AIZ 2012.GADA ROBEŽAS

06.08.2010


Krajons caur Sergeju Kanaševski, Krievija


Veltījums aizgājušiem, kas noteikti atgriezīsies ...

 

Uzruna Tiem, Kas deva svinīgu solījumu

 

 Sveiki, draugi! Es - Kryons no magnētiskā dienesta.


Turpināsim tēmu par jaunām enerģijām, kas rodas Lielajā Centrālajā Saulē un nāk uz Zemi. Atgādinu: galvenokārt šīs enerģijas – SIEVIEŠĶĀS. Tomēr, pēdējā gada laikā uz planētas atgriežas unikālās VĪRIEŠĶĀS enerģijas, kas šeit sen nav viesojušās. Vairāk nekā simts tūkstošus gadu Zeme neguva šādas enerģijas. Tās joprojām ir ļoti vājas un ir pakļautas negatīvai ietekmei. Ierodoties uz planētu, tās iziet adoptācijas periodu, transformējās un tiek rūpīgi saglabātas turpmākam svarīgam darbam. Kas tās par enerģijām? Kādēļ tās nāk tieši tagad, laikā, kad noslēdzas posms, kas saistīts ar pēdējo divu (no divpadsmit) portālu atvēršanu un gatavošanos Otrai Harmoniskai Konverģencei? Es jau teicu un atkārtošu vēlreiz: ir pienācis laiks ielūkoties nākotnē – AIZ 2012.GADA ROBEŽAS.


         Mēs esam uzmetuši galvenos planetārā rakstura uzdevumus: pabeigt polu polaritātes maiņas procesu, planētārā Laika Spirāles pārskaņošanu, Zemes ass slīpuma leņķa palielināšanu, laika tempa palēnināšanu. Kā jūs saprotat, sievišķā enerģija viena ar visu to netiks galā - (Kryona smaids). Nepieciešamas arī "spēcīgas vīriešu rokās". Tomēr šīm "rokām" ir jābūt ar zināmu lokanību, elastību, lai planētas enerģētiskajos laukos veiktu tik smalkas ķirurģiskas operācijas. Diemžēl pagaidām uz planētas tādu vīrišķo enerģiju nav (pēdējo simts tūkstošu gadu laikā zemes vīrišķā enerģija ir kļuvusi ļoti raupja). Tādēļ no tā paša Vienotā Avota, no Lielās Centrālās Saules, pie mums steidzas unikāla vīrišķā enerģija, kurai ir paredzēts pārliecinoši un precīzi veikt "operācijas", kuru izpildes datums ir noteikts laika posmā starp Otro un Trešo Harmoniskām Konverģencēm (2012. – 2037.gadu).


       Atklāšu jums nelielu noslēpumu: īpašā vīrišķā enerģija piegādāta uz planētu nenonāk pa tiešo. Tai vispirms ir jāiegriežas Siriusā. Izejot cauri šai zvaigžņu sistēmai, enerģija samazina savu frekvenci un jau adaptētākā variantā nonāk uz Zemi. Jaunās Ēras vīrišķā enerģija sāk veidot enerģētisko tiltu starp 2012. un 2013. gadu. Gaismas Darbinieki, kuri saprot numeroloģiju, zina, cik grūti pāriet no 12 uz 13! Vai tā nav?! Tieši tā ... Šī ir pāreja uz kvalitatīvi jaunu līmeni ... Kopsummā  2012 dod  "pieci" - aktīvās darbības laiku. 2013 – summā dod "seši". "Seši" aktivizē jaunu posmu sadarbībai ar Dievišķajiem  Spēkiem. Cilvēks mostas  aktīvai mijiedarbībai ar savu Augstāko ES, bet visa cilvēce -  jaunajam garīgās dzīves un masu apziņas līmenim. Vai jūs zinājāt, ka numeroloģijā "seši" var spēlēt arī "vieninieka" lomu? Šis ir pirmais gads jaunam izrāvienam, pilnīgi jaunam distances posmam. Pirmais no trim ... Un ja ir tā,  tad  būtiskie notikumi (sākot no 2012.gada decembra) būs sagaidāmi 2015.gadā.  O!..  Šis gads var kļūt par īpaši sarežģītu - grūto "astotnieku". Bet, ja mēs visi kopā varēsim sagāzt  šo "astotnieku" (varbūt pat  kopā ar to vismaz mazliet palielināt zemes ass leņķi - ( vēl  viens  Kryona smaids) un pārvērst to bezgalības zīmē,  tad 2015.gads  var kļūt par varenu starta gadu, kas atver durvis uz bezgalīgo iespēju realitāti.


