Tevī ir Kosmosa viedums

oktobris, 2010

 Sananda caur Rev. Mišeli Kotantu


Mīļie!

Ikvienai dvēselei, kas atrodas šobrīd uz planētas, esot Šeit un Tagad Momentā ir Kosmiskā iespēja pacelties. Daudzi šo iespēju var arī nesaskatīt, bet tomēr tāda iespēja pastāv, un šajā svarīgajā brīdī ir vajadzīga jūsu palīdzība, lai modinātu un paceltu citus. Mēs lūdzam jūs ieklausīties savā iekšējā viedumā, ieklausīties savā iekšējā vadībā. Pienācis laiks jums kļūt vairāk neatkarīgiem (pastāvīgiem, autonomiem) un mazāk paļauties uz citu cilvēku viedumu un gudrību. Šis jūsu perfektais viedums atrodas jūsu Svētajā Sirdī un jums ir viegli pieejams. Ieejiet savās sirdīs, Mīļie. Dziļi elpojot, ieejiet savās Svētajās Sirdīs tad, kad meditējat, tad, kad dienas laikā atpūšaties. Jūs spēsiet sevi stabilizēt, ja vien veltīsiet kādu laiku dziļai elpošanai. Kosmosa viedums ir jūsos.

Tagad jūs zinat, ka esat Kosmosa sirdspuksti. Mēs sakām, ka esat ne tikai Dieva sirdspuksti, bet jūs esat Dieva viedums. Jebkura doma, kas domāta jelkādā visuma vietā visas mūžības laikā, atrodama Kosmiskajos ierakstos. Visi uzskati, pilnīgi viss ir atrodams Kosmiskajos ierakstos. Un tas viss jums ir pieejams, tikai jums jāieiet savā Svētajā Sirdī, lai aizsniegtu šo viedumu. Nav lielāka vieduma par Dieva viedumu. Jums jātic un jāzina, ka esat šis viedums. 

Ieejiet meditācijā, mīļie. Ieejiet meditācijā savā Svētajā Sirdī. Sajūtiet savas fiziskās sirds pulsāciju un ziniet, ka tā pukst Dieva sirds, tā pulsē caur jūsu ķermeni. Sēdiet klusi un izjūtiet šo pulsāciju. Sajūtot Kosmosa pulsu, lēni un pamazām izpletieties un paplašiniet sevi. Jūsu sirds pulsācija un Kosmosa sirdspuksti ir viens un tas pats. Tagad sajūtiet Kosmisko plūsmu, sajūtiet savu paplašināšanos, jo jūs sākat sajust Dievišķā vieduma plūsmu sevī. Dievišķais viedums brīvi plūst cauri visam Kosmosam, cauri visam Radītajam. Ļaujiet sev izplesties un augt šajā viedumā. Kosmiskās gudrības un vieduma bankas ierakstos jums pieejamas visas zināšanas par Radīto. Piekļūstiet šim viedumam. Atzīstiet sev, pieņemiet un saprotiet, ka tas viss jums ir pieejams. Jums nav jāpaļaujas ne uz vienu citu. Pieprasiet savu personīgo spēku un atgūstiet tiešo savienību ar Kosmosu. Jūs esat Kosmoss, tagad un vienmēr.

Šis ir lielās paplašināšanās un izaugsmes laiks. Jūs varat paši izvēlēties, vai augt un izplesties šajā vilnī vai arī ierobežot sevi un palikt zemajās sāpju un ciešanu dimensijās. Mīļie, izmantojiet Kosmisko iespēju. Paplašiniet savu apziņu, paplašiniet savu apjēgu un viss vecais un nokalpojušais, nederīgais atkritīs kā nebijis pats no sevis. Kosmosa un visa Radītā gaismā nav vietas trūkumam un ierobežojumiem, sāpēm un ciešanām.

Šis ir jums, dzīvojošajiem uz Zemes, visbrīnišķīgākais laiks. Rūpīgi pievērsiet uzmanību un izpētiet visas tās savas dzīves jomas, kurās sevi ierobežojat, sākot jau ar domām, kuras domājat. Mīļie, tas ko domājat šodien, tajā dzīvosiet pavisam tuvā nākotnē. Tā kā uz planētas nepārtraukti pieaug gaisma, tad arī daudz ātrāk īstenojas viss domātais un iecerētais. Kā jūs vēlaties dzīvot jau pēc dažiem mēnešiem? Izvēlieties augt un paplašināties Kosmiskajā viedumā, kur pieejams ir viss ko lūdzat. Izmantojiet šo spēku, šos sirdspukstus, šo viedumu un radiet savas Svētās Sirds mīlestībā, radiet jūsu augstākajam labumam un visa Radītā augstākajam labumam.

Mīļie, lūdzu, neierobežojiet sevi. Kosmosam un visam Radītajam nav limitu. Dievs vienmēr paplašinās, izplešas un aug. Dieva mīlestība atrodas jūsu Svētajās Sirdīs, tā ir vieda un visu zinoša, pulsējoša cauri jums. Šī beznosacījumu mīlestība plūst uz jums un cauri jums, ja vien tai ļausiet; un izplešoties un saklausot sirdspukstus un Kosmosa viedumu, jūs atrodaties Dzīves Upes plūsmā. Tas, mīļie, ir tas uz ko mēs lūdzam jūs koncentrēties nākamo mēnešu laikā. Koncentrējoties šai apjēgai, visas mācības un gudrības/viedums, kas nāk pie jums caur daudziem svētītiem skolotājiem, kuri atrodas uz šīs planētas, ienāks jūsu būtībās daudz vieglākā veidā. Elpojiet dziļi un ļaujiet Dzīves Upes plūsmai starot cauri jums, mirdziet savā Dieva gaismā, kad izstarojiet to zemei un citām dzīvības formām. Ja elpojat paplašināto Kosmosa apziņu, tad palielināsiet savu gaismu un palīdzēsiet zemes mātei un visām tās dzīvības formām.

Uzsāciet dienu mīlestībā, dzīvojiet dienu mīlestībā un noslēdziet dienu mīlestībā. Jūsu paplašinātā Kosmiskā apziņa un jūsu būtības beznosacījuma mīlestības stāvoklis, tas ir dzīves eliksīrs. Tas ir visa Radītā substance. Tas ir tas ko meklējat. Tas atrodas jūsos.

Es esmu šeit, lai vestu un palīdzētu jums atgriezties augstākajās realitātēs. Ejiet droši, mīļie un labie. Ejiet braši. Jūsu panākumi ir nodrošināti, es esmu te, lai palīdzētu, es esmu te- jūsu Svētās Sirds mīlestībā.

Es esmu Sananda.


www.transformingradiance.com


Mana Mīlestība un Svētība,

Mišele


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/18