11. Kurš uzcels jaunas piramīdas?

Krajons caur Sergeju KanaševskiLabdien, mani mīļie! Es esmu Krajons no Magnētiskā Dienesta.

Turpināsim jau iepriekš iesākto tēmu par Jaunā Laikmeta (Ēras) enerģijām, kuras plūst uz mūsu planētu. Notikumi ir pavērsušies tā, kā neviens to nav paredzējis. Viss norit brīnišķīgi! Ir arī grūtības, kuras mums kopā nāksies pārvarēt, iesaistoties spēkiem no abām Priekškara pusēm. Un ticiet man tie, kas pašlaik esiet šeit iemiesojumā, jūsu loma grūtību pārvarēšanā ir daudz lielāka ne kā mūsējā!


Pašlaik no Lielās Centrālās Saules uz planētu plūst sievišķās enerģijas, kuru klātbūtne šeit nav izjusta vairāk kā 500 tūkstošus gadu. Šī enerģija nāk caur Siriusa portālu un īpašā, fokusētā un koncentrētā gamma starojuma plūsmas veidā nonāk uz planētu Zeme. Planētas Sirdi šī enerģija sasniedz plūstot cauri vairākiem centriem, kuri saistīti ar seno piramīdu atrašanās vietām. Runa nav par jums jau zināmajām Ēģiptes vai Amerikas piramīdām. Slēpti piramīdu kompleksi (kalnu veidā) atrodas Himalajos, Urālu kalnu apvidū, Altajā, Kordiljeros un citās vietās. Tanī skaitā arī piramīdas, kuras atrodas zem ūdens. Tās, kuras atradās uz planētas virsmas veidotas Atlantīdas un Lemūrijas un vēl senāku civilizāciju laikos. Pēc kataklizmām piramīdu veidojumi nogrima dzelmē, taču neskatoties uz to tie ir saglabājušies un spēj uztvert Garīgās pasaules raidītās enerģijas.


Kopumā ir divpadsmit piramīdu kompleksi, kuri īpaši uztver Jaunā Laikmeta enerģijas un par tiem es tagad runāju. Un ir vēl viens komplekss, par tos es gribu īpaši parunāt ... Jā mani mīļie, ir nepieciešams trīspadsmitais piramīdu komplekss, lai enerģija veiksmīgi ienāktu planētas enerģētiskajā laukā un lai tā sāktu pildīt savu uzdevumu. Jūs jautāsiet: kāpēc to nevar jau tagad iedarbināt? Problēma ir, lūk, kur... Mēs ar lielāko prieku to iedarbinātu, taču tās vēl nav. Un tas arī nav ne ceturtajā, ne piektajā dimensijā! (Krajona :))


Esmu jau vairāk kārt runājis par divpadsmit skaitļu sistēmas nozīmīgumu. Mūsu Visums balstās uz 12 dimensiju principa. Tas tā tik tiešām ir. Taču daudziem zināms arī plašākais princips: „divpadsmit plus viens”. Es jau teicu, ka pašreiz nav iespējama Augšāmcelšanās uz 13 dimensiju. Obligāti ir jāapstājas „divpadsmitajā līmenī”. Un tikai tad pie 12 pieliekot vēl vienu. Iesvētītajiem šīs zināšanas jau sen ir pieejamas un tagad arī daudz plašākai Gaismas Darbinieku auditorijai. Skaitļa „13” nemīlēšana lielākai cilvēku daļai saistīta ar to, ka tā patiesā jēga no jums ... tika slēpta! Speciāli noslēpa! Jo grimšana matērijā ir saistīta ar patieso zināšanu un spēju zaudēšanu. Tieši tāpēc skaitlis „13” bija apvīts ar sava veida aizliegumu - „tabu”. Tas tika pasludināts par „velna duci”. Un vēl joprojām tas netiek iekļauts vairākos sarakstos it kā tas neeksistē. Ir vietas, kur nav trīspadsmitās mājas vai dzīvokļa, vai stāva. To izlaiž apzināti. Draugi! Tas mums izraisa smaidu! Tanī pat laikā pret to ir jāizturas ļoti nopietni. „Trīspadsmit” ir apslēpta spēka, varenuma un neatklātu zināšanu skaitlis. Zīme, kas simbolizē pāreju uz kvalitatīvi jaunu līmeni!


