Par autortiesībām

Ješua caur UrānijuJautājums Ješua: cik augstu Tajā Pusē tiek vērtētas autortiesības? Tas ir, vai taisnība tiem, kuri pieprasa samaksu par saviem čenelingiem? Vai arī seko savu grāmatu elektronisko versiju izlikšanai interneta lapās?

Ješua atbilde:
Sveicināts, dārgais, ar prieku apkampju Tevi un visu tavu ģimeni. (...) Kas ir autortiesības no to būtņu redzes viedokļa, kuras mitinās jūsu spēles “tajā pusē”? Tas nav nekas vairāk kā ierobežojums, nekas vairāk kā cilvēka saprāta radīts noteikums, ierobežojošs informācijas izplatīšanos. Šis noteikums radās savā laikā pilnīgi objektīvu iemeslu dēļ, un tam pamatā bija saprātam un cilvēka acij neredzams pamats – informācijai ir jāizplatās zem noteiktas kontroles, tai bija jātiek padotai kā izejošai no viena vienīga avota. Tas sakārtoja cilvēcisko apziņu, deva cilvēkiem iespēju  saņemt informāciju pakāpeniski, kā arī bija stimuls viņu garīgajai izaugsmei. Tagad situācija ir izmainījusies, cilvēce pamostas straujos tempos, tās apziņas līmenis pastāvīgi paceļas, un tas viss notiek tādā ātrumā, kāds vienkārši nebija iespējams vēl pirms trīsdesmit-četrdesmit gadiem. 


Tieši tāpēc tagad jūsu rīcībā ir Internets – jebkuras informācijas momentānas saņemšanas sistēma. Tā jums šodien ir nepieciešamība, jo nekāds cits informācijas pārraidīšanas veids tagad nedos jums tādu pilnību un tādu vienkāršu raksturojumu apvienojumu: tieši tās informācijas saņemšana, kura jums ir vajadzīga tieši tad, kad tā jums ir vajadzīga. Pēdējais ir īpaši svarīgs. Jūsu apziņa, kura strauji attīstās, atrodas tajā stāvoklī, kad tas, kas tai bija interesants un svarīgs vakar, jau ir nesvarīgs un neinteresants šodien. 


Un tā ir normāla notikumu attīstība, jo tuvāk jūs pienāksiet maksimālās atvēršanās punktam, jo ātrāk un savlaicīgāk jums jāpienāk informācijai. Jebkuri mēģinājumi noturēt brīvu informācijas izplatīšanos (autortiesību, fiksētas samaksas un tā tālāk ieviešana) vedīs pie tā, ka šī informācija izkritīs no tās kopējās informācijas plūsmas, kuru šodien apgūst un pārstrādā cilvēce. 


Un, tāpēc tas, ko tā saturēja, vienalga tajā vai citā viedā nonāks līdz cilvēces kolektīvajai apziņai, ja tā patiešām ir tai nepieciešama informācija, ja to “notur” viens kanāls, tā var parādīties pie cita, un ir arī iespējami varianti, kad cilvēce patstāvīgi atvērs sev to, kas tai nepieciešams, bez čeneleru vai grāmatu autoru palīdzības. 


Šī informācija jau atrodas jūsu kolektīvajā zemapziņā, tā jau ir ienākusi jūsu kopējā zemes laukā, un tāpēc tās iegūšanas ceļu var būt daudz, un ir pilnīgi nesvarīgi, kā rīkosies šajā gadījumā tas vai cits autors, tas vai cits čenelers, tās ir viņa tiesības izplatīt to brīvi vai uz zināmiem noteikumiem – cilvēce vienalga iegūs to, kas tai tagad ir nepieciešams, bet, ja nesaņems, tas nozīmē, ka tā ir tā informācija, kura tai dotajā brīdī nav vajadzīga. 


Kā redzat, autora (čenelera) pozīcija tādā gadījumā absolūti neko nemaina, tāpēc varu novēlēt jums netērēt savu dārgo laiku un savu nenovērtējamo uzmanību, novērojot to, kā uzvedas tie vai citi spēles dalībnieki. Veiciet savu darbu tā, kā jums gribētos to paveikt, lai jums būtu prieks vērot savu darbu augļus, un enerģija, uz to vērsta, atnesīs lielu ražu. Jūs redzēsiet, ka tas patiešām ir tā.


2010

www.y-kostra.ru


Tulkoja Jānis Oppe
Pievienots: 2012/01/30