19. Nākotnes cilvēces pasaule

2. daļaJēdziens “DIMENSIJA” tāpēc ir plašāks par jēdzienu “TELPAS-LAIKA KONTINUUMS”. Var nosacīti teikt, ka dimensija sastāv no daudziem telpas-laika kontinuumiem. Katrs TLK – tā ir dzīvā un “nedzīvā” (liekam pēdiņās tāpēc, ka pat elementārās daļiņas var nosaukt par dzīvām) matērija, vibrējoša ar vienādiem bāzes enerģētiskā viļņa garumu un frekvenci. Bāzes viļņa garuma un frekvences izmaiņa ved pie vecā TLK transformācijas un jauna izveidošanās. Kvantu lēciena (Augšāmcelšanās) laikā ceturtās dimensijas (tas ir, jūsu) telpas-laika kontinuums iziet aiz pieļaujamā viļņu DIAPAZONA robežām un iegūst kvalitatīvi jaunus viļņa raksturojumus, atbilstošus piektajai dimensijai.


Bez tam, ir jāatzīmē, ka TLK unikalitāte var būt saistīta ar bāzes enerģētiskā viļņa platumu, tā amplitūdas laiku un tā tālāk. Un tas ir – izpētes objekts jūsu zinātniekiem.


Piektās dimensijas, kurp, visticamāk pāries jaunā cilvēce, trešais raksturojums ir saistīts ar JAUNIEM ĶERMEŅIEM, kurus iegūs cilvēki. Iepriecināšu tos Gaismas Darbiniekus, kuri ļoti mīl savu ķermeni un bēdājas, kad iedomājas cilvēka eksistēšanu piektajā dimensijā bezķermeņa rēgu un spoku izskatā (KRAJONA SMAIDS). Mani dārgie! Pirmkārt, ziniet: JUMS IR DAUDZ ĶERMEŅU! Un tagad runāju ne tikai par ķermeņiem, metafiziķiem zināmiem – emocionālo, astrālo, mentālo, kazuālo un tā tālāk. Kā Gaismas Būtnēm, jums POTENCIĀLI IR BEZGALĪGS DAUDZUMS ĶERMEŅU, nepieciešamu dzīvei tās vai citas dimensijas tajā vai citā pasaulē (pasaule šajā gadījumā tiek uzskatīta kā TLK daļa, fragments)! Jā, tas patiešām ir tā! Vienkārši punktā “šeit un tagad” ir ķermenis, kuru jūs lietojat. Un tagad pastāstīšu, kādi jums var būt ķermeņi piecdimensiju pasaules punktā, kurp jums ir ļoti liela iespēja nonākt pašaugšāmcelšanās rezultātā. Eksistēšanas sākuma stadijā jūsu fiziskie četrdimensiju ķermeņi (tagadējie vai nākošo iemiesošanos ķermeņi – tieši tie, kuros jūs agri vai vēlu augšāmcelsieties) varēs kļūt par daļu no JUMS – PIECDIMENSIONĀLIEM. Kā jau es teicu, viņi būs nepieciešami jums ceļojumam uz ceturto dimensiju (uz to pasauli, kurā tagad mājojat) un citiem svarīgiem mērķiem. Taču šie ķermeņi nebūs vienīgā jūsu sastāvdaļa un, jo vairāk – ne dominējošā.


Tā kā par pamata mēru, kurš savieno telpu pasaules, kļūs ĒTERS, tad jūsu piecdimensiju ķermeņus pilnīgi piemēroti ir nosaukt par ĒTERISKIEM... Un, ziniet, man vēl ir patīkams paziņojums daudzām... Nē... ĻOTI DAUDZĀM CILVĒCISKAJĀM BŪTNĒM! Ievērojamai četrdimensiju pasaules Gaismas Darbinieku daļai ir viena spēja, no kuras jūs no labas gribas nekādi nešķirsieties (LABESTĪGS KRAJONA SMAIDS). Jā-jā! TĀ ir patiesi liela garšīgas barības aprīšanas spēja! Daudzi no jums ir gardēži... Pat tie, kas regulāri un ilgāku laiku var apieties vispār bez ēdiena, veicot organisma attīrīšanas procesu ar dziedinošas badošanās palīdzību...


