Par attīstības metodēm

2. daļa


Ja es tagad došu tev konkrētu metodiku, par kuru tu lūdz, es tādā veidā nostiprināšu tevi tava prāta uztveres līmenī, kas nav tas, kas tev patiesībā nepieciešams. Nav jābūt metodikām tam, lai izietu uz paša sirds līmeni. Šī iziešana tiek veikta vienkārši ar domu un vēlēšanos. Protams, var ieteikt kaut kādas konkrētas darbības, kuras vajag darīt tam, lai veiktu šo sengaidīto pacelšanos, par kuru tu sapņo. Tādas metodikas eksistē, un tās ir meditācijas. Viena no tādām svarīgām metodikām, kura tika atnesta un izplatīta starp jums un kura ir ārkārtīgi svarīga tam, lai apmierinātu jūsu prātu metodoloģiski, tā ir tā metodika, kura ir nodota caur Drunvalo Melhidesedeku. Meditācija jūsu iegremdēšanai sirdī, iegremdēšanai jūsu daudzdimensionalitātē, un tas ir saiknes ar savu sirdi atjaunošanas ceļš (Drunvalo Melhidesedeka grāmata “Dzīvo sirdī” (“Живи в сердце ”)  – Nikas piez.). Tas ir viens no iegremdēšanās anahatas kompleksā, savā dievišķībā, ceļš.


Taču tam, lai aktivizētu sevī šo spēju dzīvot sirdī, nav iespējams turp iegremdēties, tikai pielietojot metodiku. Tāda iegremdēšanās tiek veikta vienlaicīgi ar lielu apzināšanos spektru tam, lai jūs patiešām sāktu šo iegremdēšanos. Bez noteiktas apzināšanās par paša dievišķību, par to, kā jūs esat iekārtoti, kā jūs varat atnākt Mājās, nav iespējams sākt kustību pie sevis paša. Bez tā, ka jūs vienu reizi apzināti pieņemsiet lēmumu dzīvot ne ar šī ķermeņa prātu un pieņemsiet apzinātu lēmumu dzīvot citādāk, pacelšanās nenotiks. Atslēga visu jūsu problēmu atrisinājumam ir jūsu patiesa dziļa sapratne par to, ka jūsu iziešana uz jūsu daudzdimensionalitāti sākas no sirds līmeņa. Kad jūs mērķtiecīgi nonākat pie šīs sapratnes, kad jūs mērķtiecīgi iegremdējaties sevī no šī līmeņa, tur tad arī notiek atkalapvienošanās un sākas pacelšanās.


Ja jūs no prāta sāksiet pielietot jebkuru metodiku, tā vienkārši nedarbosies, un jūs izjutīsiet tikai sapīkumu un neapmierinātību. Tieši tāds stāvoklis arī vajā tevi, dārgais, vai ne tā? Nav iespējams nonākt sirds kanālā, tāpat, kā nav iespējams nonākt kanālā, kuru Melhisedeks ir nosaucis par “Dieva Aci”, bez nepieciešamajām apzināšanām. Pirmajā etapā jums ir nepieciešams apiet savu prātu, kurš tagad jums ir aktīvs tikai jūsu ķermeņa funkcionēšanai un jūsu materiālās pasaules, kurā atrodas jūsu ķermenis, uztverei. Un, ja jūs gremdējaties līdz savas dvēseles līmenim caur prātu, tad jums tas vienkārši neizdosies, tā kā prāts šajā gadījumā (bez apzināšanām) ir šķērslis tādai iegrimšanai, tā kā viņš ir tajā stāvoklī, par kuru es teicu augstāk. Kad ir iesaistītas tikai 6-8% smadzeņu funkciju, kuras apkalpo jūsu ķermeni, viņš nespēj nodrošināt jums šo pacelšanos, par kuru tu tā sapņo.


Tieši tas ir tas šķērslis, kura dēļ tu nedzirdi savu sirdi un tev neizdodas tas kontakts, uz kuru tu tā tiecies. Es ne reizi vien esmu skaidrojis, ka, kad mēs runājam par iegremdēšanos par līmeni sirdī, tas pilnīgi nenozīmē, ka mēs runājam par pasaules emocionālo uztveri ar jūsu ķermeni. Ļoti bieži, Nika jau arī to ir pamanījusi, kad viņa runā par to, ka jums nepieciešams “iegremdēties sirdī un dzīvot sirdī”, jūs saprotat to kā iegremdēšanos jūsu emocionalitātē ar jūsu ķermeni, un intuitīvi jūs sākat pretoties tam, tā kā jūs nevēlaties pāriet no dzīves ar racionālo prātu uz dzīvi ar emocijām. Un intuīcija jūs nepieviļ. Patiesība ir tāda, ka sapratne, kura rodas jums uz aicinājumu dzīvot sirdī, ir nepareiza sapratne. Es paskaidrošu tāpēc, ka, kad mēs runājam par to, ka jums ir jādzīvo sirdī un tikai tur atrodas atslēga pie jūsu daudzdimensionalitātes, un tieši no turienes jūs pacelsieties augšup, runa nav par emocionalitāti caur jūsu ķermeni. Runa ir par to, lai jūs aktivizētu sevī šīs pasaules intuitīvo uztveri, lai jūs sekotu savās ikdienas izvēlēs tām sajūtām un tiem aicinājumiem, kuri nāk no jūsu dvēseles. Un tad jūs to uztverat tieši kā intuitīvu uztveri, kā patiesu vēlēšanos darīt to vai citu. Augstāk rodas cita līmeņa emocijas, kuras jums nesajaukt ar ķermeņa emocijām. Taču pie šī stāvokļa vajag nonākt.