Nedaudz no vēstures ... Vairāk kā pirms 11 tūkstošiem gadu līdz brīdim, kad zemes ass nomainīja savu leņķi – Zodiakālajā aplī bija 13 nevis 12 Zvaigznāji. Daudzi Gaismas darbinieki to jau zina. Noņemšu noslēpumainības plīvuru no skaitļa 13. Trīspadsmitais Zodiaka Zvaigznājs atradās starp Strēlnieka un Skorpiona zvaigznājiem. Zināt, kā šo iztrūkstošo zīmi dēvēja Lemūrijā? Vaļa zvaigznājs. Valis bija trīspadsmitais zvaigznājs. Šis zvaigznājs atradās Siriusa aizsardzībā (aizbildniecībā). Vēlāk atlanti trīspadsmito zodiaka zīmi nosauca par Vienradzi. Kas notiek pašlaik? 13 zodiaka zīme atgriežas savā vietā! Jūsu zinātnieki jau to novēro! Par to paziņoja arī Britānijas astronomijas biedrība. Mūsdienās trīspadsmito zodiaka zīmi sauc – Čūsknesis. Tas katru gadu debesīs skaidri saredzams no 30. novembra līdz 18. decembrim. Kaut gan liela daļa astronomu pagaidām atsakās atzīt jauno zodiaka zīmi. Taču tas ir kā jūs saprotiet tikai laika jautājums. Palielinoties zemes ass leņķim trīspadsmitā zodiaka zīme pakāpeniski atgriezīsies savā likumīgajā vietā.


Tagad turpināsim par trīspadsmito piramīdu kompleksu. Mani draugi! Gaismas Darbinieki! Kā jau iepriekš tika vēstīts, cilvēki Lemūrijas laikā, izpildot planētas Garīgās vadības uzdevumu, cēla piramīdas. Priekškars vēl nebija tik blīvs. Garīgā pasaule ceturtajā dimensijā vēl aktīvi varēja izpausties. Un pat ņemt tiešu līdzdalību cilvēces vēstures gaitā. Kā jums šķiet vai tagad visi Gaismas Darbinieki var sapulcēties vienkopus un uzsākt piramīdu kompleksa būvniecību? Vai izdotos to īstenot? Vai atrastu tam nepieciešamos līdzekļus - finansējumu? Vai mācētu mūsdienu Gaismas Darbinieki izstrādāt nepieciešamās tehnoloģijas? Daži no jums jau tagad ir šim darbam gatavi. Citi smaida ... Un vēl citi atceras manus iepriekšējos ieteikumus: neesiet kopā ar tiem, kuri aktīvi aicina ieguldīt kopīgā lietus finansiālus līdzekļus (Krajons smaida). Ak! Apbēdināšu entuziastus, kuri tik viegli jau bija iekarsuši. Lai veidotu TRĪSPADSMITO PIRAMĪDU KOMPLEKSU nav jādodas uz Ēģipti vai uz jeb kuru citu vietu zemes virsū. Iepriecināšu taupīgos. Nav nepieciešams veikt finansiālus darījumus un izstrādāt jaunas tehnoloģijas. Un tomēr ... Iesaku nodarboties ar ļoti svarīgu darbu, kura nozīmība pašlaik nav iespējam objektīvi novērtēt. MĒS VARAM PIEKTAJĀ DIMENSIJĀ AR DOMU SPĒKU UZCELT TRĪSPADSMITO PIRAMĪDU KOMPLEKSU!!! NODOMA SKAIDRĪBA, DOMU SPĒKS UN GAISMAS DARBINIEKU VIENOTĪBA, IR TAS, KAS NOTEIKTI MUMS ĻAUS SASNIEGT LIELISKUS REZULTĀTUS!!!


