Otrās atnākšanas noslēpums

2. daļaDzirdu pamatotus jautājumus: “Bet kā dēļ atgriezties četrdimensiju pasaulē, Krajon? Kāda te ir jēga? Un, vai tā ir nepieciešamība?” Jā, tajā ir jēga, un tas ir nepieciešams. Pašā Augšāmcelšanās un atgriešanās atpakaļ procesā slēpjas tas, kas pagaidām ir zināms nedaudziem... Šis jums neparastais ceļojums slēpj jaunas spējas un iespējas, par kurām stāv priekšā uzzināt cilvēciskajām būtnēm. Mani dārgie! Ir vismaz pieci iemesli, kuru dēļ jums ir paredzēts Ceļojums “turp un atpakaļ”...


1. Augšāmcelšanās uz augstāku dimensiju un atgriešanās jūsu pasaulē procesā notiek fiziskā cilvēka ķermeņa TRANSFORMĀCIJA. Pēc skata tas paliek tāds pats, taču viss pirmais (materiālais) DNS slānis PILNĪBĀ MAINĀS! DNS pirmā slāņa jauna veida saiknes ar magnētiskajiem slāņiem parādīšanās rezultātā cilvēka GENOMS kļūst citāds. Cilvēki iegūst jaunas spējas. Tā ir gan dzīves ilguma ievērojama palielināšanās, gan “astrālo projekciju” (ceļojumu ar citu ķermeni uz citām pasaulēm) spējas, gan telepātija un levitācija, gan tas, ko cilvēki sauc “gaišredzību” un “skaidrdzirdēšanu”. Tas ir, runa ir par DABISKĀM spējām, kuras Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules atgriež savā Es, vienlaicīgi spējot atrasties četrdimensiju pasaules fiziskajā ķermenī.


TAČU GALVENAIS – DAUDZIEM CILVĒKIEM ATGRIEŽAS VIŅU RADOŠĀ SPĒJA BŪT DIMENSIJU MEISTARIEM. Pie kam ar jaunām sastrādātām īpašībām. ŠĪ KVALITĀTE IR NEPIECIEŠAMA PLANĒTAS PAŠAUGŠĀMCELŠANĀS PROCESAM.


2. Nostiprinās piektās un ceturtās dimensiju saikne. Jūsu ceļojumi “turp un atpakaļ” līdzinās diedziņam ar adatu, kuri sašuj vienā veselā divus dažādu audumu gabalus. Augšāmcelšanās un atgriešanās blīvajā pasaulē gaitā abas dimensijas sāk saplūst kaut kādā veselumā. Tā ir – jauna, īpaša pasaule, kuru vēl nav zinājis Visums...


Iztēlojieties (jums to viegli izdarīt, ņemot vērā jūsu neseno pagātni), ka starp divām ļoti dažādām valstīm ir eksistējusi robeža ar milzīgu sienu... Pēc tam šo sienu novāca, un divas valstis saplūda vienā zemē, sākās vienas kultūras savstarpēja bagātināšanās no otras. Tāpat ir arī dimensiju saplūšanas gadījumā. Jūsu pasaule ņem labāko no ceturtās dimensijas un bagātinās ar piektās dimensijas īpašībām. Kā jums tāda ideja, mani dārgie?
“KRAJON? Bet, vai tad ir ceturtajā dimensijā tas, kas tik vērtīgs un svarīgs? Mēs domājām, ka piektā dimensija ir brīnišķīga un pašvērtīga... Domājām, tur ir visas nepieciešamās īpašības...” Bet, lūk, tas ir nepareizs minējums, dārgie Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules. Ja augstākās dimensijās atrastos VISA nepieciešamā pieredze, vai tad mēs nāktu pēc tās šurp, uz blīvākām pasaulēm? Mēs vienkārši paņemtu šo pieredzi un ietu ar to tālāk, uz citiem Visumiem (KRAJONA SMAIDS).