Tad, lūk... Sekojošais patīkamais jaunums no Krajona ir tāds: PIEKTĀS DIMENSIJAS ĒTERISKIE ĶERMEŅI BAROJAS AR VISGARŠĪGĀKO ĒTERISKO BARĪBU, kuru nekādi nevar salīdzināt ar jūsu tagadējo! Tā spēj patīkami pārsteigt jebkura gardēža gaumi!


Tagad dzirdu to domu balsis, kas nepieņem ar sirdi Krajona mācību, tomēr iepazīstas ar mūsu vēstījumiem: “ŠIS KRAJONS REKLAMĒ PIEKTO DIMENSIJU! EH, VAI TĀS NAV LAMATAS MUMS, CILVĒKIEM, NE SIERS PEĻU SLAZDĀ?!” Atbildu uzreiz: TĀS NAV LAMATAS... UN TAS NAV “BEZMAKSAS SIERS PEĻU SLAZDĀ”. Jūsu piecdimensiju pasauli jūs radāt paši, un visas veltes, kuras tur saņemsiet, TĀS IR JŪSU LIKUMĪGAS VELTES. Tas ir tas, ko jūs esat radījuši ar neatlaidīgu darbu, piedaloties Lielajā Eksperimentā uz planētas Zeme! Un, protams, ēteriskie ambroziji un nektāri – ne pati galvenā velte jaunajiem cilvēkiem (KRAJONA SMAIDS).


Un tā, mani dārgie, par piecdimensiju pasaules pamata ķermeni kļūst ēteriskie ķermeņi. Fiziskos ķermeņus jums, protams, nenāksies nēsāt sev līdzi vai glabāt mājās skapī, pakarot tos uz speciāla pakaramā (KOSMISKAIS HUMORS). Tos jūs varat AKTUALIZĒT, izpaust četrdimensiju pasaulē, apzināti pazeminot savu vibrāciju. Piecdimensiju pasaulē “iepriekšējais” fiziskais ķermenis nesagādās jums kaut kādas neērtības, tā kā viņu vienkārši nespēsiet sajust. Var teikt, pielietojot jūsu pasaules terminus, ka viņš būs DEMATERIALIZĒTS līdz tam brīdim, kamēr neievajadzēsies.


Bet, lūk, jūsu piecdimensiju pasaules pamata ēteriskajam ķermenim piemīt vesela virkne priekšrocību salīdzinājumā ar četrdimensiju pasaules fizisko ķermeni.


Pirmkārt, tas nenoveco. Otrkārt, nav pakļauts saslimšanām. Treškārt, jūs varat pilnveidot to, mainīt pēc savas vēlēšanās. Pie tam, negriežoties pie plastikās ķirurģijas palīdzības! (KRAJONA SMAIDS).


Jūsu jaunais ķermenis atļauj jums patstāvīgi, bez transporta līdzekļiem, pārvietoties pa ētera viļņiem (tas ir, pa četrām telpām/laiku un “piecdimensionālo” laiku). Bez tam, kā jau es teicu, tas dara iespējamu, nepieciešamības gadījumā, aktualizēt četrdimensiju fizisko ķermeni.


Ēteriskais ķermenis – tas ir augstāku vibrāciju ķermenis, kur Garam ir daudz vieglāk mitināties, ja salīdzina “dzīves apstākļus” ar jūsu četrdimensiju pasauli. Piecdimensiju ķermenī GARS IEGŪST JAUNAS IESPĒJAS RADĪŠANAI. Sākot ar savas eksistēšanas sadzīves apstākļiem (kad piecdimensiju cilvēks var uzcelt savai dzīvošanai ar nodoma un apziņas/saprāta spēku lieliskas mītnes), beidzot ar jaunu pasauļu radīšanu, kurp cilvēciskās būtnes var doties nākotnē.


Pārejas uz piekto dimensiju rezultātā cilvēkiem transformēsies arī smalkākie gaismas ķermeņi, “mītoši” augstākās dimensijās – līdz pat 12-ai! Tie iegūs jaunas īpašības un formas, nepieciešamas tālākai evolūcijai un Uzkāpšanai pa Gaismas Spirāli.