Pagaidām mēs neprecizēsim vietas, kur atrodas 12 piramīdu kompleksi. Vadīsimies pēc saplānotas shēmas, kas vienlaicīgi kalpos mums kā mūsu virtuālās celtniecības ģenerālais plāns. Visi piramīdu kompleksi atrodas uz vienas noteiktas joslas (katra savā blīvumā), bet dažādos līmeņos virs jūras līmeņa (un pat zemāk). Kopumā ir trīs šādas joslas. Uz katras joslas atrodas četri piramīdu kompleksi. Katrs piramīdu komplekss veido struktūru, kuru apzīmē - „viens plus trīs.”


Zinu, ka ne visi Gaismas Darbinieki augsti vērtē zinātnes, tanī skaitā ģeometriju. Tāpēc, lūdzu, paudiet nedaudz iecietību un sapratni. Pašlaik bez ģeometrijas galā netikt!


Lūk, piramīdu izveides shēma katrā kompleksā. Tā nav nemaz tik sarežģīta!


Riņķa līnijai vidū iezīmējam kvadrātu. Riņķa līniju apņem vienādmalu trijstūris. Mēs esam ieguvuši trīs ģeometriskas formas, kas labi sader savā starpā. Trīsstūrī riņķa līnija, riņķa līnijā - kvadrāts. Pirmo piramīdu novietojam tā, lai tās virsotne atrodas kvadrāta dioganāļu krustpunktā – kvadrāta viduspunktā. Tā ir četru malu piramīda. Sānu malas izmērs ir 1/3 no lielā trīsstūra malas, tā trīsstūra, kurš ir apņēmis riņķa līniju. Vēl divas tādas pašas piramīdas novietotas pa labi un kreisi no lielā trīsstūra. Tagad novilksim cauri kvadrāta dioganāļu krustpunktam taisnu horizontālu līniju. Uz šīs taisnās līnijas atrodas sānu mālā (pa labi un kreisi) esošo piramīdu pamatnes. Ar saviem pamatnes stūriem tās pieskarās lielā trīsstūra malām. Tagad iztēlojaties, ka piramīda, kuras virsotne kvadrāta centrā ir pavirzīta tuvāk pie mums, bet divas sānu piramīdas atrodas tālāk no mums, vienādā attālumā ... Dzirdu jautājumu, bet kur tad ir ceturtā piramīda? Lūk, kur tā! Lielais trīsstūris – tā arī ir viena no četrām piramīdām.


Un tā, kas mums sanāca? Viena liela piramīda un tai apkārt trīs mazākas piramīdas, kuras ir trīs reizes mazākas ne kā lielā piramīda. (Lai vieglāk uztvert uzzīmēsim shēmu. Lūk, tā.) 


Neliela atkāpe. Vēršos pie lemūriešiem ... It īpaši pie tiem, kuri ir dzīvojuši agrīnajā Lemūrijas laikā ... Jūs necēlāt šo piramīdu kompleksu. To cēla tie, kas dzīvoja pirms jums! Taču gandrīz visi lemūrieši pie šī kompleksa ir bijuši un arī iegājuši tanī iekšā ...

