Uzzinot vairāk par Saules Logosu, dialogs

Caur Rev. Mišeli Kotantu


Vēstījums no Heliosa, 22.jūlijs, 2010


Sveicināti, mīļie!


Jautājums: kādi ir Saules Logosa pienākumi?

Labs jautājums, jo daudzi nav pazīstami ar manu ieņemamo stāvokli kā Saules Logosam. Daudzu tūkstošu gadu garumā esmu gatavojies kļūt par Saules Logosu, esmu gatavojies šiem pienākumiem un atbildībai. Šī ir vissvarīgākā pozīcija, tā notur līdzsvarā jūsu saules sistēmu. Pastāv ļoti smalks, visuma dzīvības spēka līdzsvars. Šīs līdzsvars ir perfekti noskaņots uz Dieva Avotu, lai uzturētu dzīvību uz katras planētas, lai uzturētu visu dzīvības formu līdzsvaru katras planētas atrašanās vietā un, lai uzturētu līdzsvarotas attiecības ar jūsu saules sistēmu jūsu galaktikā un visumā. Daudz darāmā, lai novērotu un uzturētu šo līdzsvaru. Tas ir līdzīgi kā vadīt un stūrēt kuģi pa dzīves jūrām to pielāgojot un ieturot nosprausto kursu. Pielāgošana tieši saistīta ar jūs saules sistēmas labklājību, attīstību un tas tiek darīts saistībā ar astroloģisko ķermeņu izrādīto iedarbību no daudz lielākiem attālumiem nekā var saskatīt ar neapbruņotu aci vai jūsu instrumentiem. Daudzi notikumi jūsu saules sistēmā sākas Dieva Vadības vietā un mani vada Dieva Avots, kad es izdaru savus pielāgojumus. 

Dzīvība eksistē uz pilnīgi visiem jūsu planetārajiem ķermeņiem. Tā kā jūsu mīļotā Zeme atgriežas uz sev piederošo vietu debesīs, jūs apjautīsit un pieredzēsit šo dzīvi, jo dzīvosit tajās vibrācijas, kas vajadzīgas, lai noskaidrotu,pārliecinātu, konstatētu dzīvību uz citām planētām. Jūsu trešajā dimensijā ar jums pieejamiem instrumentiem, planētas jums šķiet neapdzīvotas. Tā, mīļie, ir trešās dimensijas ilūzija.

  

Jautājums: Kādi ir Vestas pienākumi un kā jūs abi kopā ar Vestu strādājat?

Vesta un es strādājam kopā absolūtā harmonijā un līdzsvarā, lai uzturētu jūsu saules sistēmas veselību un attīstību. Vesta strādā ar citiem planetārajiem ķermeņiem, ar planetāro Logosu, bet es uzturu jūsu saules sistēmas smalki vibrējošo veselības līdzsvaru. Mēs esam perfektā harmonijā ar visu dzīvi jūsu saules sistēmā un strādājam pilnā saskaņā ar augšāmcelšanās procesu, kura daļa esat. Var teikt, ka Vesta un es esam apsveicēju komiteja jūsu saules sistēmai, jo ārpus zemes civilizācijas apmeklē un vēro notiekošo. Mēs uzturam sakarus un pārrunas ar apmeklētājiem, kas vēlas ienākt, lai vērotu jūsu pasauli un planētas jūsu saules sistēmā. Jūs varat mūs uzskatīt par sabiedrisko komiteju un zinātniskās izpētes komiteju, jo ļoti daudzi ir tādi, kas vēlējušies ienākt jūsu saules sistēmā šajos vēl nebijušajos laikos.

  

Jautājums: Vai lūdzu izskaidrosi ēteriskās saules saistību ar fizisko sauli? 

Kā Saules Logoss, es un Vesta, atrodamies virs jūsu ēteriskās saules, novietojušies tieši aiz jūsu zemes saules, kuru jūs redzat savā dimensijā. Šie ķermeņi ir dalīti, bet tomēr Viens, tāpat kā jūsu ēteriskais ķermenis ir atsevišķs, bet tomēr Viens un pieskaņots jums un jūsu fiziskajam, mentālajam un emocionālajiem ķermeņiem. Ēteriskā saule ir jūsu saules garīgais ķermenis. Tas nav karsts, tas ir vēss un atspirdzinošs. Tā kā visi norādījumi no Dieva Avota nāk uz mani un Vestu, mēs pielāgojam un noskaņojam, lai ļautu šīm Dieva Avota domu formām izpausties saules fiziskajā ķermenī, tieši tāpat kā domu formas vispirms parādās jūsu ēteriskajā ķermenī un tikai tad fiziskajā. 

  

Jautājums: vai saule ir apdzīvota, vai uz tās ir pilsētas?

Uz ēteriskās saules atrodas lielas un varenas kopienas, zeltītās gaismas kopienas. Mūsu kopienas mums ir tikpat cietas,stingras,viengabalainas kā tā sabiedrība, kas jums ir uz Zemes, jūsu dimensijā. Iekšējos plānos tiek veiktas lielas apmācības tām zemes dvēselēm, kas vēlas apmeklēt mūs nakts stundās, kamēr guļat, lai mācītos un paplašinātu savu apziņu tālāk par planētas līmeni. Ne pārāk daudz jūs izmantojat šo Dievišķo jums piedāvāto iespēju, tomēr apmeklētāju skaits aizvien pieaug. Augšāmcelšanās Krēsli ir tik lielā skaitā, cik ir vajadzīgs, lai apmierinātu pilnīgi visus, kas ieradušies. Mums ir dziedinošā telpa, kas palīdz sakārtot pamata kodus, uguns kodus un sakrālo ģeometriju, kas jums noderēs tad, kad paaugstināsit savu apziņu. Svētā informācija jums tiek lejupielādēta gaismas sūtījumu veidā un jūs varat lūgt pabūt dziedinošajā telpā un tad saņemsiet šīs lejupielādes. Saules vibrācijas piedāvā unikālu dziedināšanas pieredzi. Katrs augšāmcelšanās krēsls nodrošina jūs ar unikālām vibrācijām, kas radītas tādēļ, lai sniegtu jums līdzsvaru un harmoniju koordinētā veidā. Jums, mīļie, jāveic atbrīvošanas un attīrīšanas darbs no visa tā, kas jums vairs neatbilst planētas līmenī un jūsu starpā ir pat tādi, kas spēj uzsākt atbrīvot visas vibrācijas, kas jums vairs nekalpo pat solārajā līmenī. Jūs tiksit novēroti, lai netiktu pārslogoti, un mēs lūdzam, pieprasīt atpakaļ savu personīgo spēku un lūgt integrēt šīs augstās vibrācijas vieglā un ātrā veidā, lai nepieredzētu pārslodzes, un neatkristu atpakaļ garīgajā ceļā. 

  

Jūsu Dievs Tēvs-Māte un varenās augstāko realitāšu Būtnes nodrošina jūs ar visiem vajadzīgajiem pacelšanās instrumentiem un Debesu spēki ir šeit, lai palīdzētu, sniedzot vadību un rādot virzienu, lai lietotu šos darba rīkus. Mēs esam te kopā ar jums, mīlot un atbalstot. Piesauciet mūs.


Es esmu Helioss.


http://www.transformingradiance.com/cosmicblog


Mīlestība un Daudz Svētības,

Mišele


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/30