Ješua: Par DNSSveicināti, mani brāļi un māsas!

Es priecājos, ka varu nodot jums savu mīlestību un prieku par mūsu tikšanos. Priekš manis nav nekā vērtīgāka par jūsu jautājumiem, jo tie ir jautājumi, kurus jūs uzdodat paši sev un neatrodat atbildi tikai tāpēc, ka nepietiekami ticat sev. Nu ko, es esmu Jēzus Kristus, un es esmu tas, kurš atbild jums un kuram jūs ticat. Kāpēc jūs man ticat? Vai jūs zināt, kāpēc jums ir tik svarīgi saņemt atbildi no manis? Tāpēc, ka jūs mani atceraties. Es priekš jums esmu dzīvs. Es kādreiz nesu jums zināšanu, iegūtu smagā darbā, un nesu to ar Mīlestību, lai atvērtu jūsu guļošās dvēseles.

Cik DNS slāņu no 12 ir aktivizētas dzimstot ?
Katrs no jums līdz dzimšanai izvēlas sev to, kas jums noderēs dzīvē. Tāpat arī iekš DNS jūs izvēlaties to, kas jums noderēs visdrīzāk, un to, kas jums diezin vai noderēs. Tā bija uz šīs planētas, kad tā vēl nebija gatava Pacēlumam. Tagad viss ir pārmainījies, sajaucies, un priekš jums patiesi nav nekādu ierobežojumu. Tagad jūs varat griezties pie jebkuras sevis daļas, pie jebkura līmeņa, un teikt “Tu man esi vajadzīgs”, un tas sāks dziedāt. Tas būs jūsu, tas dziedās jums.

Vai visus slāņus mēs varam aktivizēt dzīves laikā?
Jūs ne vienkārši varat, jums nāksies tos aktivizēt tādā vai citādā mērā, ja jūs negrasāties pamest šo planētu, bet gatavojaties turpināt dzīvot uz tās. Uzskatiet, ka tas ir it kā dabas likums.

Kādus slāņus mēs varam aktivizēt dotajā brīdī, bet kādus vēl nē? 

Aktivizējiet to, kas jums liekas tuvs un vajadzīgs tieši tagad, uzticieties sev un klausiet sevi vairāk, kā vēl kādu. Tagad nav tāda, ko jūs nevarētu izdarīt. Dariet, un dievišķā plūsma uztvers jūs, jums būs viegli peldēt tajā. Ja tikai jūs nepretosieties.

Kā notiek aktivizācija – ar nodomu, vai automātiski, paaugstinoties apziņas līmenim (neskatoties uz apkārtējo vibrāciju zemo līmeni), vai automātiski pie atbilstoša apziņas līmeņa un atbilstoša augsta līmeņa enerģijām, kuras tiek padotas uz Zemi? 
Tiem, kuri neko nezina par DNS, aktivizācija notiek, pateicoties atnākošajām enerģijām, taču tā būs tā aktivizācija, kuru viņi nevarēs izmantot pilnā mērā. Viņu ķermenis zinās par to, taču prāts pretosies, un viņiem neizdosies izmantot šīs dāvanas līdz tam laikam, kamēr viņi neatstās veco enerģiju pasaules uzskatu un pasaules uztveri.
To priekšā, kuri zina par DNS, atklājas iespēju okeāns, tai skaitā arī aktivizācijai. Aktivizācija – tas ir daudzslāņu process, vienreiz to sākot, tas tevi aizraus mūžīgi. Vai zini augsto skolotāju lielo noslēpumu? Viņi līdz šim laikam aktivizē savu DNS!

Padomā par to aktivizācijas metodi, kura liksies tev vistuvākā un visiedarbīgākā. Gadās arī tā, ka aktivizācijai pietiek izdarīt vienu dziļu ieelpu.

Kādi slāņi atbild par “virsspējām” – telepātiju un teleportāciju (gaišredzību, kā es saprotu, var iegūt arī pie zemu vibrāciju nosacījuma, zinot atbilstošas prakses)? Vai arī lieta te nav iekš DNS? Kādi nosacījumi vajadzīgi tādu iespēju masveida izmantošanai?
Telepātija un teleportācija – tas ir tikai sava dievišķuma apzināšanās sekas. DNS aktivizācija palīdz apzināties šo dievišķumu, taču ne obligāti ved pie šo spēju rašanās. Kad tu guli, tu vari lidot. Kāpēc? Tāpēc, ka tu nebaidies. Bet, ja sāc baidīties, ķermenis uzreiz kļūst smagāks. Bailes – lūk, jūsu nespējas sakne. Kad tu sapratīsi, ka apkārtējā pasaule  ir radīta priekš tevis, ka tā nevar nodarīt tev ļaunu, ja tikai tu pats neatļausi tai to ar savu gribu vai bailēm, tev nebūs bail lidot, nebūs bail runāt caur trešo aci, nebūs bail mirt. Viss tas ir jautri, tici, viegli un jautri, ja pats esi viegls kā gaisa baloniņš.

Tie, kuri nonāca pie tādām spējām vecajās enerģijās, iepriekš un speciāli atslēdza sev atbilstošus ierobežotājus (apzinātus un zemapziņas), lai parādītu jums, ka tas ir iespējams.

Viss tas būs arī masveida lietošanā, taču sākumā ir jāparādās noteiktam cilvēku skaitam, kuriem piemīt šīs spējas, kuri spēs parādīt pārējiem, ka tas patiešām ir iespējams, un pārbīdīs masu apziņu. Šiem cilvēkiem ir jābūt diezgan daudz, ne atsevišķas personības, kā tas bija vecajās enerģijās.

Pateicoties kam, dažiem cilvēkiem (piemēram, Gustavo Rol (informācija par šo fenomenālo cilvēku ir internetā)) no dzimšanas piemita neiedomājamas pārdabiskas spējas, acīmredzami, ka bez kaut kādu apmācošu slepenu prakšu izmantošanas?
Pateicoties iedzimtam noteiktu ierobežotāju trūkumam. Viņi atnāca šurp ar tādu misiju, un šī misija bija vitāli nepieciešama.

Vai aktivizācijai palīdz mūzikas klausīšanās un vārdu izrunāšana ivritā, un kādā mērā?
Mūzika palīdz, īpaši tā, kura rezonē ar tevi. Mūzika ir laba ar to, ka tā neizmanto prātu, mūzika – tā ir jūsu emociju valdniece. Vārdiem ivritā ir ļoti stipra rezonanse. Lieto tos, bet ne pārlieku. Kad tu aktivizē pirmo reizi, tev var būt vajadzīgs ļoti spēcīgs kamertonis. Tas arī ir vārdi. Kad tu vēlāk griezies pie tā vai cita slāņa, tev dažreiz pietiek tikai atcerēties sajūtu vai vajadzīgo mūziku, un tu jau ieej rezonansē.


Apskauju katru no jums, pat, ja jūs nejūtat.
Esmu ar jums un priekš jums.


Ješua


www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis Oppe


Pievienots: 2011/08/06