Bet tagad nomierinieties ... Aizveriet acis ... Tagad es jums aplīdzēšu atcerēties šīs piramīdas un vietu ap tām ... Jūs esiet kalnos ... Gaiss ir dzidrs un tīrs, kā visa jūsu jaunā civilizācija ... Jūs jūtiet kā apkārt smaržo kalnu pļavas ... Aromāts vienlaicīgi ir rūgts un salds ... Tālumā dzirdamas ūdenskrituma šļakatu skaņas ... Un tikko jūs pagājāt garām garai aizai un nu jūs esiet ielejā. Lielā ielejā. Kalnu sienas ir noslīpētas un mirdz kā spoguļi ... šeit laika ritējums ir citādāks ... Vieniem tas palēnina savu ritējumu, bet citiem tas steidzās ātrāk. Ne katrs sadūšojas šurp atnākt ... kaut arī ceļš ir atvērts ikvienam gribētājam ... Un, lūk, jūs esiet šeit ... Tieši tajā brīdī, kad jūsu kājas pieskaras šīs svētās ielejas zemei, sarkanais saules disks skars vislielākās piramīdas virsotni ... Jūs samiedziet acis ...Saules stari slīd pa nopulētajām klinšu sienām un spēlējas ar piramīdas šķautnēm. Sākas burvīgs gaismas uzvedums, kurš ilgst tieši trīs minūtes. Visu šo laiku jūs stāviet kā tādi, kuriem nav tiesības turpināt ceļu. Un tikai pēc tam jūs ieraugiet pakāpienus, kuri ved pie lielās piramīdas. Jums obligāti ir jānokļūst kādā no tālākajām piramīdām – pie tās, kas pa labi vai pa kreisi. Tas atkarīgs no mērķa ar kādu esiet šurp atnākuši. Apgūt – izzināt otru, lielāko piramīdu nav iespējams ... Garīgās attīstības ceļā jūs moka šaubas? Meklējiet savu ceļu, dzīves jēgu? Tad jums jādodas uz kreiso piramīdu – ar trešo kārtas numuru. Ja jūs nevis vienkārši ziniet savu dzīves ceļu, bet jau šajā iemiesošanās reizē to visu esiet nogājuši gandrīz līdz galam, jums jādodas uz piramīdu labajā pusē - ar ceturto kārtas numuru ... Jūs ierodieties šeit, lai rastu iespēju īstenot pāreju uz citu pasauli, apejot fiziskās nāves slieksni ... Jūs jau sapratāt, ka tiem, kas sasniedza šo piramīdu ir sniegta iespēja Augšāmcelties ...


Es dzirdu, ka jūs sakiet, ka daži no jums, kas Lemūrijā nav dzīvojuši arī ar savu trešo aci redz līdzīgu kompleksu. Es smaidu ... Jums taisnība ... Līdzīgu kompleksu varēja redzēt arī tie, kas dzīvoja nedaudz vēlāk ... taču pievērsiet uzmanību, ka pa labi un pa kreisi vairs nebija noslīpētās sienas, kuras laistījās kā spoguļi. Tas tomēr ir cits komplekss. Un arī tā pielietojums bija nedaudz atšķirīgs ... Otrajā lielākajā piramīdā notika īpaši iesvētību rituāli. Pēc kura jaunais adepts pa pazemes ceļu devās no sākuma uz kreiso (trešo), bet pēc tam uz labo (ceturto) piramīdu. Pirmā piramīda gan Lemūrijā, gan Atlantīdā veica sagatavošanās funkciju. Uz šo svētvietu nāca, lai veiktu īpašu garīgās attīrīšanās rituālu un uzsāktu iniciāciju.


Uz planētas šajā dimensijā (3D) atrodas 12 šādi piramīdu kompleksi. Tos nav vienkārši atrast. Daži no tiem atrodas noslēpti zem kalniem, citi dziļi zem ūdens. Ir tādi, kas noslēpti zem ledāja. Taču neskatoties uz to tie visi eksistē jūsu fiziskajā pasaulē!, Gaismas Darbinieki, ticiet man, tas tiešām tā ir. Izmēru ziņā visi kompleksi ir vienādi, katrā no tiem pirms to radīšanas tika ievēroti nepieciešamie izmēri, attālumi. Nav tikai trīspadsmitā kompleksa, kuru mums ar jums kopā nāksies radīt ar domu spēku Piektajā dimensijā. Ceru, ka jūs sapratāt: tas nebūs tāds, kā šie divpadsmit. Tas būs īpašs. Dosimies tā meklējumos! Atgriezīsimies pie mūsu shēmas. Paskatieties uz apli. Ko jūs tagad redziet?! Jā tas nav vienkāršs aplis! Tā ir liela bumba, ļoti liela. Un tai pat ir nosaukums. Tā ir Zemeslode! Jā, mani mīļie tā ir mūsu planēta Zeme! Tagad jūs sapratāt, kurā vietā mums nāksies veidot trīspadsmito piramīdu kompleksu? Zemeslode atrodas lielās piramīdas telpas iekšpusē. Kā parādīts shēmā, apkārt šai piramīdai atrodas vēl trīs piramīdas.