Protams, ka, jūs, dārgās cilvēciskās būtnes, kuras dzīvo duālā sadalītībā, satrauc jautājums, vai saglabāsies piecdimensiju pasaulē tas, pie kā jūs tā esat pieraduši: dzimumu atšķirība, sadalījums vīrišķajā un sievišķajā. Krajona atbilde: JĀ! Piecdimensiju pasaule, uz kuru jūs augšāmcelsieties, ir sava veida PĀREJAS pasaule Eņģeļiem no Lielās Centrālās Saules, kuri atgriežas Mājās. Un jums vēl būs nepieciešams telpas-laika posms, lai pārietu no cilvēciskās uz eņģelisko eksistenci. Taču attiecības starp dzimumiem iegūst pavisam citādu pamatu. Jēdzieni “ģimene”, “laulības savienība” pārcietīs ievērojamas pārmaiņas. Pirmajā vietā izvirzīsies jaunu sakaru veidi starp cilvēciskajām būtnēm, balstīti ne uz materiāli-garīga izdevīguma principiem, bet uz attīstošos BEZNOSACĪJUMA MĪLESTĪBAS principu. Bez mīlestības kļūs neiespējamas attiecības starp vīrišķo un sievišķo enerģiju! Tajā skaitā arī tāpēc, ka TELEPĀTIJA UN SKAIDRZINĀŠANA padarīs neiespējamus MELUS, SAVTĪGUMU, PRAGMATISMU. Jūsu potenciālā piecdimensiju pasaule – tā ir garīgo īpašību slīpēšanas pasaule, patiesu garīgu spēju atgriešanās pasaule, pašpilnveidošanas un atbildīgāku un augstāku misiju izpildīšanas iespēju pasaule.
Spērušas soli uz Mīlestības augstajiem līmeņiem, iemiesotās vīrišķās un sievišķās enerģijas var sasniegt neparastas virsotnes smalko vibrāciju apvienošanas mākslā un dzemdēt brīnišķīgu jaunu dzīvību. Un, ticiet, šo burvīgo procesu diez vai ir vērts salīdzināt ar to, ko jūs izjūtat jūsu četrdimensiju pasaulē. Tieši “dziļās”, garīgi-ģenētiskās atmiņas par citu, eņģelisku mīlestību, ļoti bieži padara neiespējamu ilgstošu harmoniju starp vīriešiem un sievietēm jūsu pasaulē... (SKUMJŠ KRAJONA SMAIDS). Taču šī harmonija kļūst arvien iespējamāka, kad cilvēciskās būtnes piecdimensiju pasaulē sāk aktivizēt savu īsteno, eņģelisko būtību.


Sakarā ar gatavošanos uz Augšāmcelšanu un cilvēcisko būtņu gaismas, smalko ķermeņu pārskaņošanu ir jāpieskaras daudziem delikātajai barošanās tēmai. Caur dažādiem informācijas avotiem Gaismas Ģimene ne vienu reizi vien ir ziņojusi jums: PĀRKĀRTOŠANĀS AUGŠĀ IR NESARAUJAMI SAISTĪTA AR PĀRKĀRTOŠANOS APAKŠĀ. Jūsu gaismas, smalko ķermeņu transformācija un pat transmutācija ir saistīta ar fizisko ķermeņu pārkārtošanos. JŪSU NĀKOŠIE RODOŠIES ĒTERA ĶERMEŅI JAU SŪTA JUMS STARPTELPAS SIGNĀLUS, vibrāciju augošais līmenis ietekmē jūsu fizisko ķermeņu orgānus, tai skaitā – kuņģa-zarnu traktu (KZT). Daudzi Gaismas Darbinieki ir sajutuši nepatīkamas sajūtas KZT rajonā. Pārtikas produkti, kuri agrāk sastādīja jūsu devas pamatu, pēkšņi sāk izsaukt jums diskomfortu. Patērējamās barības daudzums arī izsauc daudziem Gaismas Darbiniekiem jautājumus: tas samazinās. Tajā pašā laikā rodas nepieciešamība pēc barības biežākas uzņemšanas. Augsto enerģiju ietekmes uz KZT simptomi var būt dažādi. Taču jēga ir viena: jūsu gremošanas orgāni pat fiziskajā plānā (nerunājot par smalkākiem plāniem!) pārdzīvo pārmaiņas. Jūsu ķermeņu fizika gatavojas kļūt principiāli cita! Vibrācijas paaugstinās, pārdzīvo kvalitatīvu pārmaiņu pats jūsu fiziskās DNS pamats!
Turpinot tēmu, vēlreiz pateikšu par dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanu. Es ne reizi vien esmu ziņojis jums: dzīvnieki bija doti cilvēkam, konkrēti tam, lai lietotu barībā. Viņu Augstākais Es deva tam piekrišanu. Jūs varat lietot dzīvnieku gaļu, izsakot viņiem pateicību, patiesu atzinību par to, ka viņi atnāca uz šo planētu un pieņēma lēmumu kalpot jums tādā veidā, palīdzot cilvēciskajām būtnēm izdzīvot materiālajā četrdimensiju pasaulē. Neviens nevienu neaicina atteikties no gaļas produktiem. Taču Gaismas Darbinieki var iegūt nepieciešamo informāciju par gaļas, gaļas produktu lietošanu un paši izdarīt atbilstošus secinājumus.


