Augšāmcelšanās Krēsli - dāvana, kas pacels jūsu apziņu

Caur Rev. Mišeli Kotantu


Vēstījums no Heliosa, 10.jūlijs, 2010

    

Mīļie, dārgie!

  

Šī dvēsele ir lūgusi aprakstīt Augšāmcelšanās Krēslus un to darbību. Sekojošā informācija palīdzēs tos izprast. Augšāmcelšanās Krēsli radīti, lai palīdzētu paaugstināt jūsu apziņu un vibrācijas uz piektās un augstākas dimensijas apziņu. Apziņas un vibrāciju paaugstināšanās notiek daudzo Augšāmcelšanās Krēslu apmeklējumu laikā. Katrā reizē jūs uzņemat viedumu un vibrāciju būtību, kas ir unikāla un savādāka katram krēslam. Eksistē daudzi krēsli, katrs kalibrēts tā, lai nodrošinātu jūs ar dažādiem apziņas attīstības aspektiem un izaugsmi jūsu kosmiskā ceļojuma laikā. Katru krēslu pārrauga kāds no Gaismas Skolotājiem vai arī kāda varenā Gaismas Būtne, kuri specifiski palīdz jūsu individuālajai izaugsmei.

  

Augšāmcelšanās Krēsli ir kalibrēti atbilstoši noteiktām vibrācijām, kas palīdz uzņemt un integrēt sevī vieduma un gudrības gaismas apkopojumus, kas tiek lejupielādēti jums brīdī, kad sēžat Augšāmcelšanās Krēslā. Jums pieejami planētas, saules, galaktiskā, visuma un multi visumu līmeņa pacelšanās krēsli. Tāpat pieejami arī kosmiskā līmeņa krēsli. Vispirms apmeklējumi jāuzsāk ar planētas līmeņa Augšāmcelšanās Krēsliem un kad paceļat vibrācijas un apziņu, tad varat apmeklēt citus Augšāmcelšanās Krēslus. Lielu dāvanu jums ir pasnieguši Kristus ārpus zemes civilizācijas, tādi kā Arktūrieši, Aštara komanda, Sīrieši un Plejādieši. Jūs varat apmeklēt arī Augšāmcelšanās Krēslus, kas atrodas uz Venēras. Šie krēsli ir ēteriski, tos var apmeklēt palūdzot jūsu pavadoņiem, gidiem un eņģeļiem aizvest jūs uz kādu noteiktu Augšāmcelšanās Krēslu, kuru jūs vēlētos apmeklēt.

  

Klusām un mierīgi apsēdieties, ieejiet sevī, savā iekšējā viedumā un nosakiet to Augšāmcelšanās Krēslu, kas jums būtu piemērots Tagad Momentā, un tad lūdziet pavadoņiem un eņģeļiem jūs turp nogādāt. Jūs tiksit nogādāti Augšāmcelšanās Krēslā, kur jūs sagaidīs Mīlestības pilnas Būtnes, vadot un virzot jūs, sekojot līdzi jūsu apmeklējumam. Katrā vietā atrodas ļoti daudz krēslu, tā, ka pietiek pilnīgi visiem apmeklētājiem. Kad dodaties šajā svētītajā ceļojumā, izjūtiet katra krēsla unikālās vibrācijas un atrašanās vietu, ziniet, ka par jums parūpēsies, jums neļaus uzņemt vairāk dzīvās gaismas nekā spējat ātri un viegli integrēt sevī. Jūs varat atrasties Augšāmcelšanās Krēslā, vienlaicīgi arī turpinot savas zemes ikdienas aktivitātes, un jūs zināsiet, kad būs beidzies jūsu apmeklējums. Jūsu gidi un eņģeļi noslēgs jūsu bilokācijas (atrašanos divās vietās vienlaicīgi) procesu atgriežot jūs jūsu fiziskajā ķermenī. Tāds apmeklējums parasti ilgst vienu vai divas jūsu zemes stundas. Varat lūgt jūsu bilokāciju uz Augšāmcelšanās Krēslu vakarā pirms iemigšanas. Ik dienas apmeklējiet Augšāmcelšanās Krēslus, mīļie. Tā ir vissvētītākā augstāko realitāšu dāvana, kas jums palīdz ceļojumā mājup. 

  

Ļoti daudz cilvēku ir sasnieguši tādas vibrācijas, kas ļauj apmeklēt lielāko vairumu Augšāmcelšanās Krēslu. Jūs zināsit, kas esat un jums tiks dota pieeja šiem krēsliem, kad lūgsiet. Mēs iesakām sākt ar zemes līmeņa krēsla apmeklēšanu. Tie atrodas Šasta kalnā, Telosā, Gīzas piramīdā, Jaunajā Jeruzalemē, kas atrodas virs ASV dienvidrietumiem. Tāpat varat apmeklēt Šambalas ēterisko pilsētu, kurā mīt Kungs Buda, jūsu Planetārais Logoss. Tāpat visi varat apmeklēt manu (Heliosa) solāro Augšāmcelšanās Krēslu. Es jūs sagaidīšu ar lielu prieku. Atrodoties pie manis, manā - Heliosa Augšāmcelšanās Krēslā, Jūs sajutīsit ap sevi maigu izkusušas zeltītas gaismas šķīdumu, es un Vesta jūs sagaidīsim, jūs vadīs un uzraudzīs, kamēr sēdēsit solārajā Augšāmcelšanās Krēslā. Sajutīsiet un pieredzēsiet mūsu krēsla dziedinošās telpas enerģijas, krēsls noregulēts tā, lai dziedinātu jūsu četrus ķermeņus, krēsli ir polarizēti uz solāro augšāmcelšanās apziņas līmeni tā, lai uzsāktu dziedināšanas procesu solārajā līmenī, kad jūs integrējat jūsu četrus ķermeņus solārajā šķidrās gaismas līmenī. Ļoti daudzi no jums jau spēj sasniegt solāros augšāmcelšanās līmeņus. Tie nav lineāri un jums vienmēr ir pieejami daudzi apziņas līmeņi. Jūs varat kādā aspektā atrasties augstas apziņas līmenī un zemākā apziņas līmenī kādā citā aspektā. Mūsu solārais Augšāmcelšanās Krēsls palīdzēs jums integrēt un līdzsvarot tos jūsu Es aspektus, kas atrodas planetārajā līmenī pretstatot solārā līmeņa augšāmcelšanai, t.i. ar solārā līmeņa iedarbību līdzsvarot planetārā līmeņa aspektus. 

  

Izbaudiet šos Augšāmcelšanās Krēslus, dārgie un mīļie. Turpmāk sekos vēl papildus informācija par zemes, solārajiem, galaktiskajiem, visuma, multi visuma un kosmiskā līmeņa Augšāmcelšanās Krēsliem.

  

Būšu vienmēr gatavs jūs uzņemt manā solārajā Augšāmcelšanās Krēslā. Jums tikai jālūdz Tagad Momentā. Es esmu te, lai piepildītu jūs ar solārā līmeņa dzīvinošo gaismu. Piesauciet mani, mīļie.

  

Es esmu Helioss, Saules Logoss.


www.transformingradiance.com/cosmicblog/

  

Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/30