Ercenģeļa Mihaēla sūtījums


 
Gaismu un Mīlestību, dārgie! Es esmu Ercenģelis Mihaēls. Es ar prieku apskauju jūs ar saviem spārniem, lai katrs no jums varētu sajust manas enerģijas. Mēs nākam pie jums šajā jūsu izaugsmes un apmācības laikā, katru reizi atnesot savu enerģiju nokrāsas, savas gaismas nokrāsas. Jūs saņemat tās un rezonējat kopā ar tām. Jūsu būtība uztver tās un saņem jaunu rezonansi. Tā ir kā jauna krāsa, pievienota jūsu paletei, jauns Gara instruments, parādījies jums darbam un priekam. Tas ir tas, ar ko jūs līdz šim nebijāt pazīstami, bet, kas ir arī jūsu atspulgs, jo ir jūsu iekšienē. Tas vienlaicīgi ir jauns un atklājošs jūsos jūsu seno zināšanu. Nebrīnieties par šo paradoksu. Neloģiskā, nekonsekventā un neiespējamā sadursme ved jūs uz izeju aiz paša prāta ierobežojumu robežām, liekot jums “uzkārties” līdzīgi jūsu datoriem centienos izprast jums agrāk nezināmu informāciju. Tad lai “uzkaras” jūsu saprāts, atverot jūsos tās jūsu agrāk neizmantotās iespējas izpratnei, kuras glabājas dziļi jūsu apziņas iekšienē.


Un tā, jūs esat gaisma vibrējošā, gaisma dzīvā. Jūs esat enerģijas stabi, mirdzoši ar dzīvību un Dievišķu misiju. Gaisma jūsu iekšienē dzīvo, tā pulsē pašas ritmā, kurš nosaka jūsu apziņas līmeni. Nu, ļausim tam pulsēt tā, kā tas ir piemēroti tagad. Atstāsim visu jūs noturošo, visu pretojošos. Atvērsimies savai gaismai. Tā kā milzīga gaismas spirāle iekšienē izstiepjas un saspiežas, radot kustību, radot dzīvību. Tās iekšienē ir daudz citu sīku gaismas spirāļu, to ir bezgalīgi daudz, un katra no tām – arī ir apziņa. Tā ir jūsu fiziskā ķermeņa šūnu apziņa, atomu un molekulu jūsu iekšienē apziņa, viļņu un to daļiņu, kuras sastāda jūsu smalkos ķermeņus, apziņa un apziņa tam, ko jūs pagaidām pat nevarat iedomāties, jo jūsu prātam nav priekšstata par to. Nu, atļausim visam tam dzīvot, atvērties un piepildīties ar gaismu no iekšienes un ārienes. Tāds ir dzīvais visums jūsu iekšienē. Tāds tas ir arī Dieva iekšienē. Jūs taču saprotat, ka Dievs – tā ir tāda pati Gaismas Apziņa kā jūs? Jūsu iekšienē katru mirkli piedzimst un nodziest apziņu miriādes, bet jūs pat neapzināties to, un tajā ir diža harmonija. Jo viss notiekošais jūsu iekšienē vibrē un dzīvo vienotā harmonijas likumā, vienā apziņu orķestrī, kuras atdzimst un pārdzimst katru sekundi, nekur nepazūd un ne no kurienes neatnāk. Vienkārši eksistē pašas sevī. Sajūtiet šo apli, šo pašu uz sevi noslēgto sfēru, stiepjošos bezgalībā, un jūs apzināsieties, ka ir Dievs un Visums. Jūsu ilūzijas ir jūsu radītas, bet jūs esat vēl lielākas apziņas radīti. Lai šīs jaunās gaismas nokrāsas jūsu iekšienē sāk spēlēt savu Dievišķo melodiju, lai tās kļūst par kopējā orķestra harmonisku daļu. Mēs dāvinām jums sevi, mēs atnesam jums to, kas var realizēties un iemiesoties jūsos pavisam citādi kā mūsos, bet, kas ir neatņemama mūsu daļa. Kāpēc jums vajadzīgas jaunas krāsas? Lai kļūtu plašāki un visaptverošāki. Lai izdzīvotu caur sevi un pulsētu kā citas apziņas un visuma daļas, nesot tām par atbildi savu rezonansi, kura paceļas un tuvina pašai dabiskākajai un pamata vēlmei – būt pašam sevī.


Tagad jūs varat aptvert un ietilpināt sevī visu šo, tāpēc arī mēs atnākam pie jums ar saviem enerģētiskajiem sūtījumiem, ar savām gaismas spirālēm, iededzot tās jūsos un transformējot caur jums. Jūs tagad priekš mums uzstājaties kā liels katalizators un liela transformējoša apziņa, caur kuru mēs varam augt tā kā nekad agrāk. Mēs mīlam jūs bez mēra un pateicamies jums bez mēra par to, jo viss tas tiek darīts Mīlestībā un bez bailēm. Jūs visi vairāk un vairāk apzināties savus uzdevumus kā mūsu kosmisko brāļu un māsu, kā mūsu atspulgu, kā mūsu Spēles partneru uzdevumus. Paldies jums, dārgie un mīļie, par jūsu Gaismu. Par to, ka jūs atļaujat ielaist to sevī un par to, KĀ jūs to transformējat. Lai top vienota mūsu Gaisma un vesela mūsu apziņa, jo nav mums lielākas vēlēšanās, kā savienoties ar jums ar visiem saviem aspektiem, visām savām nokrāsām un spirālēm. Lai dejotu kopā ar jums mūžīgā Gaismas, Mīlestības un Dzīvības dejā! Lai piepildās! Mīlestības mirdzumā, Ercenģelis Mihaēls.


Urānija 

9.01.2010

www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis Oppe
Pievienots: 2011/11/09