       Draugi! VISLIELĀKĀ POTENCIĀLĀ IESPĒJA TAGAD SLĒPJĀS TANĪ, KA PLANĒTAS KATAKLIZMAS SĀKS RIMTIES - laikā no 2012.gada decembra līdz  2037.gada decembrim.  Esmu par to jau runājis. Bet kataklizmas, īpaši zemestrīces - tie vienlaicīgi ir arī Gaismas Ģimenes darba sekas uz planētas un arī šīs darbības instruments. Piemēram, izmantojot zemestrīces, var regulēt Zemes ass leņķi un, līdz ar to, arī  laiku. Jūs šaubieties? Nešaubieties, tas tiešām tā ir. Pēc zemestrīces Čīlē (2010.gada februārī) zinātnieki pamanīja, ka nobīdījās Zemes ass leņķis. Tas, savukārt, ietekmēja laika gaitu (tempu). Jūsu zemes zinātnieks minēja precīzus datus  (tiek runāts  par ģeofiziķi, NASA Reaktīvās kustības laboratorijas  līdzstrādnieku Ričardu Grossu, kurš parādīja, ka Čīles zemestrīce izraisīja zemes masas pārkārtošanos un pārvietoja asi, ap kuru ir  nobalansēta  Zeme, aptuveni par 8 centimetriem). Šis pētnieks arī norādīja, ka Zemes diennakts garums ir samazinājies par 1,26 mikrosekundēm. Jā,  draugi, pagaidām, līdz 2012.gadam, laika temps palielinās. Tikai pēc 2012.gada tas pakāpeniski sāks palēnināties. Un daži no Gaismas Darbiniekiem tiešām to jutīs. Sistēmas darbinieki (jo īpaši - praktizējošiem astrologiem) sastādot astroloģiskās kartes un shēmas iesaku jums veikt JAUNUS LABOJUMUS. Sīkāka informācija par labojumiem tiek pārraidīta uz Zemi  un drīzumā tiks publicēta. (Piezīme praktizējošiem astrologiem: publikācijai jau tiek gatavota Galaktiskā Laika Dienesta informācija "Zvaigznes kavējas, zvaigznes steidzas").


      Laika palēnināšanās un Zemes ass slīpuma leņķa nobīde ir evolūcijas astroloģisko un kosmisko ciklu maiņas likumsakarības. Pie tam, šajā gadījumā tie sakrīt ar radikālām pārmaiņām cilvēku attīstībā. Šie divi faktori apvienojas vienā gultnē, veidojot jaunas iespējas. Galvenā no tām – Gaismas Darbinieku apzināta un mērķtiecīga darbība,  viņu aktīvā tiekšanās uz sadarbību ar Gaismas Ģimeni. Tas ļaus nodrošināt tādus rezultātus, par kuriem iepriekš bija grūti pat sapņot! Tagad Zemes ass slīpuma leņķa palielināšanās var notikt bez šim procesam parasti sekojošām liela mēroga kataklizmām. Parasti, planētas ass pārvietošanās fiziskajā plānā notiek tās sadursmē ar debess ķermeņi vai dažādu liela mēroga katastrofu (zemestrīču, plūdu, zemes garozas kustību u.c.) rezultātā. Šī posma īpatnība ir tas, ka mēs VISĀS ŠAJĀS PĀRMAIŅĀS, kas tagad notiek, PILNĪBĀ SAGLABĀJAM CIVILIZĀCIJU un pēc iespējas maksimālāku cilvēku dzīvību skaita. No 1987. gadam līdz šim brīdim, to cilvēku skaits, kuri katastrofu rezultātā ir atstājuši ķermeņus,  nav pārsniedzis 1,1 procenta no kopējā dzīvo skaita. Nosūtiet viņiem savu Mīlestību ...  Pateicībā  par to, ko viņi ir izdarījuši mūsu visu labā - Gaismas Ģimenes labā, planētas labā... Draugi! Mani Saulainie! Visi tie, kas aizgāja no jums, tagad atrodas šeit, kopā ar mums, Priekškara šajā pusē. Man blakus ir tie, kurus jūs tā mīlējāt  un turpināt mīlēt ... Izbaudiet mūsu  mīlestību ... Un pieņemiet pateicību par to, kas jūs esat tur,  kur atrodaties  tagad - uz šīs planētas ...


