Tots: Izdziedinošs sūtījums 
Sveicināta, dārgā Ģimene, sveicināti, mani dārgie mācekļi un tie, kuri nekad pie manis nav mācījušies!
Šodien es gribu dot jums izdziedinošu sūtījumu. Jo slimības tādā vai citādā veidā – tas ir tas, kas uztrauks jūs tuvākā laika gaitā īpaši stipri. Es gribu iedot jums uzstādījumu, kurš palīdzēs jums dziedināt sevi un citus, dot viņiem papildus veselību un veselumu, iedvest ticību saviem spēkiem.


Jūs zināt, ka es esmu Piramīdu Meistars. Piramīda – mana mīļā ģeometriskā forma, es daudz laika esmu veltījis tās izpētei un uzlabošanai. Nebrīnieties, ģeometriskās figūras var uzlabot, piešķirot tām jaunas enerģētiskas īpašības, tas ir, uzlādējot tās ar saviem nodomiem un enerģijām, kā rezultātā augstākās dimensijās tās iegūst pavisam citu veidu. Diemžēl, trīs dimensiju telpā ieraudzīt to pagaidām nevar, taču var sajust. Pašai zināmākajai manai uzlādētajai piramīdai – Lielajai Piramīdai Ēģiptē – piektajā un sestajā dimensijā ir dodekaedra un lodes forma. Neskatoties uz to, trīs dimensijās tā paliek piramīda, un tas ir pareizi, jo trīs dimensijās tai jābūt virsotnei, caur kuru tā saņem enerģiju no piektā un sestā blīvuma, jo trīs dimensiju fizikas likumi pagaidām neļauj tai izmainīt savu formu. Caur šo virsotni tajā nonāk enerģija no tās augstākajām projekcijām, un tā kļūst ne vienkārši piramīda, bet konstrukcija, kura nes sevī īpašu lādiņu, kuram piemīt īpašība iedarboties uz trīs dimensiju fiziskiem ķermeņiem, izmainot to enerģētiskās, bet dažreiz arī fiziskās īpašības. Cik liela ir šī iedarbība, ir atkarīgs no daudziem faktoriem, un ne pēdējais starp tiem ir blakus atrodošos cilvēku apziņa. Tādejādi, es varu teikt, ka, ja Lielajā Piramīdā ienāk tūristu grupa ar pietiekami augstu apziņu, tad viņu klātbūtnē var notikt daudz vairāk redzamas izmaiņas fiziskiem objektiem kā tūristu grupas ar zemāku apziņu klātbūtnē.


Tāpēc es uzaicinu jūs apmeklēt manu piramīdu lielā Gaismas Darbinieku grupā, tos, kuri jau ir paplašinājuši savu apziņu, un būs labi, ja jūs arī zināsiet cits citu kaut vai pēc sarakstes. Labas nostabilizējušās savstarpējās attiecības veicinās labāku enerģētisko plūsmu pārvadi, jo, kad jūs sākat aizvērties vai kautrēties maz pazīstamu cilvēku klātbūtnē, enerģijas pārvadās sliktāk. Lielās piramīdas apmeklējums var jums kļūt par īstu atklājumu un realitātes pārbīdi, jo jūs ieraudzīsiet notiekošās izmaiņas un sajutīsiet, ka šīs izmaiņas ir jūsu apziņas rezultāts, kura, pateicoties savam plašumam, ir spējīga atļaut notikt šīm izmaiņām. Lūk, es jūs arī uzaicināju pie sevis ciemos, tur arī satiksimies.  


