Melhisedeks: Saruna par nākotni

Marlēne Svetlišofa


18.janvāris/2011Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Mēs sākam caur mūsu vēstītāju darbu, kas tika ierakstīts viņas liktenī jau daudzas dzīves atpakaļ. Mēs esam ar viņu strādājuši arī iepriekšējās dzīvēs, gan apzinātā veidā, gan tādā, kad neesam izrādījuši savu Klātbūtni, darbojoties tikai caur viņas dziļo ticību. Mūsu sadarbība iesniedzas dziļi atpakaļ Atlantīdas laikos, Ēdenes laikos un daudzās citās dzīvēs, kad viņa ir sekojusi mūsu padomiem, darbojoties lielā Mīlestībā un ticībā. Mēs esam seni draugi un šobrīd ar cerībām raugāmies vēl tālākas sastrādāšanās virzienā.

 

Vispirms pastāstīsim, ka tās sarunas, kas nāks no Melhisedeka apziņas, pirmkārt, jau koncentrēsies uz tālāku garīgo attīstību, veicinās un attīstīs tos Gaismas Darbiniekus, kas ir gatavi augstākam viedumam praksē un disciplīnās un tas, protams, ietver lielāko jūsu daļu, kuri uzskata sevi par mūsu Vēstītājas mājas lapas lasītājiem. Ikkatrs mums esat zināms un jūsu sirdis mirdz tīrībā, atdevē un mērķa apziņā. Jūs te veicat Dieva darbu un līdz šim brīdim neesat ļāvuši nekam stāties jūsu ceļā.

 

Pienācis laiks pacelt darbu nākamajā līmenī. Šajās sarunās runāsim par daudzām tēmām, par kurām uzdodat jautājumu „kas notiek?” Mēs esam sagaidījuši īsto laiku, lai uzsāktu šīs sarunas, ar nepacietību gaidījām mūsu Vēstītājas uzmanību no savas puses. Līdz šim viņa bijusi ļoti aizņemta, apgūstot Dievišķo Alķīmiju un pielietojot to dzīvē. Šis bijis visgrūtākais un izaicinājumiem piepildītākais gads viņas dzīvē, tieši tāpat kā daudziem citiem. Tas rakstīts viņas Dievišķajā Plānā, jo mēs zinām visu, kam ejat cauri, mēs esam visu jūsu dzīvju notikumu klusā, neredzamā daļa, tāpēc varam sniegt padomus, vest jūs un vadīt, arī tos, kuri strādā kopā ar viņu un caur viņu.

 

Ļoti daudzi gaida iespēju caur šo tīro un atvērto kanālu- vēstītāju sniegt savus vēstījumus pasaulei, viņa ir kā tilts starp Debesīm un Zemi, bet no šī brīža, bez Ilariona vēstījumiem, Melhisedeka apziņa un erceņģelis Gabriēls sniegs savas sarunas, lai jums palīdzētu un atbalstītu. Mūsu Vēstītāja kalpo pacelšanās piepildījuma mērķim un iedrošina visus Gaismasdarbiniekus, vai tie pieredzējuši Adepti vai tādi, kuri tikai sāk meklēt Gaismu un patiesību, caur šīm sarunām vēl vairāk tuvināties Gaismas Darbam.

 

Ziniet, ka Gaismas Portāls, kas staro no šīs lapas ir fakts, tas ir Augšāmcelšanās Portāls visiem, kas patiesi meklē mūžīgo Dieva Gaismu; jūs uz priekšu ved vienkārša sirds, kas meklē veidu kā kalpot un palīdzēt katrai sirdij. Pieaugot viņas atbildībai, mēs lūdzam godāt un cienīt viņas laiku un darbu, lai viņa spētu uzturēt šo „Gaismas Vietu”.

 

Katru otrdienu mēs sniegsim savas sarunas, un vēl viena informācijas lapa tiks atvērta ceturtdienās, kad savus vēstījumus sniegs erceņģelis Gabriēls.

 

Un tā tas ir...

 

ES ESMU Melhisedeks

©2011 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2011/01/30