Par Mīlestību un LīdzcietībuDārgais Ješua, es saprotu, ka uz jebkuru jautājumu, kuru es uzdodu,  atbilde jau ir manī, tu man tikai vienkārši paskaidro to. Tāpēc es gribētu pateikt paldies, ka tu esi. Droši vien kaut kur dziļi un neapzināti es jūtu, kā tu palīdzi mums visiem. Gribu palūgt tikai vienu, vai tu vari paskaidrot, kas ir mīlestība un līdzcietība, taču tikai tā, lai es nevis saprastu, bet sajustu tavu atbildi, tas ir, zināšana iespiestos nevis galvā, bet sirdī.


Es sveicu tevi, dārgais, ar Mīlestību un godbijību! Es gribu teikt jums vēlreiz, mani dārgie, ka Mīlestība un Līdzcietība ir dievišķās beznosacījuma Mīlestības diženās sapratnes sastāvdaļa,  tas ir dabisks jūsu dvēseles stāvoklis. Un pēc savas būtības jūsu dvēsele sastāv no šīm enerģijām. Lai uztvertu sevi tieši tādā veidā, lai saprastu šo enerģiju visu daudzšķautņainību un neparasto pievilcību, nepietiks nekādu vārdu nevienā jūsu valodā. Lai nodotu šo neparasto stāvokli, nepieciešams iegremdēties savas dvēseles enerģijās. 


Jūs patiešām esat lieliski, jūs patiešām esat brīnišķīgi! Jums patiešām ir visas iespējas, kuras ir Radītājam. Un tā ir tā diženā Velte, kura ir jūsu Tēva/Mātes dota. Jūs patiesi esat Viņa daļa. Lai saprastu, kas ir Mīlestība, kas ir Līdzcietība, jums, kas atrodaties fiziskajā ķermenī, zemu vibrāciju matērijā, vajag tikai paplašināt savu apziņu. Paplašināt uz savas būtības dziļumu, paplašināt ne aiz šī ķermeņa ietvariem. Jums nepieciešams iet citā virzienā. Jums vajag ieiet savas būtības dziļumā, jums vajag ieiet savā sirdī, savā daudzdimensionalitātē un bezgalīgumā. Ieejot tur, jūs spēsiet pakāpeniski paplašināt savu sapratni.


Vienreiz pienāks brīdis, kad jūs spēsiet iegremdēties ciešā kontaktā ar savu dvēseli, atgriezties pie sava Es, atgriezties pie sevis. Tikai šajā stāvoklī, tikai pie šīs saskaršanās jūs spēsiet ļoti dziļā līmenī saprast to, kas tad ir Mīlestība un kas tad ir Līdzcietība. Un jūs sapratīsiet tajā brīdī, jūs sajutīsiet tajā brīdī, ka nevarat atrast vārdus to emociju izteikšanai, vārdi būs lieki. Šis stāvoklis ir augstāks par vārdiem, to var aprakstīt tā vai citādāk, bet tas nebūs pilni.


Var piemeklēt tos vai citus vārdus, taču šie vārdi vienmēr būs daudz mazāk nozīmīgi, nekā tas satraukums un tā sajūta, kuri sajutīsiet tajā brīdī, kad jūs spēsiet savienoties ar savu Patiesību, ar savu Dvēseli. Un tad jūs spēsiet izpaust savu paša dievišķumu. Nav iespējams aizmirst to neparasto svētku un laimes brīdī. Tajā pašā brīdī jūs apzināties, ka galvenā vajadzība, kuru jūs jūtat šajā brīdī ir neparasta dziņa un vēlēšanās padalīties priekā ar visu pasauli. Vajadzība dāvāt, dāvāt un dāvāt šo stāvokli pasaulei ar neiznīcināmu dāvāšanas prieku. Tā ir vēl viena īpašība, kas piemīt jums un jūsu dvēselei. Šis stāvoklis tad arī būs dievišķā prieka klātbūtnes izpausme un līdzcietības izpausme tās diženajā dievišķajā nozīmē.


Tos vārdus, kurus jūs izmantojat šī stāvokļa, – mīlestība un līdzcietība – definēšanai, jūs tagad piepildāt ar ļoti šauru jēgu. Patiesība ir tikai jūsu iekšienē, patiesība ir tikai dvēselē. Tai nav vajadzīgi vārdi, tā vienkārši IR, tā vienkārši dāvā sevi. Un šis dāvāšanas akts ir dabisks jūsu dvēseles stāvoklis. Tikai pateicoties šīm jūsu dvēseles īpašībām, jūs izzinot šo matēriju patiesi tiecaties nonākt tādos sarežģītos apstākļos. Jūs vada tieši šīs diženās dievišķās Mīlestības un diženās dievišķās Līdzcietības jūtas pret tām dvēselēm, kuras ir nonākušas šeit prāta slazdos, kuri ir Materiālajā Visumā, slazdos, no kuriem viņas nevar izkļūt. Un viens no galvenajiem mērķiem, uz kuru tiecas dvēseles, kad nolaižas šeit ir sniegt patiesu palīdzību tām dvēselēm, kuras ir nonākušas sarežģītās situācijās.


Atļaujiet sev sazināties ar savu dvēseli, mīļie, un mana atbilde jums nebūs vajadzīga.


ES ESMU JEŠUA

Pieņemts 27.11.2009. Nika

http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/o_ljubvi_i_sostradanii/7-1-0-286


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2012/05/24