Tagad parunāsim par jūsu fiziskajiem ķermeņiem un jūsu veselību. Daudziem no jums tas kļūst par pirmo numuru dotajā etapā, un tā tam arī ir jābūt, jo cilvēka psihe ir iekārtota tādā veidā, ka tā atzīst par labāku atlikt svarīgu jautājumu risināšanu līdz tam brīdim, kamēr, kā jūs izsakāties, “cepts gailis neieknābs”. Tad lūk, dārgie, viņš jau ir sācis daudzus knābāt. Ķersimies pie izdziedināšanas mehānisma. Pirmais, kas notiek ar jums asas saslimšanas brīdī – jūs aptver stindzinošas bailes. Un tā ir normāla reakcija dotajai videi. Trīs dimensijām, es domāju. Bailes – tās ir, no vienas puses, protesta reakcija, jūsu ķermenis un psihe cenšas pēc iespējas ciešāk aizvērt visas durvis, lai neielaistu slimības enerģiju. Taču, kā likums, tas ir par vēlu, jo slimība jau ir iekļuvusi organismā. Pie tam, ja jūs baidāties iepriekš, vienkārši tāpēc, ka ir saslimis kāds blakus (pat, ja tā nav lipīga slimība, jūs vienalga zemapziņā “piemērāt” to sev, domājot: bet tas taču varētu notikt arī ar mani), tad jūs ar to pašu dodat stipru signālu slimības enerģijai, it kā piesaucot to. Bet tā tikai to arī gaida, jo slimību enerģijas – tās pēc savas būtības ir jūsu apziņas parazīti, un tās to vien gaida, lai sagrābtu kāda apziņu, jo citādi tās nevar eksistēt. Vai tagad jūs saprotat, ka, tikko kā jūs pārstāsiet baidīties no slimībām un pārstāsiet pat pieļaut domas par slimību, tās izzudīs no jūsu planētas sejas kā izmirušie dinozauri? Tām vienkārši nebūs ar ko baroties. Tāpēc pirmais, kas jums ir jāizdara, ja jūs gribat būt veseli, ir jāpārstāj visu laiku koncentrēties uz slimībām, lasīt žurnālus par to, kā būt veselam, skatīties pārraides par slimībām un zālēm, jāpārstāj baidīt sevi ar dažādiem šausmoņiem, kurus jums uzspiež masu informācijas līdzekļos.


Iesaku jums pat pēc iespējas mazāk iet uz aptiekām. Jo pati ideja par to, ka jūsu izveseļošanās ir atkarīga no kaut kādām tabletītēm kartona kārbiņās, jau novērš jūs no tā, lai grieztos pie dziedināšanas pie sevis paša.
Bet jūs taču esat Dievi. Jūs bijāt radīti par Dieviem un vienmēr tie esat bijuši. Pat tajā laikā, kad jūs uzskatījāt sevi par pilnīgām niecībām un izstiepāties lūgšanās uz aukstās klostera grīdas, pat tad jūs bijāt majestātiski un diži Dievi. Vienkārši jūs pārāk noticējāt tai lomai, kuru spēlējāt. Bet labi aktieri taču nekad neiegrimst lomā pavisam. Tad lai arī mēs ar jums kļūstam labi aktieri un atceramies, ka slimība un ciešanas – tā vienkārši ir maska, kuru mēs uzliekam, kurā varam ieaugt, ja gribēsim, un tad tā var sākt vadīt mūs. Un tā, mēs spēlējam. Un spēlējam labi. Mēs esam nospēlējuši savu lomu, nogājuši no skatuves, un mums ir jāiziet no sava tēla. (Es runāju tā, jo saslimšanas gadījumā jūs vienalga pirmām kārtām izbīsieties, tas notiks pat agrāk, pirms jūs paspēsiet par to padomāt un apturēt sevi, tāpēc es izeju no tā, ka jūs uz neilgu laiku, bet tomēr esat uzlikuši slimības masku.) Jāatceras tas, ka jums ir jāiziet no tēla pēc iespējas ātrāk. Tikko kā jūs esat to atcerējušies un apzinājušies, maska jau ir pārstājusi pieaugt jums. Jūs pat varat sajust to uz sevis, šo slimības masku, svešas enerģētiskas struktūras veidā ap savu ķermeni, tā šajā brīdī it kā mazliet, mazliet atkāpjas no jūsu ķermeņa virsmas. Satveriet to ar roku (domās vai fiziski) un pavelciet, novelkot no sevis, kā velk zeķi. Lūk, tā jūsu rokās karājas kā melna lupatiņa. Nekādā gadījumā nemetiet to prom no sevis, ar to vajag pastrādāt, citādi tā var atkal atgriezties pie jums, tikko kā jūs zaudēsiet koncentrāciju, kā arī var piesieties kādam citam, kurš izjūt bailes šīs slimības dēļ.