Jūsu prāts bieži nonāk pretrunā ar jūsu intuitīvo uztveri. Un ļoti bieži, dārgais, jūsu prāts, kurš uztur tajā skaitā jūsu neattīrīto ego, bloķē šo intuitīvo uztveri. Un tas ir tas, ko mēs saucam par prāta slazdiem, kad no vienas puses jūs tiecaties uz paša daudzdimensionalitāti, no otras puses jūs nonākat atkarībā no jūsu pilnā mērā neaktivizētajām smadzenēm, un tad jūs nonākat atkarībā no sava prāta. Tādejādi jūs izjūtat diskomfortu, tā kā jums neizdodas veikt to, ko jūs esat nodomājuši. Tādejādi jūs paši sev izliekat šķērsli, kuru paši nevarat pārvarēt. Tas ir kā darbība no divām pusēm. No vienas puses jūs redzat dvēseles līmenī, no otras puses jūs koriģējat šo gājienu ar savu prātu, un te rodas tas stāvoklis, kuru jūs saucat dažreiz par “nepārvaramu pretrunu”. Šī pretruna tad arī traucē veikt jums beidzot iziešanu uz tiem uztveres līmeņiem, par kuriem jūs sapņojāt.


Un tā, dārgais, es gribu pasvītrot jums galveno no tā, ko es tev teicu. Tam, lai beidzot sāktu iziet uz paša daudzdimensionalitāti, tam, lai izvairītos no prāta slazdiem, nepieciešams pārkārtot paša sapratni par to, ko nozīmē iet sirdī. Un saprast, ka pirmajā etapā jums nepieciešams atteikties no prāta pakalpojumiem tādai uzkāpšanai. Pēc tam, kad jūs iegūstat spēju iegremdēties sirdī, kad pieņemat stingru lēmumu sekot paša intuīcijai, kad jūs apzināti atsakāties no nepieciešamības sekot loģiskajai domāšanai, kura darbojas caur jūsu aktīvo, nelielo smadzeņu daļu, lūk, tad jūsu ceļš sāk patiešām izpausties. Tad jūs sākat palēnām izmantot to atslēgu, par kuru es runāju. Tieši tad jūs sākat savu uzkāpšanu pie paša dievišķības. Tikko kā jūs sākat to darīt, tikko kā jūs sākat sekot savai intuīcijai, jūs sākat iegremdēties un aktivizēt visas savas dievišķās iespējas, un sākat jūs ar anahatas kompleksu. Tieši šī vieta jūsu ķermenī ir tā galvenā vieta, no kuras sākas gājiens pie jūsu dievišķības.


Un tieši no tā brīža tu sāc just savus pavadoņus, tu sāc just savus eņģeļus, tu sāc saņem uzvednes, kuras ir tik nepieciešamas tev tam, lai izietu no sevis uztveres caur ķermeni un virzītos sevis dziļumā, savas daudzdimensionalitātes dziļumā. Tikko kā sākas šis ceļš, tikko kā sākas jūsu iekšējā iegremdēšanās uz sirds līmeni, tikko kā iemācīsieties to just, tad informācijas plūsma, kura jums nepieciešama tālākam pacēlumam, sāk arvien aktīvāk nākt no jūsu daudzdimensionalitātes, nākt no jūsu Augstākā Es. Lūk, tad sākas jūsu smadzeņu tālākā aktivizācija, sāk aktivizēties tās jūsu smadzeņu daļas, kuras atbild par jūsu izpausto dievišķību šajā ķermenī. Tā jūs iegūstat apziņas kvantu stāvokli, tā jūs pakāpeniski pārejat savas pasaules uztveres paplašināšanas un pie tām iespējām, tajā skaitā arī pie sazināšanās ar smalkajām pasaulēm, kuras notiek caur jūsu ķermeni.


