tā vai citādi prātos daudziem no jums, un jūs vai nu aizejat no tā, vai arī turpināt mocīties ap to. Šajā gadījumā es esmu ļoti pateicīgs tev par to, ka tu izrādījies visneatlaidīgākais atbildes uz to meklējumos pie manis, taču uzreiz teikšu tev ar lielu mīlestību un goddevību pret tevi, ka atbilde taču ir vienkārša patiesībā. To ļoti viegli tu vari izlasīt tajā gadījumā, ja tu ļausi iegūt sev šo atbildi ne ar prātu, ne ar loģisku sapratni, kura tev tagad eksistē. Vēl vairāk, eksistē tā uz nepareizām koncepcijām un priekšstatiem, kurus tu sev esi radījis ar prātu un mēģini tagad šīs koncepcijas salauzt ar citām, jaunām koncepcijām, un tev tas nesanāk, pamatu tu būvēji pamatīgi. (Ješua smaida, Nikas piez.)


Atbilde ir ļoti vienkārša patiesībā, tā patiešām ir ļoti nesarežģīta, un, lūk, tie konceptuālie prāta slazdi, kuros tu esi iekritis, tie neļauj tev šajā jautājumā iziet ārpus prāta ietekmes un vērsties pie sirds tam, lai atrastu atbildi uz šo jautājumu. Taču, tā kā mēs jau konstatējām, ka tādi slazdi eksistē un tie strādā, un negatavojas tuvākajā laikā pakļauties lūšanai, tad mēs tagad pamēģināsim pielietot citu paņēmienu, lai pierunātu tavu prātu un tevi pašu iziet no šiem slazdiem, nogāžot no troņa tos nepareizos priekšstatus un koncepcijas, kuri tika būvēti, radot pašu šo bloku, pašus šos slazdus.


Un tā, “kāda jēga bija radīt mūsu planētu un tūkstošgades ilgi strādāt šeit un mēģināt to uzlabot un izlabot, pieliekot ārkārtīgas pūles”. Mans dārgais, man tev ir jāsaka vispirms, ka šo planētu radīju ne es. Šo planētu neradīja atsevišķi dievi, eksistējoši kaut kur augstu un tālu no jums pēc tava priekšstata, bet jūs atnācāt šurp tam, lai uzlabotu dievu darbu un izlabotu šeit to, ko viņi bija pieļāvuši kā kļūdas. Pats jautājuma uzstādījums neliekas tev dīvains? Kaut kādi dievi atnāca, radīja šo planētu, izdarīja to uz ātru roku, nekvalitatīvi, un, lūk, tagad čaklās dvēseles – izzinātājas atnāk šurp, lai izlabotu tās nepilnības, kuras bija dieviem. Man tev ir jāsaka, ka šī koncepcija, kura eksistē tavā galvā, ir pilnīgi nepareiza.


Vispirms, šo planētu radījāt jūs paši. Visi dievi, kuri radīja šo planētu, atrodas šeit, un viņi nepieļāva nekādas kļūdas, radot šo planētu. Bija planētas vēsturē tādi brīži, kad kaut kādi apstākļi, kuri šeit bija ieplānoti, tas ir, tās programmas, kuras šeit funkcionēja, tika pakļautas uzbrukumiem. Ne programmas, kas uzturēja pašas planētas eksistenci, bet tie apstākļi, kuri tika radīti noteiktos planētas attīstības etapos. Tām programmām bija daži momenti, kuri tika izmantoti tam, lai iekļūtu šajās programmās un sabojātu tās nedaudz. Šie bojājumi bija nenozīmīgi mērķa mērogos, un tie bija saskaņoti ar dievišķajām struktūrām, tāpēc, ka tie bija pilnīgi jauni un neizpētīti momenti, kuri bija interesanti jums pašiem. Interesanti ne tiem dieviem, kuri, kā jūs iedomājaties, eksistē kaut kur attāli no planētas, bet tiem, kuri ielika pamatu tam, kas eksistē uz šīs planētas – jums.


Es saprotu, no kurienes tāda loģiska koncepcija ir izveidojusies jums galvās. No Dibinātāju (Skat. Sal Rachele - Founders, Сэл Рейчел - Послания Основателей ) Sūtījuma no 12 Apziņas Līmeņa, kuri nodeva jums ziņojumu par to, ka ir eksistējuši uz šīs planētas un ir pirmtēvi. Es gribu tev teikt, ka jebkuras sistēmas radīšana – visumu un galaktiku radīšana, tie visi ir daudzplānu un daudzdimensionāli procesi. Dibinātāji ielika šajā līmenī galvenās koncepcijas, visu debess ķermeņu kustības galvenos procesus jūsu galaktikā. Viņi radīja šo galaktiku un radīja principiāli tās kustības un attīstības sistēmas, kuras eksistē tajā arī tagad, viņi uztur to ar dievišķo plūsmu palīdzību, uztur visu šo (galaktisko) sistēmu, lai tā eksistētu.


Taču šīs sistēmas iekšienē eksistē procesi, kad dažu aspektu detalizētāka izstrāde tiek uzticēta matērijai tuvinātākām struktūrām. Tām tiek izdota it kā pamata koncepcija, pamata programma, tiek dāvāta galaktika, bet sīkās detaļas un izstrādes veic, runājot jūsu valodā, dievi “rangu zemāk”. Un tieši viņi izstrādā pārējos aspektus, tās detalizētākās izpētes programmas, kuras eksistē šī lielā radījuma tajā vai citā daļā. Un konkrēti, galaktikā eksistē, lūk, tāda planēta Zeme, par kuru mēs tagad runājam un kura ir kļuvusi par unikālu vietu šajā galaktikā. Šeit jūs sākotnēji bijāt izdomājuši izstrādāt tās materiālā visuma attīstības, materiālā visuma dzīvības formu, saprāta izpētes iespējas, saprātīgu dzīvības formu attīstības materiālā visuma dažādās eksistences formās iespējamās shēmas un mehānismus. Šī unikālā šīs planētas loma piesaista tai pastāvīgi lielu uzmanību.


Eksistence 12 līmenī, par kuru tu saki, ka tā ir neparasti laimīga, tur nav ciešanu un tur nav nekādu problēmu – tas patiešām ir tā. Taču katrā no šiem līmeņiem katrs – veic savu lielo darbu, savu Kalpošanu, to iespēju ietvaros, kuras eksistē katrā līmenī. Šo planētu mēs izvēlējāmies no zemākiem Apziņas Līmeņu slāņiem tam, lai izpētītu un izstrādātu šeit smalkāk un tuvāk materiāliem apstākļiem tās koncepcijas un tās programmas, kuras varētu ieviest materiālajos visumos, lai novērstu daudzas uzrodošās konfliktsituācijas un postošus procesus, kuri draud reizēm ar lielām problēmām visai galaktikai. Novērst ar Mīlestību, bet ne apspiešanas vai iznīcināšanas ceļā.


Nobeigums sekos


Pieņemts 20.08.2009. Nika

http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/7-1-0-96


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2011/12/24