Mīlestība ir atbilde

Jūlijs, 2010


Vēstījums no Sanandas caur Rev. Mišeli Kotantu

 

Mīļie!

 

Jaunās ēras rītausmā jāsastopas ar daudziem pārbaudījumiem. Uzņemiet šos pārbaudījumus ar Mīlestību un jūsu Svētās Sirds prieku. Mēs jūs lūdzam palikt Svētās Sirds Mīlestībā. Šī Mīlestība izvedīs jūs cauri visiem pārbaudījumiem. Šī Mīlestība izvedīs jūs cauri katram Tagad Momentam. Šī Mīlestība ir visa Radītā, Jaunā Laikmeta un piektās dimensijas dzīves pamatā. Visi pārbaudījumi atrisināsies tajās augstākajās vibrācijās, kādas jūs spējat sevī uzturēt, kad jūs tuvojaties risinājumiem pieejot tiem lietojot Mīlestības vibrācijas. Mīlestība ir visaugstākā vibrācija un pārbaudījumu atrisinājums vienmēr rodams augstākās vibrācijās nekā tās vibrācijas, kas radījušas problēmas. Mīļie, kad sastopaties ar pārbaudījumu, tad mierīgi atsēdieties, dziļi elpojiet. Rāmi sēžot ieelpojiet sevī Visu, ieelpojiet sevī Dzīves Eliksīru. Sajūtiet Dzīves Eliksīra esamību un izpausmi, sajūtiet jūsu Svētās Sirds Mīlestības pilnību. Klusi sēdiet un dziļi elpojiet, ļaujiet Mīlestībai pārmākt ego negatīvās sajūtas un zemākās paša vēlmes. Ja risinājumus meklēsit zemākajā savā būtībā un piedaloties ego, tad savā apziņā saņemsit nepilnīgas atbildes, šīs atbildes nesīs tikai jaunas sāpes un ciešanas. Radiet no Dievišķā Dieva Es Svētās vietas un jūsu sirds. Jums ir spējas un vara palikt Mīlestībā ik Tagad Momentā. Pieņemiet to, meditējiet uz to un ļaujiet atbildēm rasties jūsu Svētās Sirds Mīlestībā.

 

Mīļie, esiet Mīlestības vibrācijas. Mīlestības vibrācijā turiet apziņu, apjausmu, Dievišķo Dievu Es un katru savu aspektu un šķautni. Tad jūsu ķermeņi ļoti ātri atgūs līdzsvaru un harmoniju. Fiziskā ķermeņa nomierināšanai- apsēdieties meditācijai un koncentrējiet apziņu ķermenī. Ieejiet katrā orgānā, izstarojiet tam mīlestību. Lietojiet savu iekšējo sapratni, lai izjustu- kādas zemākā ego vēlmes satur katrs jūsu orgāns. Katram orgānam ir saistība ar jūsu domām un emocijām, tas satur arī jūsu domu un emociju negativitātes. Atrodiet līdzsvaru katrā orgānā un atbrīvojiet jūsu augstākajam labumam vairs nekalpojošās lietas un atkal tam izstarojiet mīlestību, pasakiet paldies par tā dalību fiziskā ķermeņa veselības uzturēšanā. Ieejiet savos enerģētiskajos meridiānos, rokās, pēdās, plaukstās, kājās, smadzeņu sistēmā. Ieejiet tīmusā un lūdziet to ražot dzīvību dodošos hormonus. Ieejiet smadzeņu sistēmā un savienojieties ar hipofīzes un čiekurveida dziedzeriem, jo šie dziedzeri pilda aizvien ievērojamāku darbu jūsu jaunajā kristāliskajā ķermenī paceļoties uz piekto dimensiju. Ieejiet savā ķermenī un izstarojiet tam mīlestību, palīdziet ķermeņiem tad, kad vajadzīga dziedināšana. Jūs spēsit perfekti noskaņoties un izprast savu fizisko ķermeni un atkal būsiet harmonijā ar savu ķermeņa elementāli. Ķermeņa elementālis gaida šo savienošanos un harmoniski strādā, lai jūsu ķermenis būtu perfekti vesels. Ja pieslēgsities savam ķermenim, tad pāreja uz jauno kristālisko gaismas ķermeni būs viegla. Slimības izzudīs.