Ir lietderīgi paziņot: cilvēki (mēs runājam par cilvēces vēsturi pēdējos 100 tūkstoš gados) ne vienmēr ir lietojuši gaļu! Šis barības veids nebija piemērots daudzās senajās kultūrās. Piemēram, lemūriešu barības pamats ilgu laiku bija augu barība. Virszemes un zemūdens. Viņi nelietoja barībā dzīvnieku gaļu, putnu gaļu un zivis. Un tikai vēlākā attīstības stadijā lemūrieši sāka lietot gaļas produktus – zivis, kalmārus, krabjus.


Gaļas lietošana sākās ar Atlantīdas civilizāciju. Taču arī atlanti sāka lietot barībā gaļu pavisam ne ātri. Gaļu ēda salas, kur nomitinājās nākošie atlanti, aborigēni – mungali. Tā kā šie aborigēni nodarbojās pamatā tieši ar lopkopību. Atlantiem dotais darbības veids nebija raksturīgs. Taču pamazām, kontaktējoties ar mungaliem, atlanti sāka lietot gaļu. Pēc tam nogalināt dzīvniekus medībās... Bet vēlāk – attīstīt lopkopību. Aktīvi lietot gaļu atlanti sāka pirms 14,3 tūkstošiem gadu. Tas ir, no pēdējiem 50 tūkstoš civilizētas cilvēces eksistences gadiem– 35,7 tūkstošus gadu absolūtais vairākums uz planētas Zeme iemiesoto cilvēku nelietoja barībā dzīvnieku gaļu.
Dzīvnieku izcelsmes produktu lietošana barībā sākās, protams, ne nejauši; tā atļāva atrisināt uzdevumus, kuri tika uzstādīti Lielā Eksperimenta veikšanas gaitā.


Pirmkārt, auga planētas iedzīvotāju skaits, tāpēc bija nepieciešams vairāk GATAVAS BARĪBAS (bet savvaļas dzīvnieki, pēc būtības, arī ir gatava barība, tas ir, tos nevajadzēja audzēt). Otrs uzdevums – tā ir iegrimšana lielākā matērijas blīvumā, garīgi-materiālo vibrāciju frekvences pazemināšanās. Jā, gaļas lietošana veda cilvēci prom uz zemākiem vibrāciju līmeņiem, uz lielāku blīvumu... Tas ir, Aizsegs sāka nolaisties arvien vairāk un vairāk...


Mazliet vēlāk, pēc gandrīz četrsimt gadiem pēc tā, kad atlanti sāka ēst gaļu, Atlantīdā sāka izplatīties vīns, parādījās pirmie alkoholisko dzērienu veidi. Tie tāpat veda pie garīguma līmeņa pazemināšanās, pie vibrāciju frekvences samazināšanās, pie Aizsega sablīvēšanās...


KOPĀ AR GAĻAS LIETOŠANU MAINĪJĀS CILVĒKA DNS. Tagad es runāju ne par magnētisko DNS, ne par daudzdimensionālo Genomu, bet par pirmo, materiālo DNS slāni... Šo pārmaiņu būtība izpaudās kā fiziskā ķermeņa sablīvēšanās, cilvēka garuma samazināšanās, dzīves ilguma saīsināšanās, tieksmes rašanās uzņemt enerģiju no... astrālās pasaules zemākajiem slāņiem. Jā, mani dārgie, jūs jau sapratāt, ka tas viss bija ietverts plānā... Gan zemāko astrālo pasauļu iemītnieku ierašanās, gan civilizēto reptīļu parādīšanās, gan attīstība tehnogēnās civilizācijas pamatam... Bez gaļas lietošanas būtu neiespējama šī plāna izpildīšana! DNS pārkārtošana atļāva cilvēkiem kļūt tiem, kas tagad viņi ir... Pilntiesīgi četrdimensiju pasaules iemītnieki un Lielā Eksperimenta galvenās darbojošās personas, ar kurām mijiedarbojās ne tikai Gaismas Spēki, bet arī visi pārstāvji, kuri spēlēja un turpina spēlēt Tumšās Puses lomas... Tas ir, gaļas produkti un vīns (kā jebkura alkohola vai narkotisko vielu forma) – tas ir viens no faktoriem, kurš radīja un turpina uzturēt dualitāti.