         ... Jūs zināt, ka daži avoti  paredzēja nāvi 2/3 no Zemes iedzīvotājiem ... Ko tas nozīmē, Gaismas Darbinieki? Varbūt mēs labi pastrādājām? Atbildiet uz šo jautājumu paši sev ... Un uzdodiet citu: "Vai ir iespējams strādāt vēl labāk?" Atbilde - "Jā!" Un tam  tagad ir jaunas iespējas ... Un ja tas ir  tā?..  Ass mainās, bet  kataklizmu praktiski nav.  Patiesībā notiek lielas pārmaiņas, bet sauszemes slāņi, kontinenti un salas paliek uz vietas. Pakāpeniski mainās  šīs pasaules struktūra, notiek sāpīgā korekcija, bet jūs, cilvēki, paliekat veseli. Kā jums patīk šāda ideja, mani dārgie? Gaismas Darbinieku  absolūtais vairākums iestājas tieši par šādu iespēju?! Jā!!! Balsošana par šo jautājumu notika  jau 1987.gadā, kad tika aptaujāti visu tai laikā uz Zemes iemiesoto cilvēku Augstākie ES. Tagad mums ir jāizpilda jūsu pašu pieņemtie lēmumi. Tā un tikai tā, draugi! Un kā tad mēs nodrošināsim to, lai Zemes ass nobīde nesaistītos ar spēcīgām stihiskām kataklizmām? Kā mums izdarīt, lai šis lielais notikums neradītu daudzmetrīgus viļņus pasaules okeānā?  Lai Kosmiskais Pārmaiņu Vējš, kas nāk no Galaktikas Centra, neveidotu jaunas vētras uz planētas virsmas?


       Ir tikai viens ceļš, kas ļaus HARMONIZĒT visus procesus, kas notiks laika posmā no 2012.gada decembra līdz 2037.gada decembrim. Tā ir aktīva, apzināta, auglīga iemiesoto Darbinieku sadarbība ar Gaismas Ģimeni, viņu SASKAŅĪGS darbs  uz planētas. Priekškars ir pacēlies tik daudz, ka jūs, blīvajā materiālajā pasaulē iemiesotie, varat sazināties ar mums. Daudzi no jums ir atzinuši, ka esat Gaismas Darbinieki. Un ja tā, tad ir laiks atrotīt piedurknes un ķerties pie aktīvā darba. Garīguma attīstības, apziņas paplašināšanas, magnētiskās DNS aktivācijas, izdziedināšanas un personīgās Augšāmcelšanās gatavošanas jautājumi  - tas viss paliek aktuāls. Tomēr, dārgie, ir laiks saprast, ka KATRS NO JUMS TIEK ŅEMTS VĒRĀ. Ja agrāk es vienmēr teicu: "Mēs zinām, kuru acis lasa šīs rindas”, tad tagad es vēlos, lai jūs atceraties jaunus Kryona vārdus:" Mēs zinām, kas deva svinīgo solījumu pagriezt Planētu". Jā, jā, draugi, ir pienācis laiks pagriezt Planētu ...


