Metatrona un Ercenģeļa Mihaēla čenelingsJAUTĀJUMS:
Bet man radās, lūk, tādas pārdomas:
Tā kā par Zemi stāsta, ka te notiek UNIKĀLS eksperiments (varbūt es arī kļūdos par unikalitāti, un labā un ļaunā izzināšana notiek ne tikai uz Zemes), šajā sakarā ir interesanti, kā notiek attīstība citās zvaigžņu sistēmās, citos Visumos?
Kādos vēl apstākļos tiek novietota apziņa savai attīstībai? Ko studē būtnes, atrodoties citās sistēmās, pie kā strādā? Uz ko tiecas, tas ir skaidrs. Bet, lūk, ar ko sāk, viņu spēles sākotnējie apstākļi?
Interesanti... kāds būs nākošais eksperiments, nākošā spēle sevis paša izzināšanā?
Ko MĒS vēl izdomāsim, kad pilnībā izzināsim/iemācīsimies vai būsim izspēlējušies spēli ar nosaukumu “dualitāte”?

Es tā saprotu, ka Absolūtam sagribēsies sava paša attīstībai radīt vēl “skaudrākus” apstākļus, nekā bija pie dualitātes izzināšanas, tumsas un gaismas izzināšanas.
Jeb, dualitātes aptveršana var būt mūžīga? Kaut gan, kā absolūts var sevi aptvert pastāvīgi un pašattīstīties, tā arī jebkura spēle var ilgt pēc patikas ilgi, kamēr nesagribēsies paspēlēt kaut ko citu. Lūk, man arī ir interesanti – kas tas būs – cits?
Urānija, šie jautājumi ir Erceņģelim Mihaēlam un Metatronam, bet, ja jebkurš cits sagribēs tev atbildēt, es būšu priecīga par jebkuru atbildi.
Un, ja kāds sagribēs nodot man kaut ko personīgu, pieņemšu ar Mīlestību.


ATBILDE:
Sveika, mūsu dārgā māsa, mēs, Metatrons un Erceņģelis Mihaēls, atnācām atbildēt uz taviem jautājumiem. Atļauj apkampt tevi ar dubultu enerģiju, lai tu sajustu to kā divu tevi mīlošu brāļu apkampienu, kuri ir pateicīgi par to, ka uzdod tādus jautājumus, kuri ir svarīgi pasaules sapratnei ne tikai tev, bet arī mums pašiem.


Kur ir Zemes kā unikālas planētas, unikālas telpas mums zināmajā Lielajā Visumā, atšķirība? Tā ir tur, ka tas ir tieši tas telpas-laika punkts, kur jūs izjūtat uz sevis, izpētāt un izpaužat pilnu savas gribas brīvību. Tā patiešām ir svarīga un daudzām citām Visuma būtnēm un bērniem grūti aptverama parādība. Bez Zemes vēl ir neliela telpa, tieši saistīta ar to, kurā gribas absolūtās brīvības likums tādā veidā, kādā tas eksistē pie jums, arī ir spēkā. Pārējās Lielā Visuma vietās gribas brīvība arī ir klātesoša, bet mazākā izteiksmē, lielākā ierobežotībā. Var droši teikt, ka tajā proporcijā, kurā gribas brīvība ir jums, tā ir tikai sfērās, kur jūs esat klāt eņģeļu gaismas ķermeņos. Vai tagad jums kļūst skaidrs, kur ir jūsu planētas un piezemes telpas unikalitāte? Jūs risināt cilvēciskus jautājumus, kad jums ir eņģeļu nosacījums. Tas noskaņo jūsu ķermeņus tādā veidā, ka jūs varat ar savām šūnām uztvert jūsu pašas augstākās būtības vibrācijas un esat predisponēti uz pacelšanos fiziskajos ķermeņos vairāk kā daudzas citas būtības iemiesotajā visumā.


Jēdziens – polaritāte jeb dualitāte – jūsu emocionālajā un domāšanas sfērā izteiktas kā labā un ļaunā jēdziens, tiek pētīts ne tikai šeit, pie jums. Dualitāte – tā ir diezgan plaši izplatīta parādība, daudzās planetārajās sistēmās, kuras griežas ap vienu vai vairākām zvaigznēm, tā ir. Ir arī trialitātes, četralitātes un piecalitātes, ja vest šo analoģiju tālāk. Tas ir, eksistē visuma radīšanas varianti ar trīs, četriem un pieciem sākotnējiem raksturojumiem. Taču jums vislabāk bija piemērota dualitāte kā pietekami vienkārša sistēma. Jums priekšā jau tāpat stāvēja pietiekami sarežģīti uzdevumi, lai ieviestu jums pārāk sarežģītus apstākļus dzīvei un Gara orientācijai Matērijā. Atrodoties trialitātē un piecalitātē, būtnes bieži izstrādā sevī dažādas Gara īpašības, saistītas ar Mīlestības un Bezgalības jēdzienu. Četralitāte vairāk ir piemērota, lai izpētītu paša ķermeņa, dvēseles un tā, kas pie jums saucas saprāts, izturību un spējas, bet tajos visumos tas nav gluži tas sausais saprāts, kurš ir jums, tas drīzāk ir Saprāts-Sajūta, orientēts uz stipru saikni ar Garu. Tas, ko jūs tagad sevī atklājat, šīm būtnēm piemīt sākotnēji, un tāpēc tām ir iespēja veikt ar sevi pašus neticamākos eksperimentus. Mums ir sarežģīti aprakstīt jums to, ar ko viņas nodarbojas, bet, izsakoties shematiski, var teikt, ka viņas izmanto savu ķermeni-dvēseli-saprātu kā muzikālu instrumentu, kaut ko līdzīgu flautai, uz kuras spēlējot, viņas pēc kārtas aizspiež noteiktus caurumus, kuri atbild par Gara enerģijas iešanu caur tiem. Tādejādi, viņas katru reizi dabū savādāku skanējumu.