Tādā veidā jūs nostiprināt savu daudzdimensionalitāti un savu dievišķību šī ķermeņa līmenī, ķermeņa, kuru jūs tagad aizņemat, un jūsu ķermenis sāk pārveidoties. Tas sāk mainīties. Un šīs izmaiņas aizved pie tā, ka pakāpeniski pēc jūsu lūguma, kurš iet caur jūsu anahatas kompleksu, ar kura palīdzību jūs esat saistīti ar paša daudzdimensionalitāti un ar savu Augstāko Es, caur kuru jūs esat saistīti ar visiem Skolotājiem, no tā brīža jūs sākat ārstēt savu paša ķermeni. Kāpēc tikai tajā laikā? Tāpēc ka tā apzināšanos virkne, kura ir noritējusi jums, ir izārstējusi jūsu garīgās kļūdas, un tātad aiziet enerģētiskie bloķējumi, kuri bija parādījušies smalkajos  ķermeņos un izsauca slimības fiziskajā ķermenī. Un jūs ar savām apzināšanām dodat iespēju palīdzēt jums, pēc jūsu aicinājumiem sāk nākt tās dievišķās enerģijas, kuras sāk jūs tīrīt un pārveidot.


Visu to pavada process ar daudzām apzināšanām par sevi pašu, par to, kas jūs esat patiesībā, par to, kā uzbūvēts visums, kādā veidā jūs nonācāt uz šīs planētas un priekš kam. Tieši tādā veidā dziļās apzināšanās veicina arvien lielāku un lielāku arvien augstāku vibrāciju plūsmu piesaisti uz jums, kuras galu galā pilnīgi izārstēs jūsu ķermeni un vienlaicīgi to pārveidos. Tie ir ļoti daudz-plānu un ļoti daudzveidīgi procesi, un tie cilvēki, kuri veic maigās augšupcelšanās procesu, var padalīties ar tevi savos pašu iespaidos un savās pašu sajūtās, kuras notiek viņiem šo pārveidojumu laikā.


Tādā veidā notiek izmaiņas, kuras norit vienlaicīgi arī smadzeņu iespēju paplašināšanas, to kvantu funkciju paplašināšanas, līmenī. Palielinās pasaules izpratnes paplašināšanās ātrums uz tā rēķina, norit tavu enerģētisko iespēju un tava ķermeņa iespēju izmaiņas, un norit tajā skaitā arī fiziskā ķermeņa izmaiņas. Arvien mazāk sāk mocīt visdažādākās slimības, savstarpējo attiecību problēmas materiālajā pasaulē, un tu sajutīsies ievērojami lielāks, ievērojami priecīgāks un ievērojami laimīgāks, nekā tu juties agrāk. Un tas viss notiek tāpēc, ka tu atgriezies pie sevis patiesā, ka tu atgriezies pie savas paša dievišķības. To izārstēšanos, kura notiek visos līmeņos, to tieši arī apstiprina jūsu emocionālais stāvoklis un šī ķermeņa stāvoklis. Jūs pārstājat nervozēt, jūs pārstājat uztvert sevi tikai caur šo ķermeni, jūs jūtat dzīves harmoniskumu un prieku.


Pakāpeniski jūsu pasaules uztvere pilnībā mainās, mainās jūsu domas, pakāpeniski mainās viss, kas atrodas apkārt tev. Mainās attiecības ar cilvēkiem, var parādīties pilnīgi jauni cilvēki, kuri veicinās tavu izmainīšanos, un tādejādi tu iegūsti jau no matērijas līmeņa atbalstu saviem paša pārveidojumiem, un arvien mazāk šaubu, arvien mazāk uztraukumu, arvien mazāk nosodījuma sāk būt klāt tevī. Mēs ne vienu reizi vien esam runājuši par visu to, taču tev tagad ir svarīgi saprast to, ka tev šajā attīstības etapā atbildes ir caur tavu prātu. Tev vajag meklēt atbildes sirdī. Kad tavs prāts sāks aktivizēties arvien vairāk un sāks paust savu kvantu dabu, tad tavas smadzenes sāks vibrēt augstākās frekvencēs, tad tu spēsi pieslēgt savu pārveidoto prātu. Tad nebūs pretrunu starp sirdi un prātu, jo prāts vibrēs tajā skaitā tavas izpaustās dievišķības vibrācijās. Ar jaunā, pārveidotā prāta palīdzību tu veiksi analīzi, un šī analīze ļoti stipri atšķirsies no tās analīzes, kuru spēj izdarīt tavs prāts, kurš atrodas cilvēka fiziskā ķermeņa uztveres un tās pasaules izpratnes, kura eksistē tagad cilvēces vairumam, līmenī. Kad tu pārveidosi savu prātu, tad tu spēsi viņu aktīvi izmantot tam, lai pārveidotu šo pasauli. Tad tu kļūsti Līdz-radītājs.


ES ESMU JEŠUA

Pieņemts 09.10.2009, Nika

http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/o_metodakh_razvitija/7-1-0-246


Tulkoja Jānis Oppe 


Pievienots: 2012/01/24