Mišele Kotanta par Personīgo Spēku

4.jūlijs, 2010


Sveicināti, mīļie! 


Ja lasījāt Sanandas jūnija vēstījumu un erc. Mihaēla jūlija mēneša vēstījumu, kas ievietoti manā mājas lapā, tiem abiem cauri strāvo vienots pavediens, pamudinājums. Pieprasīt atpakaļ savu personīgo spēku! Šo pamudinājumu varat izlasīt arī šeit publicētajā Heliosa jūnija vēstījumā.   


Ieejot augstākās un augstākās vibrācijās, kļūst aizvien būtiskāk pieprasīt atpakaļ mūsu personīgo spēku. Mēs radām savas dzīves. Viss tas, ko pieredzam, ienāk mūsu dzīvēs tikai tāpēc, ka esam to paši piesaistījuši, pievilkuši sev ar savu domu palīdzību. Visu! Ja izvēlamies būt saistīti ar zemāko ego vēlmju ķermeni, tad tā tas notiks. Ja izvēlamies radīt caur savu Dievs Es, tad tā arī notiks, bet mums jākoncentrē mūsu domas uz to ko izvēlamies radīt mūsu augstākajam labumam un visa radītā augstākajam labumam. Ja mēs neesam koncentrējušies un esam „izkliedējušies”, tad radīsim gadījuma pēc un jau to pašu veco!


Ik rītu mostoties, varam izteikt nodomu pieprasīt mūsu personīgo spēku. Mēs to varam sev pasacīt: „Es pieprasu manu personīgo spēku šodien un katru dienu, kalpojot Dievišķajam.” Tas noskaņo jūs Tagad Momentam. Atkārtojiet pēc vajadzības dienas laikā vienalga cik reizes.


Mūsu personīgā spēka atprasīšana attiecas ne tikai uz sevi, bet arī uz tiem, kuri atrodas ap mums, kuri ir kontaktā ar mums. Mums ir jārada tīras attiecības ar cilvēkiem visapkārt un jātur mūsu spēks mūsu robežās ko esam uzstādījuši. Mums jāsargā mūsu spēks ar mīlestību un līdzjūtību, jābūt vienmēr laipniem, bet jāpaliek savās robežās.


Pieaugot Gaismai uz planētas, mūsu radītais pie mums atgriežas aizvien ātrāk un ātrāk. Atcerieties, domājiet par to ko vēlaties, par jūsu augstāko labumu un visu augstāko labumu. Nedomājiet par to, ko nevēlaties savā dzīvē. Tik vienkārši! Kad pieķerat sevi atrodoties ego negatīvajās domās, tad dzēsiet tās, atceliet tās, atgriezieties pie jūsu Svētās Sirds Mīlestības. Mainiet domas uz spēcinošām domām par to ko vēlaties, daudzas reizes atkārtojot šo domu vēl un vēl pie sevis, vai arī afirmācijas veidā, vai abos veidos- domā un afirmācijā. Noturiet šo domu vismaz vienu minūti vai ilgāk, lai atceltu veco domu un sevi, lai ieceltu, ieliktu atpakaļ uz priekšu virzošā kustībā, ko tajā brīdī radāt. Doma, kas tiek turēta sevī minūti vai vairāk, būvē radīšanas enerģiju daudz ātrāk nekā domas, kas domātas piecu vai 10 sekunžu garumā. Apstipriniet, apstipriniet, apstipriniet! Afirmējiet, afirmējiet, afirmējiet!


Mēs atrodamies te ne tikai, lai darbotos garīgajā plānā, bet lai veidotu fizisko plānu, mentālo un emocionālos plānus, lai ienestu līdzsvaru un harmoniju šajos četros plānos, mūsu četros ķermeņos. Fiziskā plāna pārvaldīšana ietver sevī ne tikai fiziskā ķermeņa pārvaldīšanu, bet dzīves meistarību, ko izvēlaties radīt paši sev. Sava personīgā spēka pieprasīšana ir atslēga šai meistarībai. Pieprasīsim savu spēku viegli un ātri!Izbaudiet ceļojumu, Mīļie, mēs ikviens esam izvēlējušies te atrasties šajā vissvarīgākajā Tagad Momentā. Būsim tajā klāt visā pilnībā, ar visu sevi. Šī ir vissvarīgākā mūsu dzīve, kas jebkad dzīvota uz Zemes.


Plūstiet pa Dzīves Upi jūsu Svētās Sirds Mīlestībā.


Mišele

http://transformingradiance.com/cosmicblog/


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/07/30