Un tas vēl nav viss ... Ar šādu enerģētisko shēmu pietiek, ja runa iet par parastu planētas Augšāmcelšanos. Bet jūs jau sapratāt, MĒS KOPĀ AR JUMS GATAVOJAM UNIKĀLU AUGŠĀMCELŠANOS. Tāpēc vajag papildus pastrādāt, visas četras piramīdas ievietosim vēl vienā lielākā četrskaldņu piramīdā. Mūsu shēmā tā tiks attēlota kā vislielākais trīsstūris. Un tikai pēc tam ... visu piecu piramīdu veidojam spoguļattēlu. Draugi! Sarunāsim: Zemeslodi pagaidām atstājam tur, kur tā ir, bet spoguļattēlu veidojam tikai piecām piramīdā!

(Aplūkojiet attēlu, lūk, kam ir jāsanāk.)


    Protams, draugi, mēs nedosimies kosmosā ar jūsu vēl nepilnīgajiem lidaparātiem. Kompleksa veidošanu īstenosim tikai ar domu spēku. Nedomājiet, ka tas nav pietiekoši nopietni. Lūdzu, uztveriet mūsu iekšējo darbu, kā vienu no šobrīd svarīgākajiem uzdevumiem sadarbībā ar Gaismas Ģimeni.


    Gaismas Darbinieki! Pirms uzsākt šo darbu, jums ir jāzina, kāpēc tas viss tiek darīts, kāda enerģija tiks novadīta uz Zemi līdz ar kuru piektajā dimensijā sāks darboties trīspadsmitais piramīdu komplekss. Jums ir jāizprot šī darba svarīguma pakāpe ... Reiz es jums stāstīju par jūsu Augšāmcelšanās ceļa unikalitāti. Mīļie cilvēki! Eņģeļi no Lielās Centrālās Saule! Visi trīspadsmit piramīdu kompleksi ļaus uz zemi nonākt īpašai enerģijai, bez kuras nav iespējama jūsu unikālā Augšāmcelšanās. Bez šīs enerģijas brīnišķīgā kaleidoskopā neizveidosies mūsu mozaīka, par kuru esmu jums jau stāstījis. Nosauksim šo enerģiju par kosmisko enerģiju KA. Dižā enerģija KA tiecas uz planētas centru, uz planētas sirds centu. Bet no turienes tā plūst uz jūsu sirds čakrām. Pēdējais nenotiks uzreiz, tas notiks tikai tad, kad pienāks izšķirošais brīdis. Taču sagatavošanās darbu šim brīdim jāsāk jau tagad.


    Un tā trīspadsmito piramīdu kompleksu mēs izvietosim apkārt Zemei, kā tas ir atspoguļots shēmā. Tas palīdzēs transformēt Dižo KA Enerģiju planētas Augšāmcelšanās startam vajadzīgajā laikā. Pārējie 12 jūs dimensijas piramīdu kompleksi pieņems šo enerģiju un novirzīs uz Planētas Sirdi.

    Sākotnēji piramīdu shēma „viens plus trīs” pārstāv nomaskētu shēmu „trīspadsmit”. 1 un 3 tas ir 13. Bet tanī pat laikā tas ir četri, kuru mēs varam pārveidot četros vieniniekos. Un tad mēs iegūsim noslēpumainu un ļoti mistisku kombināciju 11:11 (Krajona smaids) ... Un vēl ... Vai tie gadījumā nebijāt jūs, kas pavisam nesen tik mērķtiecīgi centāties aktivēt trīs „vieniniekus”, izsmeļot no „apaļās akas” neizmērāmu iespēju potenciālu. Runa ir par datumu „10:10:10”. Un atkal „vieninieks”! Un atkal jauns sākums! Pameklēsim šo sākumu mūsu shēmā, aplūkojot spoguļattēlu var saskaitīt piecas piramīdas: virspusē piecas un apakšpusē piecas. Tas ir „desmit”! Un arī šeit „vieninieks”! Atkal sākums un POTENCIĀLI NEIEROBEŽOTAS IESPĒJAS! Vieninieks uz piecinieka fona - ļoti jaudīgas aktīvas enerģijas veidošanās!