Trialitāte un piecalitāte ir harmoniskāka struktūra, tajā izpēte notiek tādā veidā, ka būtnes it kā izvelk no savas iekšienes dažādas stīgas, cenšoties sasniegt savu Garu, aplūkojot viņu un viņa izstaroto Mīlestību, it kā aptaustot to no visām pusēm ar savām stīgām jeb stariem. Tā ir ļoti interesanta nodarbe, un Mīlestība kā sajūta un eksistences veids tur ir ļoti daudzdimensionāli.


To, ko jūs sadomāsiet, pabeiguši šo spēli, pagaidām nezina neviens. Un pat neuzņemas iepriekš uzminēt, jo jūsu eņģelisko Es būtība ir tik daudzdimensionāla un mīlēta, ka neviens no mums neķersies pie jūsu ierobežošanas pat savos pieņēmumos. Pieņēmumi, starp citu, ir ļoti nopietns gribas brīvības ierobežojums. Tagad jūs esat uz sliekšņa tam, lai apzinātos visu jūsu stāvokļa burvīgumu, kad jūs faktiski esat iznākuši no ilga miega un atkal iegūstat visus jums esošos instrumentus, apzināties apkārtējo telpu, no jauna sajūtat sevi pašus un tos, kas spēlē blakus jums. Tas ir Dievišķā valša brīdis, kurā jūs tūlīt, tūlīt sāksiet griezties. Jūs tagad varat sasniegt tādas virsotnes, kādas vēl nekad nav nācies sasniegt, izejot no dualitātes. Jūsu spēles beigšanas variants ir īpašs, tāpēc, ka tas nekad neatkātojas un tāpēc, ka tagad jūs esat ielikuši sev pilnīgi īpašu potenciālu. Mēs par nevaram atļauties dot mājienu par to, kādus instrumentus jūs sev esat sagatavojoši.


Absolūtam, radītājam, jūs radījušam, dualitāte – nav nemaz tik svarīga parādība, svarīgi ir tas, kā jūs to izzināt, un šajā nozīmē, tam, lai palīdzētu izziņā Absolūtam, jūs tikai sākat atvērties un patiešām palīdzēt viņam, būt viņa rokām, aptaustošām jaunu pasauli, acīm, apskatošām to, degunu, ieelpojošu jaunus aromātus, energosistēmu, sajūtošu jaunas stīgas un pavedienus, saprātu, apdomājošu visu pa jaunam. Dievs mīl jaunu uztveri, tā viņam ir tas pats brīdis, kad jūs pa īstam izzināt kaut ko un sūtāt viņam savas izziņas impulsus. Tieši tādēļ tik svarīgs ir pašreizējais brīdis tiem, kuri pamostas uz planētas, tāpēc, ka, jo vairāk būs cilvēku-eņģeļu, kuri PIRMOREIZ apzinās sev jaunās telpas aspektus, jo vairāk informācijas TAGAD saņems Absolūts.


Tātad, tavs jautājums: kādas būs jaunās dekorācijas spēlei? Mēs to nezinām. Un jūs arī pagaidām to nezināt. Un tas ir brīnišķīgi, jo tas dod jums plašumu pirmajai izzināšanai, prieku no jaunuma apzināšanās, sajūtu asumu no paša piedzīvojumiem. Mēs gribam tikai atgādināt jums, ka jūs ceļš no šī brīža ir gaišs un priecīgs, tad esiet arī jūs tādi savos centienos un aizrautībā ar jauno spēles telpu.


Personīgi tev, milzīgā zaļā okeāna zāļu stiebriņ, mēs gribam teikt, ka neizmērojami mīlam tevi un augstu vērējam katru tavu pieredzi. Esi pati katrā tavas dzīves mirklī, atklāj sevi un savus talantus bez jebkādām bailēm un ierobežojumiem, tāpēc, ka, jo vairāk tu tagad atklāsi sevi, jo vairāk aizies no tevis tas, kas traucē apzināties jauno realitāti ar bērnišķīgu tiešumu un prieku. Apzinies katru savu ieelpu kā spēku, kā radīšanu. Mīlestībā un cieņā, Erceņģelis Mihaēls un Erceņģelis Metatrons.


Urānija

28.12.2009 

www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2011/10/30