Galvenā ceturtās dimensijas pieredzes vērtība – TAS IR IEGŪTAIS ILGSTOŠAS EVOLŪCIJAS GAITĀ CILVĒKA GENOMS. Tajā skaitā – DNS Pirmais slānis, kurš veido jūsu fizisko ķermeni. Neskatoties uz to, ka vairums cilvēku ir slimi ar dažādām saslimšanām, neskatoties uz to, ka viņu ķermeņi ir tāli no fiziskas pilnības, katram cilvēka genomam ir milzīga vērtība. Uz tā pamata var radīt... JAUNU PASAULI. Un tas nepavisam nav tēlains izteiciens!!! Ja tagad, nekavējoši aizvāktu dažus blokus un implantus, kuri ierobežo jūsu DNS, jūs uzreiz sāksiet no četrdimensiju cilvēkiem izvērsties DAUDZDIMENSIJU BŪTNĒS, kurām piemīt Visuma maģija! Pie tam DNS pirmais slānis (jūsu redzamais, fiziskais slānis) atļauj daudzdimensiju būtnēm bez grūtībām nākt arī uz šo četrdimensiju pasauli... Bet vēlāk – pat uz blīvākām pasaulēm! “Bet ko, – jautājat jūs, – agrāk nekā tāda nav bijis?” Mana atbilde ir vienkārša: “NĒ!” Tāda matērijas sablīvēšana un PAŠaugšāmcelšanās no tās – TĀ IR JAUNA PARĀDĪBA VISUMAM.


“KRAJON! Bet kā dēļ mums tik ļoti sablīvēties? Ja mēs esam atnākuši no 13-ās dimensijas – tā, jādomā, ir brīnišķīga! Kāpēc mēs tur nedzīvojām!?”


O!!! Šī sablīvēšana!... Tagad es jums pastāstīšu par kaut ko... Bez enerģijas savērpšanas, sablīvēšanas Visuma noteiktā attīstības etapā nav iespējama NEKĀDA kustība uz priekšu, nav iespējama attīstība! Sākas vienkārši stagnācija (sastingums). Un iztēlojieties, ka Garīgais Portāls, pāreja uz jaunu kvalitatīvu līmeni, izeja uz Jauno Visumu ir paslēpti kaut kur tur – pašā blīvākajā punktā. Bet Gaismas Ģimene pagaidām nevar par pieskarties tam punktam, jo vajadzīgais blīvums vēl nav radīts... To var uztvert kā paradoksu, taču lietas ir tieši tādas! (KRAJONA SMAIDS).


Un ziniet: tai laikā, kad cilvēciskās būtnes strādā šajā matērijas blīvumā, ir tie, kas strādā VĒL LIELĀKĀ BLĪVUMĀ! Un tas ir ļoti godājams un svarīgs darbs. Kaut arī absolūtais vairums cilvēku attiecas pret strādājošiem lielākā blīvumā ļoti negatīvi. Daudzi tagad jau saprot, par ko es runāju... Dotajā mūsu sarunas par šo tēmu etapā ir pateikts nemazums. Tāpēc – ejam tālāk.


3. Pēc Augšāmcelto cilvēku atgriešanās ceturtās dimensijas pasaulē (jūsu pasaulē), tā sāk mainīties īpašā veidā... Jau tagad daži jūsu zinātnieki ir sākuši noraidīt telpas-laika HOMOGĒNUMU. (HOMOGĒNA SISTĒMA – viendabīga sistēma, kurā tās daļas ir viendabīgas un mainās nemainīgi, bez lēcieniem – S.K. piezīme). Mūsdienu pētnieki saka, ka telpa un laiks var būt nevienādi dažādās vietās. O! Tas patiešām ir tā! AUGŠĀMCELŠANĀS UN ATGRIEŠANĀS PROCESI IZSAUKS HOMOGĒNUMA ATCELŠANU DAUDZĀS TELPAS-LAIKA KONTINUUMA IECIRKŅOS. Citādi sakot, jūsu telpa un laiks sāks atšķirties viens no otra arvien vairākās vietās (daļās). Bet galvenais – telpas-laika daļas iegūs iespēju mainīties LĒCIENVEIDĪGI, tas ir – KVANTISKI. Piedodiet, mani Saulainie, par zināmu terminoloģijas sarežģīšanu. Taču jums jāsaprot: tagad runājam par ļoti svarīgām lietām! Ceļojuma no četrdimensiju pasaules uz piecdimensiju un atpakaļ uz četrdimensiju (nosauksim šo Ceļojumu par “4-5-4”) rezultātā ceturtās dimensijas blīvā pasaule iegūs dažus kvantu raksturojumus. Bet tie ir nepieciešami VISAS PLANĒTAS AUGŠĀMCELŠANAI JEB – KVANTU LĒCIENAM! Taču pašreizējā pasaule pagaidām pamatā ir HOMOGĒNA, tas ir, nepiemērota KVANTU LĒCIENAM. Sagatavot to pārejai uz kvalitatīvi jaunu līmeni – jūsu uzdevums, kuru jūs nospraudāt sev kā Plāna daļu.