Un tā, mēs vēlamies jaunu sākumu? Mēs vēlamies savas neierobežotās iespējas? Mēs vēlamies aktīvi darboties?! Stāt! Es aizveru savas daudz dimensiju ausis (smejas Krajons) ... Tāpēc, ka no tūkstošiem Gaismas Darbinieku dzirdu šos vārdus, kuri glāsta manu kosmisko Sirdi: „Krajons, jau sen bija laiks”! Ak, cik daudzi no jums ir noilgojušies pēc īsta patiesa darba un aktīvas rīcības ... Jums gribās visu ātri, bet Dievs strādā lēnām ... Lūk, ķibele! Bet ne kas mēs visu sinhronizēsim. Itin visu.


Un tā mani mīļie, Krajons vēršas pie visiem, kuri ir gatavi un vēlās veikt radošu meditāciju „Trīspadsmitais piramīdu komplekss” Gaismas Darbinieki! Šī meditācija ir nepieciešama sadarbībai ar Gaismas Ģimeni.  Tā ir daļa no godpilnā darba, kuru mēs kopā ar jums esam saplānojuši paveikt, tanī notikumu attīstības gadījumā, kas mums tagad ir izveidojies. Lūdzu šo meditāciju veikt tikai tiem, kuri savā sirdī izjūt tās atbalsi – garīgo uzaicinājumu.Meditācija

„Trīspadsmitais piramīdu komplekss”

1. Domās pārceļaties uz vietu, kur ir burvīgs krasts un to apskalo oranžas krāsas okeāns ... ir rīts ... Spīd Saule ... Tā piedzimusi tur austrumos, tikko parādīja savu mirdzošo vaigu, un nu jau lielas mirdzošas bumbas veidā parādās virs horizonta. Tās sārtie stari liegi kā mātes skūpsti. Nelieli vilnīši rotaļājas smilšainajā pludmalē. Un arī jūs stāvat šajā pludmalē ... ar jums kopā ir jūsu ģimene, visi tuvie un mīļie. Visi, kas jums dārgi. Sadodieties rokās gan ar tiem kas pa labi un gan pa kreisi no jums. Paskatieties pa labi un pa kreisi. Izrādās, ka jūsu ģimene ir diezgan liela. Jūs nespējat saskatīt cilvēku rindām galu, jo tā vienkārši nav. Šeit Okeāna krastā, pašlaik ir sapulcējusies ĢIMENE, kurai nav robežu. Tās locekļus nevar saskaitīt. Tā ir Gaismas Ģimene. Visi tie, kurus jūs tik ļoti mīliet un kuri mīl jūs ... Jūsu priekšā neatrodas vienkāršs okeāns. Un tajā nav ūdens. Tā ir enerģētiska substance – viela ar kuras palīdzību mēs varam radīt neiedomājamākās lietas un pasaules. Ar domu spēku dziļā Mīlestībā un patiesā cieņā pasmeliet no šī okeāna tik daudz enerģijas cik spējiet. Lai tā plūst pa jūsu ķermeni un dalieties ar šo enerģiju ar tiem, kas no jums atrodas pa labi un pa kreisi. Nosūtiet šo enerģiju uz Zemes centru ... nesteidzieties ... izbaidiet šos mirkļus ... Pašlaik jūs esiet pieslēgušies Vienotajam Enerģētiskajam centram – tam no kura enerģiju smeļas visa dzīvība. Pievērsiet uzmanību, ka okeāna viļņi apskalo jūs kājas. Kas tas? Vai paisums? Nē! Okeāns kļūst lielāks.  Tas ir mūsu Visuma Dižais Likums – jo vairāk smel no Vienotā Avota enerģiju, jo vairāk tās ir. Un tam par garantiju ir mūsu Mīlestība ... Noskaņojieties uz Mīlestības viļņa. Ļaujiet, lai tā kopā ar Enerģiju plūst cauri jūsu ķermeņiem ... Tagad tā ir vienkārši Mīlestības Enerģija. Ļaujiet tai plūst cauri jūsu Sirdīm. Tagad sadarbībai pieaiciniet Gaismas Ģimeni, Planetāro Valdoni Sanat Kumaru, savus Pavadoņus, Sargeņģeļus. Aizsūtiet Delfīniem un Vaļiem aicinājumu sadarboties.


