El Morija: Par darbu ar svārstuMīļotie brāļi un māsas, pieņemiet manu godbijību un bezgalīgo Mīlestību pret jums kā manu apsveikumu! Atļaujiet šodien parunāt ar jums par vienu no instrumentiem, ar kura palīdzību jūs varat izzināt apziņu un zemapziņu – savu, citu cilvēku, kā arī apzinīgo visuma sfēru. Šis senais instruments bija pazīstams jau ļoti sen un, pateicoties savai konstrukcijai un darba principam, vienmēr bija un paliek ļoti populārs. Kad jums ir nepieciešams iegūt jebkādu informāciju, bet jums kaut kādu iemeslu dēļ nav iespējams pieslēgties pie Lielā Informācijas lauka tieši, jūs izmantojat svārstu. Svārsta svārstības, lai no kā tas nebūtu izgatavots, no gredzena un diega, no metāliska svērteņa, vai pat vienkārši no paša ķermeņa, dod jums atbildes uz jūsu jautājumiem, pārtulkojot kvantu informāciju linearitātē, ciparos, burtos un vienkāršās atbildēs “Jā” un “Nē”. Mēs ar lielu cieņu pret jums aplūkojam jūsu tādas informācijas iegūšanas mēģinājumus. Šis veids patiešām ir pielietojams un atsevišķos gadījumos pat pietiekami ticams. Taču jums jāņem vērā dažas īpatnības darbā ar šo instrumentu.


1. Līdz ar Jauno enerģiju atnākšanu uz Zemi jūsu apziņa arvien vairāk un vairāk paplašinās, aizsegs kļūst plānāks, un jūs sākat uztvert informāciju kvantu veidā, tas ir, veselā un nesadalītā veidā. Pie tam darbs ar svārstu dod lineāru informāciju, tas ir, visai ierobežotu, salīdzinot ar to, ko jūs varētu iegūt, vienkārši uzdodot jautājumu un izmantojot savu augstāko apziņu atbildes iegūšanai. Šajā gadījumā jūs atņemat sev vispusīgu informāciju, kuru var iedomāties lodes veidā, apmaiņā pret tās lineāru izteiksmi – plaknes projekciju jeb apli. Uzdodot jautājumu svārstam, ņemiet to vērā.


2. Svārsts atšķiras no citiem instrumentiem ar to, ka izmanto savā darbā hipnotisku efektu – svārsta vienmērīgā šūpošanās gribot negribot ieved jūs pushipnozes jeb izmainītas apziņas stāvoklī. Ja šajā stadijā jūs atrausiet savu uzmanību no svārsta un sāksiet uzdot jautājumus, izmantojot savas smadzenes un savu apziņu kā uztverošo iekārtu, jūs patiešām sāksiet saņemt kvantu informāciju. Īpaši, ja pie tam noskaņosieties uz sava Augstākā Es frekvenci, jūs kļūsiet par sevis paša kanālu un pēc tam iemācīsieties ieiet vajadzīgajā stāvoklī bez svārsta starpniecības.


Taču, kā likums, apburti no vienmērīgās svārsta kustības, jūs atdodat savu spēku tam. Jūs sajūtat to kā patiesības instrumentu, un tāpēc tā informācija, kuru jūs uztverat caur svārstu, kļūst jums par patiesību. Starp citu, svārsts – tas ir tas instruments, kuru var izmantot ne tikai jūs. Brīdī, kad jūs ieejat izmanītās apziņas stāvoklī, jūs izrādāties atvērts iedarbībai no ārienes, no Lielā Informācijas Lauka. Kas un kā izrādīs šo iedarbību uz jums, ir atkarīgs no jūsu vibrāciju frekvences seansa momentā. Ja šī frekvence ir pietiekami zema, tā pievelk jums apmēram analoģiska vibrāciju līmeņa būtības. Tās var būt zemākās būtības, eksistējošas astrālā, citu cilvēku apziņa, kuri atrodas vienā frekvencē ar jums, kā arī neiemiesojušos šīs pašas vibrāciju frekvences būtību apziņa, – viss tas ienes izkropļojumus jūsu saņemamā informācijā. Jūs kļūstat par rotaļlietu svešās rokās. Jūsu ziņkārību sāk izmantot, operējot ar jums ar pašu vienkāršāko paņēmienu palīdzību, kuri iedarbojas uz neapgaismotu apziņu un neapgaismotu ego. Jūsu saņemamā informācija tādā gadījumā arī ir ne vairāk kā lineāras atbildes, kuru mērķis ir manipulēt ar jūsu apziņu. Šīs atbildes tāpat var būt tālu no patiesības, jo būtnes, jums tās dodošas, ir tālu no tā, lai viņām būtu visa informācijas pilnība, un, vispār, kā likums, tām nav vēlēšanās dod jums pareizu informāciju. Gadās arī tā, ka, griežoties pēc palīdzības pie svārsta, cilvēks saņem atbildes no paša ego, kurš dod viņam tos rezultātus, kurus viņam ļoti gribas saņemt. Kā jūs saprotat, tas arī ir nepareizas informācijas variants, kura ir izdevīga neapgaismotam ego, taču neatspoguļo lietu patieso ainu. Tādā gadījumā cilvēks vienkārši neiziet aiz paša apziņas robežām un nekontaktējas ar Lielo Informācijas Lauku.


