Par telekinēzi

Ješua caur UrānijuJešua, sveicināti!
Sakiet, lūdzu, cik reāla ir telekinēze, kā to attīstīt un cik lielu maksimālo “telekinētisko spēku” var iegūt (apmēram kā smagumu pacelšana gaisā, pārvietošana un tā tālāk)?


Sveiks, dārgais, es priecājos apkampt tevi un priecājos būt ar tevi. Tagad cilvēks ar viņa atverošos apziņu tuvojas tai robežai, aiz kuras viņš var ieraudzīt pasauli tādu, kādu viņš gatavs to redzēt. Tas patiešām ir tā, pasaule varbūt jebkāda atkarībā no tā, kā noskaņots cilvēks un ko tieši viņš projicē ar savu Dievišķo gaismu un savu Dievišķo spēku. Vai var pārvietot priekšmetus attālumā bez tehnisku palīgierīču un fiziska spēka pielietošanas? Vai var būvēt pilsētas, neizmantojot lielu un smagu celtniecības tehniku, celt milzīgus monumentus, ja nav pat vienkāršas vinčas? Var, un, kā piemērs tam kalpo daudzi seni pieminekļi.

 Atcerieties, kā es runāju: pēc jūsu ticības arī dots tiks jums. Katrs no jums spēj attīstīt sevī to, ko citi sauks par pārcilvēciskām spējām tikai tāpēc, ka iekšēji ir atteikuši sev iespēju būt Pašam. Tikai tāpēc, ka ir ierobežojuši sevi un pasauli sev apkārt ar tiem ierobežojumiem, kurus iemācīja viņu vectēvi un vecvectēvi, māte un tēvs, skola un saprātīgā zinātne. Taču pasaule ir daudz plastiskāka un kustīga par viņu priekšstatiem. Tā mainās katru mirkli, tā pieskaņojas mums, tā dzīvo un attīstās kopā ar mūsu apziņu daudz lielākā mērā, nekā jūs esat pieraduši domāt. Kas ir telekinēze? Tā, pēc būtības, nav nekas vairāk kā iekļūšana ilūzijā, dziļa iekļūšana, prasme redzēt cauri matērijai, prasme just aiz visa, kas apkārt, Gara mīlestības enerģiju. 

Pajautājiet sev: vai jūs attiecaties pret pasauli ar mīlestību? Vai jūs attiecaties ar mīlestību pret šo akmeni, kuru gribat pacelt ar savas domas spēku? Vai jūs uztverat to kā daļu no sevis paša? Iekļūstiet šī akmens iekšienē ar savu apziņu, apzinieties to kā sevi, apzinieties sevi par akmeni. Sajūtiet mīlestību un radniecību starp jums, savienojieties ar tā apziņu, lai cik nedzīva tā jums neliktos, tie ir tikai jūsu ierobežojumi, tikai jūsu pašu “nē” un “nevar”, pateikti pašiem sev. Kurš var aizliegt jums kustināt akmeņus? Neviens, izņemot jūs. Nekas, izņemot jūsu prātošanu un akmens kā kaut kā sveša uztveri. Mēs, būtnes, Dieva radītas, spējam mainīt jebkuras citas būtnes un objektus, Dieva radītus, savienojoties ar tiem ne ar prātu, bet ar sirdi, savu Dievišķo avotu. 

Un, ja jūs to iegaumēsiet, ja akmens kļūs jums tik dzīvs, ka jūs sajutīsiet to tikpat labi kā sevi, jums vairs nebūs jautājumu “Kā?”, jo jūs sākotnēji zināt, kā, un jūs to protat. Attīstiet mīlestību un iekļūšanu sevī vairāk kā jebkādas prāta vai enerģētiskas prakses, un pasaule atbildēs jums viegli un nepiespiesti, tai nenāksies izturēt jūsu egoistisko nodomu spiedienu, kad jūs mēģināt izkustināt akmeni, spiežot uz to ar savu prātu vai savu enerģiju. Visums mīl maigu pieeju, tas atbild jums ar to pašu, ko saņem no jums. 

Atcerieties to. Kad jūs iemācīsieties mīlēt pasauli tādā mērā, ka sajutīsieties tās pilnvērtīga daļa, kad katra tās kustība būs jums mīlestības zīme un būs piepildīta ar īpašu jēgu un sajūtu, jums nebūs šķēršļu nekur, jūs spēsiet pārvietot jebkurus objektus jebkuros attālumos, bet, galvenais, jūs zināsiet un jutīsiet, ka tas, ko jūs darāt, ir piemēroti un atrodas saskaņā ar citiem šīs planētas radījumiem, kā dzīviem un elpojošiem, tā arī tiem, kuri neelpo, taču no tā nekļūst mazāk dzīvi. Tā ir tieši tā augstākā zināšana, kuru tagad jūs spējat atklāt sevī, dzīvojot nepaceltā ķermenī, kurš vēl nav kļuvis par dzīvu mirdzošu gaismu, bet, kurš vienmēr glabā šo gaismu sev iekšienē.
Ar Mīlestību pret tevi un visiem jums, ar jums un priekš jums, Ješua.


25.05.10

Urānija 

www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis Oppe
Pievienots: 2012/03/04