Par slimībām un izdziedināšanu

1.daļaSveiks, dārgais Ješua! Pārejas periodā “mainošos” cilvēku ārstēšanas metodēm arī ir jāpārdzīvo izmaiņas? Vai ir Gaismas Darbinieki, kuri “transmutēs caur slimību”, tas ir, viņu šī iemiesojuma personīgajās programmās ir ielikti uzdevumi – sastrādāt sev slimības tālākai izdziedināšanai, izmantojot Jaunā cilvēka spējas?

Ja tam tā ir būt, kas būs ar minēto cilvēku veselību pēc viņiem uzdoto uzdevumu izpildes? Ko Tu vari par visu to teikt? Un, vēl viens neliels jautājums: “Kāds būs Jaunā cilvēka dzīves ilgums?” Paldies.


Es sveicu tevi, dārgā, un es labprāt atbildēšu uz tavu jautājumu. Mainošies cilvēki, tas ir, tie cilvēki, kuri ir nostājušies uz savienošanās ar savu dievišķo daļu ceļa, kuri ir nostājušies uz garīgu izmaiņu ceļa, kuri saistībā ar šiem saviem lēmumiem atrodas maigās augšupcelšanās procesos, tajos procesos, kuri tagad kāpina savu intensitāti uz šīs planētas, tādu cilvēku izārstēšana un pirmkārt pašizārstēšana bez jebkādām šaubām notiks.
Kādā veidā tas notiks? Tas notiks vairākos virzienos, tajā skaitā ne tikai pašizārstēšanas, bet arī palīdzības tiem cilvēkiem, kuri atrodas starp jums ar lielām fiziskā ķermeņa problēmām, virzienā. 

Bez jebkādām šaubām, ka visas slimības, kuras eksistē jūsu fiziskajā ķermenī, ir sekas garīgām kļūdām, kuras ir pieļāvis šis cilvēks ne tikai šīs dzīves, bet arī citu iemiesojumu laikā. Ir arī tie, kas šeit ir iemiesojušies un ir ar speciālām savām personīgām fiziskā ķermeņa slimību izpētes caur sevi programmām, un tādā veidā tiek sastrādāts milzīgs materiāls par šīs slimības izpausmi. Šī pieredze tiek pētīta, rūpīgi analizēta, un tiek izstrādātas metodikas palīdzības sniegšanai jūsu ķermeņiem ātrai izārstēšanai.


Pašizārstēšanas, kuras var paust visi cilvēki, kuri atrodas maigās augšupcelšanās procesos, visas atrodas jūsu apziņas kvantu daļas piesaistes caur šīs kvantu apziņas aktivizāciju, jūsu DNS kvantu daļas aktivizāciju caur to, jaunu iedarbības uz jūsu ķermeni-nesēju programmu nolaišanas sfērā. Caur šīm kvantu iespējām un tā ideālā jūsu fiziskā ķermeņa šablona pieprasīšanu, kuram sākotnēji nebija jāsāp un kurš var pilnīgi mierīgi eksistēt bez jebkādiem fiziskiem kropļojumiem, norit pašizārstēšanas process. Mēs vairākkārt un ne vienu gadu vien runājam par to, kas patiesībā tādas ir fiziskā ķermeņa slimības un kur atrodas tie iemesli, kuri ir noveduši pie tādām slimībām, un kas caur šo iemeslu apzināšanos var izdziedināt ķermeni.


Es īsi atkārtošu: visu fiziskā ķermeņa saslimšanu iemesli ir garīgi pārkāpumi, kurus pieļauj dievišķa būtība, kura atrodas matērijā. Garīgais pārkāpums izsauc to vai citu enerģētisko plūsmu posmu bloķēšanu, kuri eksistē jūsu smalkajos ķermeņos, kuri aptver fizisko ķermeni, un tas nonāk uz fiziskā ķermeņa līmeni. Dievišķo enerģiju un enerģētisko plūsmu bloķēšana tajā vai citā fiziskā ķermeņa daļā izsauc atbilstošu reakciju pašā ķermenī, arī traumu, kuras jūs gūstat, veidā.


Paceļot savu kvantu apziņu un piesaucot apzinātam darbam savas DNS kvantu daļas, jūs spējat pilnībā izmainīt situāciju. Jūs spējat apzināties tos iemeslus, kuri ir noveduši pie šīs saslimšanas, un, pēc apzināšanās, jūs spējat veikt tās nepieciešamās izmaiņas, lai pilnībā veiktu savu paša izārstēšanu. Tas ir tas jaunais, kas pieejams jums kvantu pārejas laikā. Aizsegi ir pacelti, un šķēršļi jūsu apziņas pacelšanai pie tās kvantu daļām neeksistē, nav ārēju iemeslu. Ir tikai iekšēji iemesli, kuru dēļ jūs nepieprasīsiet šīs iespējas, iemesli, kuru dēļ jūs neveicat savas apziņas pacelšanu un neaktivizējat savas apziņas kvantu daļu.