Bez tam, spēle ar svārstu bieži noved pie atkarības. Cilvēks kļūst nespējīgs pieņemt lēmumus patstāvīgi, viņš visā konsultējas ar svārstu vai līdzīgiem līdzekļiem. Tas lieku reizi runā par to, ka viņš ir nodevis savu personīgo spēku šim instrumentam, bet caur to tam, kurš iedarbojas uz viņu no informācijas lauka.


Kā izbēgt no manipulēšanas darbā ar svārstu? Pirmkārt, jums ir vērts maksimāli ierobežot darbu ar to. Tagad, periodā, kad jūsu apziņa pārdzīvo strauju pāreju uz jaunu līmeni, jūsu priekšā paveras daudz citu informācijas un atbalsta saņemšanas variantu. Attīstiet sevī spējas tiešam čenelingam, bez jebkādu ierīču starpniecības. Jūs tagad spējat uztvert daudz vairāk informācijas tieši, nekā tas bija pat pirms trīsdesmit-četrdesmit gadiem, un par piemēru tam var kalpot jūsu bērni, tās jaunās un jau ne visai jaunās būtnes, kuras smeļ sev vajadzīgās ziņas, neaizdomājoties ne par kādām ierīcēm, bet vienkārši “sev no galvas un sirds”. Jā, savā laikā svārsts patiešām bija svarīgs līdzeklis saskarsmei ar viņpasauli (tas ir, pasauli aizsega tajā pusē), jo jūsu apziņa nebija gatava uztvert informāciju tieši. Tagad tā ir gatava. Tie daži cilvēki, kuri pagātnē saņēma patiesu informāciju caur svārstu, spēja atgriezt to no lineārā stāvokļa kvantu stāvoklī. Tāda spēja tai skaitā piemita Rērihiem. Tāpēc viņu saņemamā informācijā patiešām bija liela daļa patiesības.


Otrkārt, ņemot rokās svārstu, atverot savu apziņu, noskaņojieties uz augstām vibrācijām. Tā var būt neliela lūgšana vai meditācija pirms seansa, tā var būt vienkārši griešanās pie sava Augstākā Es vai pie jebkura no Augstajiem Skolotājiem. Nonāciet harmonijā un līdzsvarā ar viņu enerģijām, un informācija, kuru jūs saņemsiet, būs daudz pilnāka un veselāka, un, bez tam, jūs nekad neizjutīsiet manipulācijas ar sevi. No tās puses jūs saņemsiet Mīlestības un atbalsta lādiņu, kurš palīdzēs jums noticēt sev un saviem paša spēkiem. Jums būs vieglāk noskaņoties uz kontaktu ar Augstākajiem spēkiem tieši, bez svārsta un citu instrumentu izmantošanas.


3. Caur svārstu nodotā informācija viegli iekļaujas loģiskās shēmās un tabulās, ar ko piesaista zinātnes cilvēkus un cilvēkus ar mentālu un zinātnisku ievirzi. Tā ir ļoti lineāra, un tāpēc ir tikai visas tās nedalītās informācijas, kura glabājas Lielajā Informācijas Laukā, kopija, projekcija. Kā jebkurai projekcijai, tai ir daudz nosacītību un ierobežojumu. Tāpēc svārsta informāciju ir nepieciešams pārbaudīt un papildināt caur citiem avotiem. Tajā skaitā, izlaižot to caur paša patiesīguma kritēriju – savu sirdi. Biežāk jautājiet sev, cik pareizi ir saņemtie dati, un uzticieties savai sirdij. Ja jūsu sirds balsi neapslāpē jūsu kliedzošā ego balss, tad jūs vienmēr varēsiet pārbaudīt svārsta informāciju.


Dārgie brāļi un māsas, nobeigumā es sūtu jums savu svētību, jo viss, ko dara uz šīs planētas Cilvēce, ved pie izmaiņām visos Visuma nostūros, un, jo vairāk gaismas un Mīlestības tagad, šajā apziņas pārejas brīdī, jūs spēsiet pārvadīt caur sevi, jo gaišāka un priecīgāka kļūs eksistence Visumā daudzus gadu eonus uz priekšu. Es neierobežoti mīlu jūs un bezgalīgi godāju jūsu izvēli. Jūs mīlošais El Morija.


Urānija

9.11.09 

www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2011/10/10