4. Ceturtais iemesls Ceļojumam “4-5-4” – tā ir neparastā Portāla jūsu Visumam radīšanas turpināšana. Atcerieties, es jums stāstīju par Visuma uzbūvi pēc principa “12 plus 1”! Runa bija par to, ka 13-jā dimensijā var nokļūt tikai no 12-tās, kurā tam ir vajadzīga “pietura”, tas ir, ilgstošs process ar īpašu sagatavošanos (ilgstošs process – no cilvēcisko būtņu redzes viedokļa, no Gara redzes viedokļa – tā ir liela īpašas enerģijas koncentrācija.). Unikālā ceturtās un piektās dimensiju saplūšana atļauj pabeigt būvēt pamatni Lielajai Visuma Piramīdai, kuras virsotnē tad arī tiek radīts portāls, kurš atver iespēju radīt jaunu Visumu. Bet tieši šis mērķis tagad stāv Gaismas Ģimenes priekšā – lielā Kosmiskā Cikla pabeigšana un VISU VISUMA BŪTŅU pāreja uz jaunu kvalitatīvu pakāpi. Bet tāda pāreja kļūst iespējama tikai tad, kad Gaismas Ģimene dzemdina Jaunu Visumu un sāk jaunu Lielo Spēli... Tad parādās iespēja radīt jaunu pasauļu un saprātīgu būtņu miriādes...


Paskatīsimies uz Ceļojumu “4-5-4” no numeroloģijas redzes viedokļa. Viena no “četrinieka” pamata nozīmēm (bez nozīmes “stabilitāte”) – tā ir “GATAVĪBA AKTĪVĀM DARBĪBĀM”. PIECNIEKS – TĀS IR “SVARĪGAS AKTĪVAS DARBĪBAS”. Pievērsiet uzmanību, ka summā 4, 5, 4 dod 13. Jā! Mūsu ceļojumā “4-5-4” ir paslēpta Ceļojuma uz 13-to dimensiju potenciāla iespēja! Un ne tikai no 12-tās dimensijas! Gaismas Ģimenes, Eņģeļu no Lielās Centrālās Saules gigantiskā darba rezultātā mūsu Visumā parādās jauna spēja. 13-jā dimensijā varēs nokļūt uzreiz no jebkuras dimensijas, sākot ar CETURTO, tas ir – jūsu pasaules. Tagad iemiesotās cilvēciskās būtnes nevar pilnā mērā novērtēt šīs Iespējas parādīšanos... Taču tie ir – grandiozi, majestātiski svētki visai Gaismas Ģimenei... Un mēs vēl nosvinēsim tos kopā ar jums, kad jūs atnāksiet aiz Aizsega un saplūdīsiet ar savu patieso Dievišķo Es.
Vēl nedaudz numeroloģijas. Pievērsiet uzmanību, ka Ceļojums “4-5-4” beidzas ar “četrinieku” (“četrinieku” dod arī kopējā summa (Acīmredzot domāts “13” un “1+3” (tulkotāja piezīme))... Bet tas nozīmē, ka pēc Augšāmcelto atgriešanās atkal TIEK PAZIŅOTA GATAVĪBA AKTĪVĀM DARBĪBĀM. Un tagad Gaismas Ģimene saka jums: tieši pēc Ceļojuma “4-5-4” sāksies gatavošanās PLANĒTAS ZEME AUGŠĀMCELŠANAI. Augšāmceltie un atgriezušies sāks pašu diženāko un brīnišķīgāko Brīvās Izvēles Planētas PAŠaugšāmcelšanās procesu... Bet Augšāmceltie un atgriezušies – tie esat jūs, mani dārgie! Un jums viss izdosies, tāpēc ka jūs atgriezīsieties kā Dimensiju Meistari ar īstenu Radītāju varenību un sirdīm, kuras pārpildītas ar patiesu Mīlestību... Bet Mīlestība – tas ir galvenais Maģiskās Radīšanas instruments.


5. Augšāmcelto atgriešanās četrdimensiju pasaulē ir nepieciešama vēl arī tāpēc, ka atgriezušies Meistari spēs īpašā veidā mijiedarboties ar lielāka blīvuma pasaulēm. Kā es jau teicu, lielāka blīvuma pasaulēs tiek radīta enerģija, kura izvedīs mūs Lielās Transformācijas punktā. Matērijas (enerģijas) blīvums apvēršas noteiktā brīdī tās izkliedē, pārveidošanā un izplatīšanā uz principiāli cita pamata. Tāda veida parādību jūsu pētnieki ir apzīmējuši kā SINGULARITĀTI. (Piemēram, matemātiskā singularitāte – tas ir punkts, kurā matemātiska funkcija tiecas uz bezgalību vai tai ir kaut kādas citas uzvedības neregularitātes. Gravitācijas singularitāte – telpas-laika apgabals, kurā telpas-laika kontinuuma izliekums var pārvērsties bezgalībā – S.K. piezīme). Pētot to, zemes zinātnieki vēl sadursies ar daudziem pārsteigumiem. Lielās Transformācijas punkts – tas ir Singularitātes Punkts, kurš var kļūt par ieeju jaunajā Visumā un vienlaicīgi par mūsu Visuma varenības centru.