       Ko tas nozīmē? Runa nav tikai par Zemes ass nobīdi. Runa ir par PLANĒTAS KARDINĀLU PAGRIEZIENU PRETĪ GAISMAI. Mēs vienmēr gribējām un gribam, lai jūs jūtat mūsu MĪLESTĪBU un SAJŪSMU PAR JUMS, tiem, kuri nāca šajā pasaulē, atdaloties no sava Dievišķā ES. Tā tiek apbrīnoti bērni, kas sper savus pirmos soļus un sāk klausīties, ko saka viņu Mamma un Tētis. Bet kopš Pirmās Harmoniskas Konverģences ir pagājuši jau 23 gadi. Numeroloģijā vissvarīgākā aktuālā „piecinieka” nozīme -  tā ir darbība. Jā, Gaismas Darbinieki, vecā divu enerģija jums ir nomainījusies uz  triju enerģiju. Un tas ir laiks rīkoties! Ja pirms tam bija pietiekami, ka jūs palieciet tur, kur dzīvojiet, un "noenkurojiet" (iezemējiet) Gaismu, tad tagad tas nav pietiekami. Jūs esat kļuvuši vecāki un gudrāki! Jūs esiet kļuvuši pieauguši. Un tagad es jums paziņoju, JUMS IR PIENĀKUMI. "Nu, Kryon!” - daudzi sacīs, -  „Arī  tu tagad sāki runāt par pienākumiem ... Pilsoņa pienākums, laulātā pienākums, vecāku pienākumi, pienākumi darbā ... Mums jau tā ir pārāk daudz pienākumu. Bet tu pievieno vēl vienu. Tava mācība – vienkārši kārtējie solījumi, tāpat kā daudzi pirms tam..."  Bet es neesmu jums teicis, ka JĀPILDA PIENĀKUMI. Es saku, ir saistības. Taču, īstenot tos  vai nē – TĀ IR JŪSU IZVĒLE. Saprotiet, jūs nekad neviens netiesās par to, ka jūs neveiksiet Gaismas Darbinieka pienākumus. Un tādēļ mīlestības un apbrīna par jums nekļūs mazāk. Tas tiešām tā ir. Bet, ja jūs sirdī jūtat asu nepieciešamību strādāt kā Gaismas Darbinieks, ja jūs to darāt ar pilnu atdevi un mīlestību - tad zināt, VISA PASAULE SĀKS KUSTĒTIES SASKAŅĀ AR JUMS UN  SNIEGT PALĪDZĪBU UN ATBALSTU. Turklāt, sāksies visauglīgākā sadarbība, starp Jums, cilvēkiem un Visumu, kas ir ne tikai visapkārt cilvēkam, bet arī tā iekšpusē. Ar Visumu sadarbosies ne tikai Jūsu Lielā Dvēsele, bet katra šūniņa, katrs atoms, visi ķermeņi - gan fiziskais, gan garīgie, kas nav  redzami jūsu cilvēka acij. Vieglā vibrācijā atsauksies jūsu MER-KA-BA ... Tā ieslēgs iekšējos  signālus... Sāks darboties sakrālie mehānismi, kas jau sen gaida savu aktivizēšanu ... DNS slāņi nonāks dzīvespriecīgā kustībā, sūtot jums  jaunu un nebijušu iespēju impulsus...


