Par Otro un Trešo harmonisko konverģenci

22.07.2010KRYONS caur Sergeju Kanaševski


Sveiki, mani dārgie! Es - Kryons no magnētiskā dienesta.


       Steidzos jums paziņot, ka jaunā magnētiskā lauka, kas ir Planētas Režģa triādes pamats, sagatavošana, tuvojas nobeigumam. Gaismas Ģimene veltī visas savas pūles tam, lai Otrā Harmonikā Konverģence, kas ir paredzēta 2012.gada 21.decembrī, notiktu pirms plānotā laika - vismaz dažas dienas ātrāk. Visi procesi tā savijās un sablīvējās, ka jūs, Gaismas Darbinieki, nevarat to nejust. Mainās Planētas smalkie ķermeņi, kopā ar tiem izmainās arī jūsu smalkie ķermeņi. Jūsu blīvajā, fiziskajā ķermenī notiek smalko materiālo enerģiju integrācijas process. Jūs jūtat disharmoniju ar apkārtējo pasauli, fizisko nespēku, pat depresiju. Tai pašā laikā jūsu noskaņojums saglabājās pozitīvs. Tāpēc, ka jūs jūtat - noteiktais laiks tuvojās. Es jums jau teicu, negaidiet pārāk daudz  no 2012. gada. Vai tas jūs izbrīna? Griežaties pie loģikas. Pēdējā, divpadsmitā pēc skaita, Portāla atvēršana ir paredzēta decembrī. Vai tad jūs ne zinājāt, ka ar decembri gads beidzās? Jā ... Svētki notiks. Bet tikai gada beigās. Tādēļ, ka vairāk nekā 11 mēnešus mūs gaida cītīgs, smags darbs. Atvērsies Pēdējās Durvis ... Sarežģīts Galaktisks mehānisms sāks strādāt, izmantojot jaunu Dižo Instrumentu - atjaunoto Planētu Zeme, kas, beidzot, ieņems savu likumīgo vietu mūsu Galaktikas Zvaigžņu Ansamblī. Ai, mani dārgie, man ir ļoti žēl, ka jūs neredzat ainu visā pilnībā. Ziniet ... Man jūs, mani tuvie, tik ļoti gribās paņemt sev līdzi. Vispirms uz Venēras orbītu, tad uz Jupitera... Tad attālināties ārpus Saules Sistēmas, virzīties uz Galaktikas Centru ... Un no turienes parādīt jums Dižo Svētku sagatavošanas iespaidīgo ainu.


      "Kryon, - jūs jautāsiet, - vai tiešām  mūsu Planēta ir Dižo Svētku iemesls?"  Nē, draugi. Svētku iemesls - esat... JŪS, CILVĒKI, kas ir iemiesojušies uz Planētas Zeme, uz mūsu mīļās Lēdijas Gaijas. Šobrīd mūsu līdzstrādnieks no Krievijas cienīgi  tiek galā ar satraukumu, saprotot, ka viņam no Kryona tiek raidīta svarīga informācija. Nu ko, ir jāsaprot, ka Gaismas Ģimenei nav valstu robežu. Un Krievija ir Garīgās Dzīves centrs, kam ir lemts ne tikai atdzimt, bet uzmirdzēt, uzdzirkstīt,  izbārstīt burvīgās Gaismas uguņošanu visā pasaulē. Kļūt par Cilvēces Garīguma balstu.


       "Kāpēc, Kryon?  Kāpēc Krievija - nozīmīgs Garīgās dzīves centrs?” – jautājums, kuru mēs bieži dzirdam. Draugi ... uz Zemes nav  Planētai nesvarīgu vietu. Katra ir savā veidā svarīga. Krievija – Pasaules Sirds. Šajā teritorijā tika izspēlēts Senās Lugas Akts. Sarežģītajā, daudzdimensiju  karmiskajā mezglā sasējās vairākuma mūsdienu nāciju likteņi. Krievijas teritorijā eksistē senās spēku vietas, kas ir paslēptas līdz zināmam laikam. Cilvēki šeit dzīvo, juzdami savu neizmērojamo spēku un pagaidām nezinot, kā to izmantot. Krievija pagaidām snauž ... Sirds vēl nav vesela... Aritmija ... Un, ja sirds ir slima – slimo viss organisms. Jūs to zināt. Bet  mūsu spēkos padarīt to veselīgu. Pilnīgi veselu. Un mēs to izdarīsim, mani draugi. Pasaules Sirds atgūs savu jaunību un vitalitāti ...


       Bet atgriezīsimies pie Svētku sagatavošanas. Šī vēstījuma Galvenais mērķis – paziņot jums, ka Otrā Harmonikā Konverģence, kas paredzēta 2012.gada decembra Saulgriežos, notiks par dažām dienām ātrāk - pateicoties mūsu kopīgajam darbam. Precīzu datumu Gaismas Ģimene paziņos papildus. Mēs zinām, ka šobrīd ir  izplatījusies informācija,  it kā Otrā Harmoniskā Konverģence jau ir notikusi šovasar.  Gaismas Darbinieki! Vai  mēs neesam teikuši jums agrāk, ka Planētas testēšana  notiek reizi divdesmit piecos gados? Arī Harmoniskā Konverģence notiek vienu reizi divdesmit piecos gados. Šī daudzdimensiju procesa būtība reducējās uz to, ka visi Gaismas Spēki, stingri noteiktajā astronomiskajā ciklā, vienotā Kop-Radīšanas aktā vērš savas pūles Vienotā Mērķa sasniegšanai. Šajā gadījumā šis mērķis - Planētas Zemes Augšāmcelšanās. Pēc 2012.gada Harmoniskās Konverģences  kļūs ne tikai neiespējami  atgriezties pie vecā tehnogēnās civilizācijas attīstības scenārija, kas balstās egocentriskajā  pasaules uzskatā. Tiks uzsākts jauns unikāls Scenārijs, kas līdz šim nav Kop-Radīts šai Visumā.  Zeme kļūs par atbalsta punktu, no kura vispirms iedarbosies Galaktiskā Mehānisma svira, bet tad arī Visa Visuma svira. Visas planētas, visi spīdekļi dosies pa jaunu, neizpētītu ceļu, kura mērķis – Kosmiskā Augšāmcelšanās un  jaunu pasauļu  Kopradīšana ar jaunu dzīvības formu miljardiem.


      Vai Harmoniskās Konverģences būs vēl? Jā, jā un jā! Lielais eksperiments  beidzas. Sākas darbs, kas pamatojās uz iegūtajiem rezultātiem. Un 2037.gadā svinēsim vēl vienus Svētkus! Ai, tie būs ļoti Lieli Svētki! Cilvēki kļūs gan par galvenajiem svinību dalībniekiem, gan  to „vaininiekiem”. Gan tie, kas būs iemiesojušies uz Planētas. Gan tie, kas atradīsies šeit, man blakus – Dzimtajās Mājās, baudot savienību ar savu Dievišķo Es. Tad aizsegs kļūs tik plāns, ka mēs varēsim dzirdēt, kā vienotā  ritmā pukst mūsu Sirdis. Vienotā Eņģeļu, kas nākuši no Lielās Centrālās Saules, kosmiskās mīlestības ritmā – lai Augšāmcelšanās Lielie Svētki noteikti notiktu. Un tas tiešām tā ir.


Ar Mīlestību un Gaismu, JŪSU Kryons


Tulkoja Natālija,  SiguldāPievienots: 2010/11/10