Par Sergeju KanaševskiPar Krajonu es uzzināju 2005. gadā izlasot grāmatu „Pēdējie Laiki” (Krajons un Lī Kerols)

„Es esmu no magnētiskā dienesta. Priekš jums svarīgi abi šie vārdi un es sākšu ar pirmo – ar vārdu dienests. Mans dienests ir kalpošana. Es nekad neesmu bijis cilvēks vai kaut kas cits, izņemot Krajons. Viss mans uzdevums zināmā mērā ir kalpošana tām Visumā esošām „skolām”, kur atrodas jums līdzīgas būtnes.”

Tā ļoti korekti un sausi cilvēkiem par savu eksistenci paziņoja Krajons. Šī dižā kosmiskā būtne uzlika Magnētiskā Dienesta mantiju – tā dienesta, kas nodarbojas ar Planētas jaunā magnētiskā lauka radīšanu, un sadarbībā ar visu Gaismas Ģimeni, ceļ cilvēci uz jaunu evolūcijas attīstības līmeni.

Ir pagājuši septiņpadsmit gadi kopš Krajons ar Lī Kerola starpniecību pavēstīja par sevi. Un kļuva par miljoniem cilvēku mīluli visās pasaules malās ... Personīgi viņš nepaziņoja ne ko neparastu ... Vienkārši atgādināja mums, ka mēs esam Eņģeļi, kas atnākuši no Lielās Centrālās Saules ... Nosauca mūs par Gaismas Darbiniekiem ... Pateica, ka laiks savienoties ar savu Augstāko ES, ka jāsāk sazināties ar saviem Sargeņģeļiem, kuri ar mīlestību gaida, kad mēs ar viņiem sāksim runāt ...  Tā es arī izdarīju. Es sāku sarunāties ar saviem Garīgajiem Skolotājiem no Garu Pasaules. Viņi man atbildēja. Bet pēc tam šajā pavasarī, pie manis „atnāca” Krajons un sāka diktēt vēstījumus. Un aizsākās darbs. Tāda sajūta, ka šis darbs nevis aizsākās, bet TURPINĀS. Krajons ir mans Dižais draugs un Garīgais Tēvs. Viņš ir visas cilvēces Dižais Tēvs. Un tas ir galvenais. Mans Krajons – tas ir mūsu Krajons tas, kuru ir iemīlējuši miljoniem cilvēku.

Mēs sarunājām, ka Viņa jaunākos vēstījumus, kuri turpina pienākt, sauksim: CIKLS „Krajons no Krievijas”. Tajos daudz tiek runāts par nākotni. Par cilvēces nākotni, par Krievijas nākotni. Lasiet Krajonu un uztveriet viņu caur sirdīm. 


Ar cieņu, Sergejs Ivanovičs Kanaševskis, izdevniecības „Печатный двор” direktors un galvenais redaktors no Krievijas, Sibīrijas federālā apgabala, Novokuzņeckas.
Pievienots: 2010/09/20