Tagad ir pienācis laiks iziet no dualitātes, paaugstināt materiāli-garīgo vibrāciju līmeni. Aizsega pacelšanas laiks... Mani Saulainie! Ir tie, kam vēl ir ļoti dārgas daudzas jūsu četrdimensiju materiālās pasaules vērtības! Neviens nenosodīs jūs par jūsu izvēli palikt dualitātē tik, cik vēlēsieties. Taču tie, kas ir sākuši iet garīgās attīstības un Augšāmcelšanās, atbrīvošanās no dualitātes ceļu, var uzskatīt materiāli-garīgā vibrāciju līmeņa paaugstināšanu par vienu no galvenākajiem uzdevumiem.


Ir vēl viens svarīgs iemesls, kura dēļ tagad runājam par dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanu. Jaunās enerģijas, kuras nāk no kosmosa un jūsu planētas centra (kā viena no Visuma enerģētiskajiem portāliem), nes sev līdzi kodu komplektu jūsu magnētiskās DNS, jūsu daudzdimensionālā Genoma aktivizācijai. Un – tagad uzmanību! – šie enerģētiskie kodi ir orientēti uz cilvēku DNS īpatnībām. Tiem ir sava programma, kura, satiekot dzīvnieku DNS, dod komandu: “STOP! TE NESTRĀDĀJAM!” Citādi sakot, jaunā enerģija apiet dzīvnieku DNS un nesūta tām daudzdimensionālā cilvēka Genoma aktivizācijas kodus. Tāpēc ka dzīvnieku valstībai šie kodi nav paredzēti! Atgādinu, ka dzīvniekiem ir savs evolūcijas ceļš, par kura dažām īpatnībām es jums jau teicu. Tas pats notiek, kad jaunā enerģija, ienākoša jūsu pasaulē, saduras ar tāda cilvēka ķermeni, kurš lieto dzīvnieku izcelsmes produktus (dzīvnieku gaļu, putnu gaļu un pat zivis!). Tāda veida produktu lietošana barībā piepilda jūsu ķermeni ar dzīvnieku DNS un aiztur jūsu magnētiskās DNS, daudzdimensionālā cilvēka Genoma aktivizāciju. Un, kā sekas, palēninās Gaismas Darbinieka garīgi-materiālo vibrāciju paaugstināšanās process. Pieņemt vai nepieņemt barībā dzīvnieku izcelsmes produktus – katrs cilvēks izlemj pats. Cita lieta, ka garīgi attīstītiem cilvēkiem ir iespēja apspriesties ar saviem Garīgajiem Audzinātājiem, pajautāt par nepieciešamajām rekomendācijām savam Augstākajam Es. Tāpēc ka tieši Augstākā Es vadībā vislabāk veikt organisma attīrīšanu no dzīvnieku DNS un organizēt barošanās procesu jaunā veidā.


Kodi, kurus nes sev līdzi jaunā planetārā enerģija, ir neitrāli pret augu izcelsmes barību. Kvalitatīvus piena izcelsmes produktus ir pieļaujams lietot barībā kā pārejas perioda produktus – protams, gadījumā, ja to lietošanai nav kontrindikāciju. Piena barība nesatur mirušu dzīvnieku DNS. Ar Pienu dzīvnieku Augstākais Es ar Mīlestību dalās ar cilvēkiem. Protiet ar Mīlestību arī pieņemt šīs veltes.


Es vēršos pie tiem Gaismas Darbiniekiem, kuri aktīvi kontaktējas ar savu Augstāko Es, bet vēl nav pieņēmuši lēmumu par atteikšanos no dzīvnieku izcelsmes barības. Lūdzu, pārbaudiet un izpētiet doto informāciju ar mērķi saņemt nepieciešamās rekomendācijas no saviem Garīgajiem Audzinātājiem.