 

Atvēliet laiku, mīļie, tam, lai savienotos ar jūsu emocionālo ķermeni. Izstarojiet mīlestību un līdzjūtību emocionālajam ķermenim, lai tas strādātu pilnā noskaņojumā jūsu augstākajam labumam. Lūdziet emocionālajam ķermenim būt līdzsvarā un harmonijā katrā čakrā un ar Septiņiem stariem. Lūdziet savam ego darboties tandēmā, jūsu Dieva Es vadībā. Ego vēlas būt atbildīgs par visu tā kā tas ir bijis tūkstošiem gadu garumā, tas baidās zaudēt savu darbu. Ar lielu Mīlestību jūs varat palīdzēt ego nonākt līdzsvarā un darboties jūsu Dievišķā Es vadībā.

 

Ja savam mentālajam ķermenim izstarosiet Mīlestību un līdzjūtību, arī tas atsauksies. Arī mentālais ķermenis ir bijis pārņemts ar zemākā vēlmju ķermeņa un ego prasībām. Ar lielu Mīlestību jūsu mentālais ķermenis atbildēs jūsu lūgumam atbrīvoties no zemākajām domām un nonākt Dieva Es vadībā. Lūdziet mentālajam ķermenim nonākt balansā ar jūsu čakrām un Septiņiem stariem.

 

Atbrīvojiet, atbrīvojiet un aizvien turpiniet atbrīvot, mīļie, savienojieties ar katru savu smalko ķermeni pārveidojot ar Violeto Liesmu visu to, kas vairs nekalpo jums un jūsu augstākajam labumam, visa Radītā augstākajam labumam. Kad esat to paveikuši, tad piepildiet sevi ar Mīlestības vibrācijām un ienesiet jūsu Sevī Svētās Sirds Mīlestību. Sēdiet klusi, kad garīgi savienojieties ar jūsu garīgo ķermeni. Tā jūs iziesit veselu dziedināšanas ciklu, ļoti spēcīgu Sevis dziedināšanu.

 

Tāda veida dziedināšana nav paveicama vienā reizē. Tas ir tā it kā jūs lobāt sīpola mizas. Sagatavojieties to atkārtot vēl un vēl, tad redzēsit rezultātus, dzīvosit viegli un labi, atrodoties līdzsvarā un harmonijā ar jūsu četriem ķermeņiem.

 

Ziniet to, ka jebkurš veiktais vingrinājums ir balstīts uz Mīlestības izstarošanu. Mīlestība ir atbilde katrā Tagad Momentā. Tā ir atbilde jebkuram pārbaudījumam, attiecībām, situācijai. Mīlestība ir atbilde visai mūžībai. Tā ir atbilde visām jūsu sirds radītajām vēlmēm. Mīlestība ir Viss, nav nekā vairāk. Mēs lūdzam jūs to saprast, lūdzu, pārvērtiet šo sapratni dziļā zināšanā un „Būtībā” jūsu Svētās Sirds Mīlestībā. Mīlestība atjauno visu, tā jūs atradīsit jūsu izvēlētās dzīves noslēpumu, esot Mīlestība katrā Tagad Momentā. Lūdzam vēl vienu reizi- „Esiet” Mīlestība. Sāciet dienu Mīlestībā, pavadiet dienu Mīlestībā, noslēdziet dienu Mīlestībā, katru domu, vārdu un darbu dariniet no Mīlestības.

 

Piesauciet palīdzību no augstākajām realitātēm, mēs apņemsim jūs Mīlestībā un palīdzēsim noturēt Mīlestības vibrāciju, bet jums ir jālūdz palīdzība.

 

Es esmu ar jums, lai palīdzētu „Būt” jūsu Svētās Sirds mīlestībai.

 

Es esmu Sananda


www.transformingradiance.com


Tulkoja Māra Brante

 


Pievienots: 2010/07/27