2. Precīzi noformulējiet sadarbības mērķi. Un tas ir - apkārt planētai Zeme izveidot Trīspadsmito piramīdu kompleksu. 


3. Pa posmiem vizualizējiet piramīdu kompleksa shēmu. Iztēlojieties vienu lielu piramīdu un tai apkārt vēl trīs piramīdas. Lielajā piramīdā ievietojiet mūsu planētu. Pievērsiet uzmanību, kā tā maina savu starojumu. Zilā planēta no sākuma kļūst oranža – tas ir no Lielās Centrālās Saules nākošās Varenās KA Enerģijas ietekmē. Lūdzu, izbaudiet šīs enerģijas brīnišķīgo oranžo gaismu .. tā mums ir tik ļoti tuva. Tas ir mirdzošs sveiciens no jūsu Garīgās Dzimtenes. Ko jūs izjūtiet? Nemulstiet un nekautrējieties, ja asaras sariešas acīs. Dziļi jūsu sirdīs mīt skaudras ilgas pēc Dzimtajām Mājām ... Ar mīlestību glabājiet šīs jūtas ... Un esiet pārliecināti, ka vairs nav aiz kalniem laiks, kad šīs skumjas tiks nomainītas ar lieliem priekiem ... pat līksmību ... Un skat, oranžā krāsa pārtop brīnišķīgā, spilgti baltā gaismā ... , kura uz laiku apžilbina acis ... Taču jums vēl un vēl gribās uz to paskatīties. Šajā gaismā dzimst tas uz ko jūs visu laiku esiet tiekušies kopš esiet atnākuši uz šo planētu. Jauna gara apdvesta matērija, kura vibrē ar ļoti augstām vibrācijām ... Jūs var būt saklausījāt skaņas? ... Tās tikai tagad veidojas ... Vai tā ir dziesma? Mūzikas instrumenta skaņas? Kaut kāda pazīstama balss? Lai arī kāda būtu šī skaņa ziniet: tā ar jums sarunājas jūsu atjaunotā Sirds – jūsu Iekšējās Garīgās pasaules Portāls ...


5. Un tagad uzmanību! Un tagad planētu, kas ir brīnišķīgās baltās gaismas apņemta un visas četras piramīdas ievietojiet vēl vienā – piektajā piramīdā. Uzmanīgi izveidojiet visu piecu piramīdu spoguļattēlu. Un tagad pilnībā iztēlojieties Vienotu Trīspadsmito piramīdu kompleksu – visas desmit piramīdas un planētu Zeme, kas ieskauta brīnišķīgā baltā gaismā.


6. Vēlreiz iztēlojieties to pašu burvīgo oranžo okeānu, no kura mēs sākām šo ceļojumu ... Ar domu spēku virziet oranžo enerģiju uz mūsu piramīdu kompleksu, tā lai visas piramīdas iekrāsojas šajā krāsā. 


7. Domās izsakiet vārdus : Es radu šīs Mīlestības Enerģijas piramīdas. Tās kalpo planētas Zeme un cilvēces Augšāmcelšanai. Tā tās ir!


8.Pasakieties Gaismas Ģimenei. Planetārajam Logosam Sanatam Kumara, saviem Pavadoņiem, Sargeņģeļiem, Delfīniem un Vaļiem ... Un atbildē sadzirdiet pateicības vārdus!


Visi kopā mēs radām Dižo Augšāmcelšanos. Un tas patiesi tā ir!

       

14. 10. 10


Tulkoja: Jolanta


Pievienots: 2010/12/30