Tiem Gaismas Darbiniekiem, kuri pieņem lēmumu par atteikšanos no dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanas barībā, Gaismas Ģimene uzstājīgi iesaka darīt to zem Garīgo Audzinātāju kontroles, nebaidīties iegūt no viņiem konkrētus norādījumus barošanās organizācijas jautājumos. Protams, jautājums par pāreju uz augu barību – tā ir ne tikai brīvprātīga lieta, bet arī PAŠDISCIPLĪNAS JAUTĀJUMS. Ievērojiet, ka mēs vairs nerunājam, kā pirms dažiem gadiem, par atteikšanos no kaitīgiem ieradumiem. Par to jau ne reizi vien tika pateikts. Gaismas Darbinieks, kurš pieņēmis lēmumu par augšāmcelšanos un aktīvu piedalīšanos planetārajā darbā, tas ir disciplinēts cilvēks, kurš prot organizēt savu dzīvi. Tieši Gara, bet ne Ego vadība atļauj cilvēkiem risināt svarīgas problēmas, kuras agrāk likās neatrisināmas.


Mani dārgie! Piecdimensiju pasaules radīšana, jaunu ķermeņu iegūšana – tas ir solis uz atgriešanos Mājās, Garīgajā Dzimtenē. Tā ir MŪSU UN JŪSU satikšanās iespēja – to, kas tagad ir dualitātes atdalīti... Iztēlojoties tādu situāciju... Jūs, pieauguši cilvēki, sensenos laikos nosūtījāt savus bērnus dzīvot uz tālu, agrāk neapdzīvotu salu. Bērni paziņoja jums, ka spēs izdzīvot un atgriezties... Jūs ticējāt un neticējāt tam. Ticējāt, tāpēc ka zinājāt: jūsu bērniem ir milzīgs potenciāls. Neticējāt tāpēc, ka tie bija tomēr jūsu bērni... Un viņi varēja vienkārši neaprēķināt savas iespējas... Ilgu laiku uz salas bērni auga, ieguva barību, pēc tam sāka celt mītnes... Jūs redzējāt viņus, jūs dzirdējāt viņus... Taču ļoti-ļoti ilgu laiku viņi nevarēja runāt ar jums... Sajūtiet to! Jūsu bērns (vēl mazgadīgs) dzīvo tur, tālā salā, un viņam nav iespējas pat pazvanīt jums pa telefonu... Bet jums ir liegta iespēja aizbraukt turp un sniegt palīdzību... Tādi ir Eksperimenta noteikumi, kuram piekritāt jūs un viņi... Pēc tam pagāja vēl laiks. Un jūsu bērni radīja to, kas ļāva viņiem sazināties ar jums, sākt sarunāties – kā pa telefonu; redzēt jūs speciālos videosakaru līdzekļos (KRAJONA SMAIDS)... Sajūtiet jūsu prieku, kad jūs, beidzot, ieguvāt iespēju dot bērniem padomus un norādījumus... Iedomājieties laimi – no tā, ka jūs aizmirsušie bērni sāk atcerēties, kas jūs tādi, un ieklausīties jūsos un jūsu norādījumos. Sākumā prieks... Pēc tam laime... Bet, kā var nosaukt to sajūtu, kad bērni ne tikai ir sākuši kontaktēties, prasīt padomu, bet arī RADĪT KOPĀ AR JUMS?! Cilvēku valodā pagaidām nav vārda, kas pilnībā atspoguļotu jūtas, kuras tagad izjūt Gaismas Ģimene attiecībā pret cilvēciskajām būtnēm. Tas ir daudz vairāk, nozīmīgāk par prieka, laimes, gaviļu jūtām... Tā ir Mīlestība bez robežām... Tā ir Tēva-Mātes Mīlestība...Tā ir maiga, trīsoša atkalapvienošanās sajūta... Šī sajūta ir salīdzināma ar mātes emociju, kad uz viņas vaiga parādās pirmā asara, tikko viņa redz savu jaundzimušo zīdaini un vienlaicīgi, uzreiz, CIEŠI ZINA PAR VIŅA LIELO MISIJU UN SKAISTO NĀKOTNI... Vai mēs mīlam jūs, mani dārgie? Un jūs vēl jautājat par to!? Daudzdimensionālie portāli ir atvērušies... Miljoni un miljoni roku sniedzas pretī cita citai. Lielā Plāna svarīgākais etaps realizējas... Un tas ir tā...


Tas patiesi ir tā.


Jūsu Krajons


7.05.11

Vēstījumu saņēma Sergejs Kanaševskis


(nobeigums sekos)


http://waytosoul.ru/


Tulkoja Jānis Oppe Pievienots: 2011/08/31