Par kontaktu ar sirdi un ego

1.daļaCienījamie Nika un Ješua, es ceru, mans jautājums ir aktuāls un skar ne tikai mani. Daudzos jūsu čenelingos norit saruna par kontaktu ar sirdi, informācijas iegūšanu caur šo ķermeņa rajonu jeb enerģētisko centru. Personīgi man ar to nekas nesanāk. Vai nu slikti koncentrējos, vai arī kaut ko nesaprotu. Laiks paiet, rezultāts – nulle, un apziņa sāk pārslēgties uz citām lietām. Kā praktiski attīstīt šo spēju? Čenelingā “Kā pieņemt DZĪVES lēmumus” Ješua stāst, ka ego ir ciešanu cēlonis. “Vairums cilvēku pilnīgi nezina par ego un domā, ka viņu ciešanas ir normālas vai neizbēgamas...” Kā izskaidrot ego un cilvēka, kurš  labi pelna problēmas. Jo te ego ierobežojošā ietekme uz apziņu nav acīmredzama kā gadījumā ar postošiem ieradumiem. Kā atpazīt savu ego dažādās dzīves problēmās?
Paldies.


Sveicu ar Mīlestību un cieņu un gribu teikt, ka jautājums par kontaktu ar sirdi - enerģētisko rajonu, kuru mēs saucam par sirds centru, tas ir jautājums, kurš ir jums patiešām ārkārtīgi svarīgs. Tas ir īpaši nozīmīgs aspektos par jūsu garīgo attīstību un izejas uz jūsu Augstāko Es, izejas uz saudzīgo augšāmcelšanos, kas faktiski ir dvēseles ceļš. Tā atgriešanās pie savām Sākotnēm, atgriešanās Mājās. Tas ir svarīgs jautājums, tāpēc es pateicos tev par to, un mēs tagad vēlreiz pacentīsimies sīki apgaismot jautājumu par kontaktu ar jūsu sirdi.


Mani dārgie, pa to laiku, kamēr jūs atrodaties šajā ķermenī, jūs uztverat apkārtējo pasauli caur sajūtu orgāniem, kurus piešķir jums jūsu ķermenis-nesējs. Jūs pamatīgi aizmirstat par to, ka šī ķermeņa iekšienē atrodas tā substance, kura nomā šo ķermeni, lai pētītu matērijas zemo vibrāciju slāņus. Jūs aizmirstat par to nejau nejauši. Agrāk mēs jau par to runājām, jūs izzināt izejas uz savu Avotu, tāpēc novietojiet sevi diezgan sarežģītos apstākļos, saskaņā ar kuriem jūs slēpjat jūsu dvēseles atmiņu. Taču, dvēsele pastāvīgi atrodas jūsu ķermenī, un tas ir tas pastāvīgais zvaniņš, kurš skan jums iekšienē, signalizējot jums par jūsu panākumiem vai neveiksmēm.


Mēs esam runājuši par to, ka ir pietiekami daudz dvēseles drošināšanas mehānismu, lai nolaistos zemo vibrāciju matērijās, un daudz eņģeļu, tajā skaitā jūsu sargeņģeļi, rūpīgi seko jūsu iemiesojuma programmām un visādā veidā dod jums zīmes, ar kuru palīdzību jūs varat orientēties, cik veiksmīgi jūs izejat savas iemiesojuma programmas, cik efektīvi un optimāli norit jūsu pieredzes iegūšanas process zemo vibrāciju matērijā. Jūsu uzdevums ir atrauties no uztveres ar ķermeni un atsaukties šīm daudzajām uzmanības zīmēm, kuras sniedz jums jūsu eņģeļi, pievērst uzmanību tiem dzīves apstākļiem, kurus viņi jums sarīko, lai aizdomātos par tiem un novērtētu to, par ko jums liecina šie dzīves apstākļi.


Tam, lai ieklausītos tajā, par ko jums pastāvīgi atgādina jūsu dvēsele, jums nepieciešams vispirms vēlēties to. Izspēlējušies bērnībā un jaunībā ar materiālām izjūtām, jums beidzot noteiktā jūsu dzīves posmā ir jāpienāk pie vieduma meklējumiem. Jāpienāk pie tā, ka jūs aizdomājaties par to, ka tā bezgalīgā kņada, kura norit materiālajā dzīvē, kad visa dzīve ir uzbūvēta uz loģiskām koncepcijām, kuras izdod jums jūsu ķermenis, kad jūs izskaitļojat dažādus savas uzvedības variantus, balstītus ne uz jūsu personīgajām izstrādēm, bet balstītus uz kolektīvo pieredzi - sabiedrību, kurā jūs mitināties, un tas nav gluži tas, kā dēļ jūs esat šeit.


Taču jūs pieņemat ar prātu tos spēles noteikumus, kuri eksistē tajā vai citā sabiedrībā, un jūs nevēlaties atiet no šiem noteikumiem līdz brīdim, kamēr dzīve nenorādīs jums, ka, sekojot šiem noteikumiem, jūs sagādājat sev un apkārtējiem ļoti daudz ciešanu, un tas liek jums pievērst uzmanību dažām problēmām, kuras ir saistītas ar ciešanām. Jūs uztverat šīs ciešanas kā dabisku stāvokli un domājat par to, ka tie vienkārši ir dzīves apstākļi, kuros ir nonācis jūsu ķermenis, nonākuši jūs paši, un ka šīs ciešanas ir ārējs faktors, kuram nav nekāda sakara ar jums. Taču tas ir pilnīgi nepareizs vērtējums, kuru ir uzspieduši jums, ar kolektīvo apziņa. 


