Mīlestība ir kā krītošs sniegs

5.decembris/2010


Vēstule no Debesīm #3663


Dievs teica:

Esot kopā ar mīlestību- viss ir viegli. Kas var būt grūti, ja tava sirds kūsā mīlestībā? Kas ir mīlestība, ja ne gaisma un, kas ir gaisma, ja ne enerģija? Mīlestības spēks ir visa izlīdzināšanā. Mīlestība ir gludi ripojošs mehānisms vai arī mīlestība ir degviela, kas darbina tavu sirds mehānismu. Mīlestība baro sirdi. Nav šaubu par to.


Mīlestība nav piepūle un centieni. Kad sirdis pilnas ar mīlestību, tad tās ir vieglas. Tik daudz slavinājumu un odu uzrakstīti par mīlestību, bet neviens nepasaka visu. Vienmēr par mīlestību paliek vēl kaut kas nepateikts, jo tā ir bezgalīga.


Mīlestība ir tā degviela, kas tevi darbina. Bez mīlestības nebūtu viss radītais. Lai arī man bija doma vai impulss radīt pasauli, tā bija Mana mīlestība, kas to radīja. Pasaule tika radīta no mīlestības, pasaule tika radīta ar mīlestību. Tu esi mīlestība. Es radīju tavu mīlestību ar Manas mīlestības pilnību. Es neveidoju tevi pus- mīlestībā, jo radīju tevi ar visu sirdi. Es tevi nedomāju, nepārdomāju un jauna nepārdomāju. Es tevi necentos meistarīgi izveidot. Tu nāci no Manas sirds. Tu esi izgatavots no Manas mīlestības, tu esi mīlestība, un tu esi Mana mīlestība. Nav svarīgi, cik tālu esi aizgājis prom no manas mīlestības, mīlestība nav zudusi. To var atmodināt. Sākums ir- mīlēt sevi. Sevis mīlestība nav augstprātība. Mīlēt sevi nozīmē atzīt to no kā esi izveidots. Tu esi radīts no mīlestības. Tu esi radīts tikai un vienīgi no mīlestības, ar mērķi- mīlēt. Vienkāršs un sarežģīts- tu esi, Mana mīlestība. Noņem no sevis visu to, kas attur tevi no mīlestības. Savas domas. Tavas domas ir aizsegušas mīlestību. Tavas domas izkodušas mīlestībā caurumus.


Tu nogriez savu mīlestību. Tu sakapāji to. Tu ieliki mīlestību kategorijās un nodalījumos. Tu padarīji mīlestību formālu. Tu padarīji to loģisku. Tu mehanizēji to. Tu izveidoji tai daudzus iesaiņojumus. Tu sašuvi mīlestību ar diegu. Tu mazgāji un žāvēji mīlestību. Tu to sadrumstaloji. Tu izveidoji mīlestības automātu. Mīlestība kļuva spēlējama kā spēļu automātā.


Mīlestību nevar iesaiņot. Tā plūst. To nevar ieslodzīt pudelē. To nevar pieprasīt. Mīlestība nāk pati no sevis. Tas ir tieši tas, ko tai patīk darīt, vienkārši pacelties kā strūklakai no tavas sirds un būt pašai par sevi. Nekādi norādījumi vai atļaujas. Nekāda apspiešana. To nevar parakstīt kā zāles. Tu nevari zināt vairāk par to, ko zina mīlestība. Mīlestība zina visu vislabāk. Tu nevari zināt pusi no mīlestības.


Mīlestība ir kā krītošs sniegs, tik skaisti, graciozi, rāmi un priecīgi. Tu nevari tai likt snigt. Atšķirīgais starp mīlestību un sniegu ir tas, ka sniegam ir vajadzīgi attiecīgi apstākļi, lai tas snigtu. Jābūt atbilstošai temperatūrai un tā tālāk. Sniegam un mīlestībai kopīgais ir tas, ka tu nevari apstādināt snigšanu ar pavēli, un, ja runājam par mīlestību, kāpēc, gan mīlestība būtu jāapstādina?


Personiska mīlestība ir sadalīta mīlestība. Tev ir kontrolpunkti personīgajai mīlestībai, it kā tu šķērsotu robežu. Protams, bez mīlestības, tu esi ierobežots. Ar mīlestību nav robežu. Paņem sev no visuma mīlestības. Pamani to. Sajūti mīlestību bez robežām. Cik viegli ir šķērsot robežas, kad to nemaz nav.


Mīli savu bērnu un mīli visus bērnus.

Mīli zemi, kurā esi piedzimis un mīli visas zemes.

Mīli savu ģimeni un mīli visas ģimenes.

Mīli savus mīļos un mīli visus tā it kā tie būtu tu. Tie tādi arī ir. Tā ir tā interesantākā lieta, jo līdz brīdim, kad sevi mīli vairāk par citiem, tu ne pārāk mīli savus kaimiņus. Tu tos pat nepazīsti. Tu tikai izdari secinājumus par tiem. Tu vari izjust pret kaimiņiem tieši tādu pat nepatiku kā pret sevi. Kad mīli sevi, tavā sirdī pietiek vietas visiem.


Vēstuli saņēma un pierakstīja Glorija Vendrofa.

http://www.heavenletters.org


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/12/10