       Kāds var ironiski pasmaidīt. Jā, viņi teiks, Kryons nespiež,  Kryons AĢITĒ. Jā! Jums ir gandrīz taisnība! Tikai es neaģitēju, bet aicinu jūs KĻŪT PAR TIEM, kas jūs īstenībā esat. Par lielām un spēcīgām būtnēm, kas spēj ne tikai pagriezt planētu pret gaismu, bet arī kļūt par Galaktiskā mēroga (līdz ar to arī Kosmiskā mēroga) Augšāmcelšanās Sviru.  Ja jūs neaktivizēsiet savus Gaismas Darbinieku garīgos "muskuļus", ja jūs nesāksiet strādāt, sasniedzot arvien augstākus un augstākus līmeņus, jūs ŠAJĀ IEMIESOJUMĀ nevarēsiet kļūtu par tiem, kurus mēs tik labi pazīstam. Tātad, jums ir jāizvēlas starp sadarbību ar Visumu un pauzi, par kuru jūs neviens  nenosodīs. Lemiet, izvēlaties.


        Tagad es griežos pie tiem, kuri jau ir veikuši izvēli, kuri vēlas un ir gatavi rīkoties. Un jau dzirdu jautājumu: "Kas jādara, Kryon? Kas tieši jādara?" Un tad es atbildētu uz jautājumu ar jautājumu: "Dārgie Gaismas Darbinieki ... Atkal?  Jūs atkal  gaidiet konkrētus ieteikumus?"  Jūsos, jūsu sirdīs un gēnos ir Audzinātāji, ar kuriem daudzi no jums jau ir iemācījušies sazināties. Vai jūs domājat, ka agrāk vai vēlāk viņi neatbildēs uz jūsu jautājumiem? Vai jūs joprojām uzskatāt, ka viņi, gadījumā, ja jūs izteiksit savu Tīro Nodomu,  nevirzīs jūs jums vispiemērotākajā ceļā?  Bet kaut ko es tomēr pateikšu ... Kaut ko pateikšu ... Jūs esat - Dievi!  Jūsu garīgās vēlmes, jūsu jūtas un domas nosaka to, kur  ies planētas nākamo 27 gadu laikā. Tā ir - JŪSU nākotne!!!  NOVĀCIET NO TĀS VISU NEGATĪVO.  Ziniet un esiet  pārliecināti, planēta nomierināsies, katastrofās samazināsies, būs vairāk miera, Zemes ass  sāks plūstoši mainīt savu leņķi. MEDITĒJIET! Iedomājieties to! Vismaz piecas minūtes dienā domās iztēlojaties savu skaisto turpmāko dzīvi un visas planētas harmonisko realitāti. Lūk, piedzimst jaunie bērni, kas sev līdz  nes mieru ... Dievs, cik skaistas ir viņu acis! Tās ir viņu lielo harmonisko dvēseļu spogulis ... Lūk,  rimstas kari ... Tie, kuri iepriekš baiļu pilnām acīm skatījās šāviņa sprādzienu liesmās, tagad ar mīlestību skatās  viens otram acīs un veido stipru savienību... Lūk, laika apstākļi kļūst paredzamāki un maigāki ... Lūk, vulkāni vairs  neizvird liesmas ... Pat gaiss kļuva citādāks ... Tīrāks! Draugi, tam parādījās patīkama garša! Vai jūs jūtat? .. Arvien vairāk cilvēku ir pārliecināti par savu gaišo nākotni uz šīs skaistās planētas. Iedomājieties to visu, cik bieži vien iespējams! Tā ir jūsu darba daļa! Turpinot izstarot Gaismu, sāciet sūtīt mīlestības enerģiju tur, kur jūs visi jau esat laimīgi. Nākotne ... Jūs joprojām neko nesaprotat? Mēs jau esam sākuši radīt nākotnes skaistumu ... Jo es zinu, kurš ir devis  svinīgu solījumu pagriezt Planētu pret Gaismu. Tie, kuru acis  lasa šīs rindas ... Brīnišķīgas nākotnes izveidošana jau ir notikusi ... Šeit un tagad ...Šo brīnišķīgo  realitāti radījāt jūs, mani Saulainie. Un tas  patiešām tā ir!

 

Ar Mīlestību un Gaismu, Jūsu Kryons. 


Tulkoja Natālija,  SiguldāPievienots: 2010/11/01