Atbilde ir Mīlestībā




Vēstījums no Sanandas caur Rev. Mišeli Kotantu
 
Mīļie!
 
Jaunās ēras rītausmā jāsastopas ar daudziem pārbaudījumiem. Uztveriet šos pārbaudījumus ar Mīlestību un jūsu Svētās Sirds prieku. Mēs jūs lūdzam palikt Svētās Sirds Mīlestībā. Šī Mīlestība izvedīs jūs cauri visiem pārbaudījumiem. Šī Mīlestība izvedīs jūs cauri katram Šeit un tagad Momentam. Šī Mīlestība ir visa Radītā, Jaunā Laikmeta un piektās dimensijas dzīves pamatā. Visi pārbaudījumi atrisināsies tajās augstākajās vibrācijās, kādas jūs spējat sevī uzturēt. Tuvojoties risinājumam pieejiet tiem ar Mīlestības vibrācijām. Mīlestība ir visaugstākās vibrācijas un pārbaudījumu atrisinājums vienmēr rodams augstākās vibrācijās nekā tās vibrācijas, kas radījušas problēmas. 


Mīļie, kad sastopaties ar pārbaudījumu, tad mierīgi atsēdieties, dziļi elpojiet. Rāmi sēžot ieelpojiet sevī Visu, ieelpojiet sevī Dzīves Eliksīru. Sajūtiet Dzīves Eliksīra esamību un izpausmi, sajūtiet jūsu Svētās Sirds Mīlestības pilnību. Klusi sēdiet un dziļi elpojiet, ļaujiet Mīlestībai pārmākt ego negatīvās sajūtas un zemākās vēlmes. Ja risinājumu meklēsiet zemākajā savā būtībā piedaloties ego, tad savā apziņā saņemsit nepilnīgas atbildes, šīs atbildes nesīs tikai jaunas sāpes un ciešanas. Radiet no Dieva Svētās vietas un jūsu sirds. Jums ir spējas palikt Mīlestībā Šeit un tagad Momentā. Pieņemiet to, meditējiet uz to un ļaujiet atbildēm rasties jūsu Svētās Sirds Mīlestībā.
 
Mīļie, esiet Mīlestības vibrācijas. Mīlestības vibrācijā turiet apziņu, apjausmu, un katru savu aspektu un šķautni. Tad jūsu ķermeņi ļoti ātri atgūs līdzsvaru un harmoniju. Fiziskā ķermeņa nomierināšanai vajag apsēsties meditācijā un koncentrējiet savu apziņu uz ķermeni. Ieejiet katrā orgānā, izstarojiet tam mīlestību. Lietojiet savu iekšējo sapratni, lai izjustu, kādas zemākā ego vēlmes satur katrs jūsu orgāns. Katram orgānam ir saistība ar jūsu domām un emocijām, tas satur arī jūsu domu un emociju negatīvās nokrāsas.


Atrodiet līdzsvaru katrā orgānā un atbrīvojiet lietas, kas vairs nekalpo jūsu augstākajam labumam. Un piepildiet orgānā atbrīvoto vietu ar mīlestību. Pasakiet paldies par tā dalību fiziskā ķermeņa veselības uzturēšanā. Ieejiet savos meridiānos, kas atrodas rokās, pēdās, plaukstās, kājās, smadzeņu sistēmā. Ieejiet tīmusā (aizkrūtes dziedzeris viens no galvenajiem imūnsistēmas orgāniem, kas nodrošina organismu ar limfocītu. Šīs imūnās šūnas iznīcina vai neitralizē slimību ierosinātājus, kas nonāk ķermenī. Tīmusa darbību var rosināt, ik reizi, kad esat dušā, aptuveni minūti vēršot ūdens strūklu pret saules pinumu pakrūtes zonā.) un lūdziet to ražot dzīvību radošos hormonus. 


Ieejiet smadzeņu sistēmā un savienojieties ar hipofīzes un čiekurveida dziedzeriem, jo šie dziedzeri pilda aizvien ievērojamāku darbu jūsu jaunajā kristāliskajā ķermenī paceļoties uz piekto dimensiju. Ieejiet savā ķermenī un izstarojiet tam mīlestību, palīdziet ķermeņiem tad, kad vajadzīga dziedināšana. Jūs spēsit perfekti noskaņoties un izprast savu fizisko ķermeni un atkal būsiet harmonijā ar savu ķermeni. 


Atvēliet laiku, mīļie, lai savienotos ar emocionālo ķermeni. Izstarojiet mīlestību un līdzjūtību emocionālajam ķermenim, lai tas strādā pilnā skaņā jūsu augstākajam labumam. Lūdziet lai emocionālais ķermenis ir līdzsvarā un harmonijā ar katru čakru un ar Septiņiem Dievišķajiem stariem. Lūdziet savam ego būt saskaņā ar jūsu Augstāko Es. Ego vēlas būt atbildīgs par visu tā kā tas ir bijis tūkstošiem gadu garumā, tas baidās zaudēt savu darbu. Ar lielu Mīlestību jūs varat palīdzēt ego nonākt līdzsvarā un darboties jūsu Ausgstākā Es vadībā.
 
Ja savam mentālajam ķermenim izstarosiet Mīlestību un līdzjūtību, arī tas atsauksies. Arī mentālais ķermenis ir bijis pārņemts ar zemākā vēlmju ķermeņa un ego prasībām. Ar lielu Mīlestību jūsu mentālais ķermenis atbildēs jūsu lūgumam atbrīvoties no zemākajām domām un nonākt Augstākā Es vadībā. Lūdziet mentālajam ķermenim būt līdzsvarā ar jūsu čakrām un Septiņiem Dievišķajiem stariem.
 
Atbrīvojiet un savienojaties ar katru savu smalko ķermeni, ar Violeto Liesmu pārveidojot visu to, kas vairs nekalpo jums un jūsu augstākajam labumam un visa Radītā augstākajam labumam. Kad esat to paveikuši, tad piepildiet sevi ar Mīlestības vibrācijām. 


Dziedināšana nav paveicama vienā reizē. Tas ir tā it kā jūs lobāt sīpola mizas. Sagatavojieties to atkārtot vēl un vēl, tad redzēsiet rezultātus, dzīvosiet viegli un labi, atrodoties līdzsvarā un harmonijā ar jūsu četriem ķermeņiem.
 
Piesauciet palīdzību no augstākajām realitātēm, mēs apņemsim jūs Mīlestībā un palīdzēsim noturēt Mīlestības vibrāciju, bet jums ir jālūdz palīdzība.
 
Es esmu ar jums, lai palīdzētu „Būt” jūsu Svētās Sirds Mīlestībai.

 

Es esmu Sananda

Jūlijs, 2010


www.transformingradiance.com


Tulkoja Māra Brante



Pievienots: 2013/04/12