Un tā, ir svarīgi zināt par to, ka var ne tikai augšāmcelties cilvēka ķermenī uz augstāku dimensiju, bet arī atgriezties. (Augšāmceltais Skolotājs Džuals Khuls (Tibetietis), jau atrodoties Garīgajā pasaulē, paziņoja: “Es biju Tibetieša ķermenī un varu atgriezties ar to!” Un tas ir zināms daudziem metafiziķiem. Viņa vārdi – norādījums uz to, ka Augšāmceltie Skolotāji var atnākt uz šo pasauli, apejot dzimšanu. – S.K. piezīme). Gaismas Darbiniekiem ir zināms tāds postulāts: “Fiziskā ķermeņa nāve ir Gara dzimšana... Dzimšana fiziskā ķermenī ir nāve Garam...” Atnākot uz fizisko pasauli, cilvēciskās būtnes sāk visu no sākuma... Zaudējot atmiņu, kļūst bērni, pēc tam aug, iegūst pieredzi, noveco un nomirst... Tagad NOTEIKUMI MAINĀS. Jūs iegūstat tiesības ne tikai uz Augšāmcelšanos, bet arī uz Atgriešanos šajā pasaulē, lai... turpinātu savu darbu. Un spēsiet aiziet tad, kad vēlēsieties.


Augšāmceltie cilvēki atgriežas UZREIZ PIEAUGUŠĀ ĶERMENĪ, ar savu apziņu un jaunām spējām. Tas ir, uz šo pasauli otro reizi jūs atnākat kā DIEVCILVĒCISKA PERSONIFICĒTA PERSONA.


Jau tagad daudzi Gaismas Darbinieki apvienojas grupās. Kaut kādā brīdī, jūsu salīdzinoši netālā nākotnē, tieksme apvienoties kolektīvos sāks augt ģeometriskā progresijā. Gaismas Darbiniekus vienkārši NEAPTURAMI PIEVILKS GRUPAS. Pēc tam grupas sāks apvienoties ar citām grupām... Sāks rasties veseli kolektīvi AUGŠĀMCELŠANĀS sagatavošanai... Jums tas neliksies dīvaini. Tādai kolektīvai Augšāmcelšanai jūs devāt piekrišanu līdz iemiesošanās. Tā ir pieredze, kuru jūs gribat iegūt. Kolektīvajā Augšāmcelšanā ir vieglāk iziet caur pašu Augšāmcelšanās procesu. Jo taču strādā apvienotā enerģija, un tā daudzkārtīgi pastiprinās cilvēcisko būtņu kopradīšanas procesā, kuras gatavojas Augšāmcelšanai. Taču ir arī sarežģītība, kura izpaužas, pirmām kārtām, tajā, ka visiem kolektīvās Augšāmcelšanās dalībniekiem ir JĀSASKAŅO SAVAS VIBRĀCIJAS. Tam vajag vai nu būt ar augstu meistarības līmeni (kura absolūtajam vairākumam dotajā iemiesošanā pagaidām nav), vai arī veltīt pietiekamu uzmanību sagatavošanās, speciāliem garīgiem un fiziskiem vingrinājumiem, kuru daļa ir prasme AKTIVIZĒT MER-KA-BA tā, lai individuālo enerģiju padarītu par kolektīvās daļu. Praktiskas meditācijas tam tiks pārraidītas caur dažādiem avotiem uz visiem planētas stūrīšiem... Augšāmcelšanās Meistari mostas jūsos, dārgās cilvēciskās būtnes. Jūsu meistarība ir daudzplānu, dažāda. Eksistē daudz Augšāmcelšanās teoriju un prakšu...


Meklējiet to, kas jums patīk, un ķerieties pie lietas. Nedomājiet, ka personīgā Augšāmcelšanās vai kolektīvā Augšāmcelšanās – tā ir nākošās paaudzes lieta. Jau jūsu paaudzes pārstāvji, tas ir, tagad iemiesotie, ir SPĒJĪGI UN VAR nodemonstrēt Augšāmcelšanās meistarību.