Tādejādi jūs neapzināties, ka tās ciešanas, kuras jūs saņemat savas dzīves laikā, un tie ierobežojumi, kurus jūs saņemat no dzīves, visi ir jūsu pašu domu, jūsu pašu darbību rezultāts. Jūsu apziņas stāvoklis ir iemesls daudziem jūsu uzvedības un tās sabiedrības, kurā jūs dzīvojat, nepareiziem vērtējumiem. Agri vai vēlu dzīve piespiedīs jūs caur šīm ciešanām atgriezties pie tiem procesiem, kuri liks jums aizdomāties par šo ciešanu cēloņiem. Tieši tādā līmenī atrodas tagad daudzi no jums, kad viņi vēršas pie garīguma jautājumiem un meklē atbildes uz daudziem jautājumiem, apmeklē daudzus informācijas portālus. Pie tā noved nepieciešamība meklēt atbildes uz tiem jautājumiem, kurus jūs sajūtat savas būtības dziļumā, tā neapmierinātības sajūta, kura arvien biežāk un biežāk apmeklē jūs.


Jūsu dabiskā vēlēšanās būt laimīgiem un veselīgiem aizved pie garīgo ceļu meklējumiem. Jums nākas atgriezties pie apzināšanās, kā ierīkots viss visums, kā ierīkoti jūs paši, kas jūs tādi esat šeit un ar kādu mērķi jūs esat šeit. Visi šie jautājumi galu galā izved jūs uz to vektoru, kad mēs runājam par to, ka jūs pārejat no sava Zemākā Es pie sava Garīgā Es.


Vispirms jūs nonākat pie ļoti svarīga centra ar kuru sākas Garīgais Es – tas ir sirds līmenis. Tas ir tas līmenis, kurā ir nostiprināta jūsu dvēsele, tas ir tas līmenis, kurā ir nostiprinātas sakrālās dievišķās struktūras, kuras saista jūs ar jūsu monādi un visu visumu. Šajā līmenī atrodas visi dievišķie nostiprinājumi, tas ir, tās pašas “drošības jostas”, kuras palīdz jūsu dvēselei nepazust Materiālajā Visumā. Tas ir līmenis, kurš ir atslēga ļoti daudzu apziņas durvju atvēršanai, lai atrastu atbildes uz visiem jūsu jautājumiem un apzinātos tās. Kontakts ar sirdi, kontakts ar dvēseli ir ārkārtīgi svarīgs.


Taču man ir jāsaka, ka koncentrēt savu uzmanību uz krūšu rajoniem, neko nedarot garīgās apzināšanās virknē, kuras nepieciešamas, lai iegremdētos dvēseles sakrālajās vietās, ir par maz. Tikai ar vienu šo koncentrēšanos jums neizdosies neko izdarīt, un tāpēc jūs ļoti bieži sasniedz vilšanās. Jūs no sava ķermeņa prāta uzskatāt, ka pietiek jums tikai uzzināt, ka jums vajag iegremdēties krūšu rajonā un tur jūs atradīsiet visas atbildes, taču uzmanības koncentrēšana uz šo rajonu nedod jums nepieciešamo efektu, un tas ir dabiski. :Lai jums atvērtos visi kanāli, lai jūs varētu brīvi un viegli sarunāties ar savu dvēseli, gūt tur padomus, lai jūs varētu sazināties ar saviem garīgajiem Skolotājiem, lai jūs varētu saskatīt savu daudzdimensionalitāti, lai jūs sazinātos ar sevi pašu, ar tām dvēselēm, kuras atrodas uz jūsu monādes tuvākā zara, lai jūs izietu ar stabilu kontaktu ar Augstāko Es, jums vajag ļoti aktīvi garīgi strādāt.


Visi kanāli un iespējas, kurus es uzskaitīju augstāk, atnāk jūsu ķermenī uz jūsu Garīgo Es, un tas sākas ar krūšu rajonu, ar sirds rajonu. Jums vajag pielikt pūles, taču šīm pūlēm nav jābūt gribas piepūlei vai piepūlei no prāta. Atbrīvošanās no prāta, un to zina visas garīgās skolas, prāta darbības apturēšana, prāta atbrīvošana no to domu bezgalīgās kuļmašīnas, kuras ir klātesošas jūsu galvā, ir tas faktors, kurš rada klusumu. Bet klusums, tas ir tas nepieciešamais stāvoklis, kurš ļaus jums izdzirdēt sevi no iekšienes. Praktizējot tādus stāvokļus, kurus jūs praktizējat kā dažādas meditatīva stāvokļa sasniegšanas tehnikas, palīdz jums pacelt savas vibrācijas, palīdz jums apturēt domāšanas procesu uz laiku, atļauj jums sasniegt klusumu. Klusumu galvā, kurš ļaus jums izdzirdēt paša dvēseli un iziet to sakrālo kanālu atvēršanu, kuri ir klātesoši jūsu sirds kompleksa līmenī.


Ar vienīgu koncentrēšanos nepietiek. Koncentrēšanās sirds līmenī nav tas noteicošais faktors, kurš ir svarīgs pirmajā posmā. Pirmajā posmā jums nepieciešams pakāpeniski sasniegt to apziņas stāvokļa līmeni, kurš ļaus iziet uz Garīgo Es. Ļaus apgūt visus jūsu Garīgā Es rajonus no sirds līdz vainaga čakrai. Un tikai tad jūs spēsiet aktīvāk iziet uz kontaktu ar jūsu Augstāko Es un citiem sakrālajiem kanāliem. Viens no vienkāršākajiem paņēmieniem, kuru es jums iesaku ir iet meditatīvā stāvoklī un paaugstinot savu apzinātību, atvērt sirds kanālu.

ES ESMU JEŠUA

Pieņemts 20.11.2009. Nika

http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/o_kontakte_s_serdcem_i_ehgo/7-1-0-279


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2012/05/15