Saistībā ar to, ka šīs planētas iedzīvotāju garīgās eksistences garīgi tīrā telpā programmas tika pakļautas izmaiņām, saistībā ar to, ka jūs izzinājāt šos procesus, aizsegi tika aizvērti, un jūs pētījāt procesus tieši visu notikumu, kuri notika uz planētas, epicentrā. Tagad, kad ir pieņemts lēmums par to, ka planēta veic kvantu pāreju un pārvietojas uz jaunu apziņas līmeni un uz jaunu matērijas līmeni, jūs noteikti, kā šī lielā grandiozā procesa daļa, veiksiet visas attīrīšanas un vāksiet prom visus bloķējumus jūsu enerģētiskajos smalkajos ķermeņos un jūsu fiziskajā ķermenī. Jūs pilnībā šajā procesā tiksiet attīrīti no savas karmas, no tiem garīgajiem pārkāpumiem, kurus jūs tikāt pieļāvuši visās iepriekšējās dzīvēs.


Es atgādināšu jums, ka tagad norit noslēguma periods lielajam kosmiskajam ciklam, kurā jūsu dvēseles vairākkārt (desmitiem, simtiem reižu) iemiesojās uz šīs planētas, paņemot līdzi iemiesojumā karmiskās programmas tam, lai atkal un atkal, iegremdējot apziņu un aizverot to tiešam kontaktam ar jūsu dievišķību, jūs atrastu to ceļu, kurš nepieciešams tam, lai izrautos no visiem faktoriem, kuri traucē jums eksistēt veselīgā ķermenī un būt pilniem ar pārticību un laimi. Šīs pieredzes iegūšanas process ir beidzies, un, iemiesojoties šajā dzīvē, jūs izvēlējāties no savām karmiskajām neatstrādēm tās programmas, kuras jūs uzskatījāt par svarīgākajām jūsu pētījumiem, un tās programmas, kuras iespējams izlabot šajā iemiesojumā. Tāpēc dzīve daudziem no jums piešķir diezgan sarežģītus periodus, kad jūs esat atnākuši ar lielu karmu. Taču neviens nekad nenāk šurp, nezinot, ka jums ir visas iespējas un visi rīki tam, lai izietu no karmisko atstrāžu apļa, lai pabeigtu tās un novestu jūsu karmu līdz nulles vērtībai.


Tie no jums, kas tagad iet cauri maigās augšupcelšanās procesiem, viņi ļoti intensīvi atstrādā visas karmiskās programmas un pabeidz visus tos pētījumus, kurus veica ilgu laiku uz šīs planētas. Viss tiks attīrīts. Tiks attīrīti tie no jums, kas ir pieņēmuši lēmumu pāriet uz jaunu dimensiju un uz jaunu apziņas līmeni. Tie no jums, kas nav pieņēmuši tādu lēmumu vai vēl atrodas izvēles procesā, tie rīkosies atbilstoši saviem lēmumiem. Tie, kas kategoriski atteiksies pāriet uz jaunu līmeni vai kam ir ļoti lielas karmiskās programmas, kuras, kā viņi jūt, nespēj atstrādāt šajā iemiesojumā, pāries dzīvot atkal uz 3-šo apziņas līmeni. Viņi turpinās savus pētījumus, tikai turpinās tos citā vietā.


Planēta tieši tāpat kā jūs pārdzīvo šīs attīrīšanas un izmaiņas, un viņa tieši tāpat kā jūs tiks attīrīta pilnībā, un viss tiks attīrīts, un viss tiks pārveidots, un šie procesi atrodas attīstībā. Tie cilvēki, kuri maigi augšupceļas šajā laikā, sniedz planētai šajos procesos nenovērtējamu palīdzību, tieši tāpat kā planēta no savas puses palīdz jums pārvarēt visus tos negatīvos momentus, kurus jums neizdevās izlabot savos iepriekšējos iemiesojumos. Vienā vārdā, jūs visi kopā ar planētu atrodaties ļoti daudz-plānu un plaša mēroga procesos, un šie procesi neizbēgami virzīs jūs uz jaunu apziņas kvantu stāvokli un mainīs jūsu pasaules uztveri, bet pa pēdām tam mainīsies tā realitāte, kurā jūs eksistējat.


Jūs jau esat atveduši šurp 4-to un 5-to blīvumus, tie jau nostiprinās šeit, tādejādi jūs piešķīrāt sev pilnīgas pašizārstēšanas garantiju un izredzes. Tie, kas atrodas maigās augšupcelšanās un attīrīšanu stāvoklī, veic šīs attīrīšanas ne tikai attīrīšanu dēļ, viņi veic tās tam, lai atbrīvotu telpu jaunajām enerģijām, šo enerģiju nostiprināšanai sevī. Atbrīvotu telpu tām lauku strukturālajām izmaiņām un jūsu fizisko ķermeņu izmaiņām, kuras būs vajadzīgas jums jaunajā 4-jā dimensijā. Šī dimensija neparedz jūsu ķermeņos kaut kādas saslimšanas vai garīgas problēmas.


ES ESMU JEŠUA

Pieņemts 28.08.2009. Nika

http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/7-1-0-209


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2012/04/03