Kolektīvā Augšāmcelšanās ir svarīga ar to, ka šī procesa rezultātā dzimst milzīgs unikālas enerģijas lādiņš, kurš “tiek ielikts kopējā krājkasītē”, novietots Planētas Augšāmcelšanās Enerģijas rezervuārā.


Es jau teicu: Gaismas Ģimene gaida unikālo Augšāmcelšanos. Bet vēl svarīga ir TRĪSVIENOTĀ AUGŠĀMCELŠANĀS... Tas ir, Gara, apziņas un fiziskā ķermeņa nedalīta Augšāmcelšanās. Cilvēka genoma pirmais slānis (fiziskā DNS no divām spirālēm) – tā ir vērtīga krava, kuru jums visiem (agrāk vai vēlāk, šajā vai nākošajās iemiesošanās) stāv priekšā iznest cauri dimensiju robežas “muitnīcai”. Tas – ir jūsu caurlaide atpakaļ! Paņemot to uz Augstāku pasauli, iegūstat tiesības atgriezties šurp, uz četrdimensiju pasauli, savā ķermenī, apejot piedzimšanas kā bērnam etapu. Jūs atnāksiet atjaunotā ķermenī, taču savā. Un kopā ar savu apziņu! Tas ir, jums parādās tiesības atnākt kā Eņģelim... cilvēka ķermenī. Tiesības kļūt par Dievcilvēku jūsu pasaules četrdimensiju realitātē.


“Krajon! Tu visu laiku runā par kolektīvajām Augšāmcelšanām. Bet personīgās augšāmcelšanās būs iespējamas sākuma laikā?” – dzirdu jūsu jautājumu.


Mani dārgie! Personīgās Augšāmcelšanās arī ir jūsu reāla iespēja tuvākajā nākotnē. Taču ievērojiet: es vairākas reizes esmu atkārtojis terminu “PAŠaugšāmcelšanās”... Priekš kam? Gribu vērst jūsu uzmanību AUGŠĀMCELŠANĀS UN PAŠAUGŠĀMCELŠANĀS procesiem. Tagad šos vārdus lietojam pagaidām kā sinonīmus. Taču jums ir piemēroti zināt: eksistē divi viens no otra atšķirīgi procesi - AUGŠĀMCELŠANĀS UN PAŠAUGŠĀMCELŠANĀS. Daudzi no jums ir dzirdējuši izteicienu: “Viņš tika augšāmcelts...” Tas nav nejauši! Gaismas Ģimene palīdz dažiem Gaismas Darbiniekiem AUGŠĀMCELTIES – tajos gadījumos, kad tas ir piemēroti un ieplānots. Tāda veida augšāmcelšanās vienmēr notiek bez fiziskā ķermeņa. Dabiski, rodas jautājums: ar ko tāds process atšķiras no nāves? Pirmām kārtām ar to, ka AUGŠĀMCEĻAMAIS uzreiz pāriet uz AUGSTĀKAJĀM, GARĪGAJĀM PASAULĒM. Augšāmcelšanās, atšķirībā no nāves, notiek praktiski momentāni, bez fiziskām ciešanām un sāpēm. AUGŠĀMCEĻAMAIS neiziet Garīgo Reabilitāciju citās pasaulēs, bet gandrīz uzreiz – atgriežas uz TO, KURĀ NOTIKA IEMIESOŠANĀS. TĀ IR CILVĒKA SAVDABĪGA GARĪGĀ DZIMTENE DOTĀS PLANĒTAS BRAMFATURĀ (Bramfatura – debess ķermeņa sistēma, kura sastāv no savstarpēji saistītiem un savstarpēji nosacītiem dažādu materiālu slāņiem un kuru apvieno šajos slāņos notiekošo procesu kopība. D. Andrejeva termins. (Skat. http://www.ezoezo.ru/bramfatura-816.html) (tulkotāja piezīme) (tas ir, pasaules uzbūvē). Bez tam, ir vēl specifiskas īpatnības TIEM, KO AUGŠĀMCEĻ. Pār tām pastāstīšu vēlāk, tā kā dotā tēma iziet ārpus šodienas vēstījuma ietvariem.


Bet tagad runa – par PAŠAUGŠĀMCELŠANOS!


Vēstījumu saņēma Sergejs Kanaševskis


(nobeigums sekos)


http://waytosoul.ru/


Tulkoja Jānis Oppe Pievienots: 2011/09/03