Kā Piramīdu Meistars es piedāvāju jums ievietot to vizualizētā piramīdā. Piramīda var būt jebkurā krāsā, kāda jums šajā brīdī liekas piemērota. Tam var izmantot arī piramīdas-tahionus, kuras arī mēdz būt dažādu krāsu. Tahionu piramīdiņu iekšienē pat speciāli ir izveidotas mazas piramidālas kameras, lūk, tajās tad arī notiek transformācija. Taču jūs varat arī vienkārši vizualizēt tādu piramīdu. Transformācijas kamera atrodas piramīdas pamatnē, tas ir svarīgi, jo mums būs nepieciešams labs sazemējums.


Tagad, novietojuši tur mūsu “lupatiņu”, mēs pievienojam mūsu virsotni mūsu Augstākajam Es, var caur tievu sudraba vai zelta pavedienu. Mēs esam “pakarinājuši” mūsu piramīdiņu. Griežamies pie mūsu Augstākā Es ar lūgumu sākt slimības enerģijas transformāciju Gaismas un Mīlestības enerģijā. Transformācijas kameras iekšienē sākt ienākt Augstākā Es enerģija, savērpjoties tur virpuļa veidā pulksteņa rādītāja virzienā. Kāpēc rādītāja virzienā? Jūs pajautājiet man. Tāpēc, ka tas ir atkarīgs no jūsu magnētiskajiem poliem šajā brīdī. Lemūrijā, piemēram, tāds virpulis grieztos pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.


Novērojiet, kā tumšā lupatiņa pamazām kļūst gaišāka un zaudē apveidus, pārvēršoties izkliedētā Gaismā. Kad jūs redzēsiet, ka process ir pabeigts, virpulis apstāsies. Ja jums nepiemīt vīzijas spēja, tad palūdziet savu Augstāko Es, lai viņš veiktu transformāciju pēc jūsu laika piecu vai desmit minūšu laikā, un fiksējiet šo laiku pēc pulksteņa. Kad tas iztecēs, pārtrauciet piramīdiņas saikni ar jūsu Augstāko Es, pārslēdzot tievo sudraba vai zelta pavedienu uz savu energo-lauku, un atveriet transformācijas kameras durvis. To var izdarīt domās, iedomājoties, ka transformācijas kameras grīda atbīdās un Gaismā un Mīlestībā pārveidoto enerģiju iesūc tieši Zeme. To var izdarīt arī, apvēršot tahionu piramīdiņu un vēršot transformēto enerģiju uz Zemi ar jūsu nodoma palīdzību.


Procedūra, kā jūs redzat, ir vienkārša. Taču tā pagaidām nav pabeigta. Jo mēs noņēmām no sevis slimības enerģiju, taču neuzstādījām aizsardzību pret iespējamiem recidīviem. Bakteriālo un vīrusu infekciju gadījumā recidīvs rodas ļoti ātri, ja mēs nepārvedīsim sevi “veseluma” un neievainojamības stāvoklī. Šķiet, tas arī ir izdziedināšanas atslēgas moments.


Tagad es došu jums uzstādījumu veselumam, kurš palīdzēs jums just šo stāvoklī. Nosauksim to par bāzes uzstādījumu. Kad jūs to apgūsiet, tad pēc tam spēsiet attīstīt šo stāvokli un piemērot sev un savām vajadzībām. Izdariet trīs dziļas ieelpas... trešajā ieelpā es tuvinu jūsu degunam Anh – ēģiptiešu dzīvības simbolu. Daži var sajust tā pieskārienu deguna galam un lūpām. Ieelpojiet Anh enerģiju vēl trīs reizes... tagad izdariet vēl trīs ieelpas, ieelpojot pārveidoto enerģiju jūsu energo-laukā. Atslābinieties un atļaujiet tam iesūkties visās jūsu šūnās.


Pasēdiet mierīgi dažas minūtes. Klausieties savu iekšējā veseluma mūziku, klausieties savu izdziedināto un veselo šūnu dziedāšanu. Centieties ne par ko nedomāt un nešaubīties. Esiet mierā. Harmonizējiet sevi un apkārtējo telpu. Iegaumējiet šo stāvokli šūnu līmenī. Izsauciet to katru reizi, atrodoties ļaužu biezumā, kur jūs izjūtat svešu domformu un ar jūsu iekšējo stāvokli nerezonējošu enerģiju iedarbību. Atcerieties, jūsu stāvoklis ir īstens, un tāpēc tas ir stiprāks par visiem citiem. Nesiet to sevī. Attīstiet to. Rotaļājieties ar to. 

Tas ir jūsu. 

Tots


Urānija 25.10.09

 
www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2011/09/09