Plejādiešu dziedinošais vēstījums

13.08.2012 caur URĀNIJU


Esiet sveicināti, Zemes brāļi un māsas! Mēs – Gaismas un Mīlestības vēstneši no Plejāžu zvaigznāja, mūsu vārdi Mua, Ank-ta, unRamuess. Mēs esam nākuši šodien pie jums, lai palīdzētu jums iziet grūto posmu jūsu Smalko ķermeņu, jūsu emocionālā un ēteriskā ķermeņa pārbūvē, jūsu fiziskā ķermeņa transformācijā, jūsu mentālo uzstādījumu izmainīšanā.


Šodien mēs nesam sev līdz izdziedināšanās enerģiju, taču tā nav enerģija, kas nāk no mums. Tā ir tā enerģija, kas kādreiz ir bijusi jūsu, un ko jūs kādreiz esat mums atdevuši, kad mums bija smags pārbaudījumu posms. Tagad šī enerģija atkal atgriežas pie jums. Viņa nes jums atjaunināšanos un izdziedināšanos šūnu un molekulu līmenī, viņa aizvāc nogurumu no jūsu ķermeņiem, viņa atjauno un uztur visus elementus, no kuriem sastāv jūsu ķermeņi. Šodien jūs varēsiet pieslēgties enerģiju plūsmai, kura nāk no Plejādēm, caur kanālu, kurš tika atvērts Mēness aptumsuma laikā 04.06.2012, un kurš tika Venēras tranzīta enerģiju atbalstīts 06.06.2012.


Mēs – Mua, Ank-ta, un Ramuess – esam zinātnieku-pētnieku grupa, kuri sava pēdējā eksperimenta laikā tika saņēmuši vēstījumu, kas izplatās tagad kā enerģētisks vilnis, ejot caur visām mūsu visuma saprātīgajām civilizācijām. Šis vilnis tiek nodots tālāk no vienas civilizācijas nākamai, un tādā veidā šī enerģija apskalo un attīra visas fiziskās, mentālās un emocionālās sfēras visām saprātīgajām būtnēm, un tām būtnēm, kas ir no viņām atkarīgas. Mēs zinam, ka tā ir tā enerģija, kuras impulsu bija raidījuši no Zemes kādreiz ļoti sen tie, kurus jūs saucat par saviem senčiem. Šī enerģija ir veikusi savu apli visumā, un tagad atgriežas pie jums caur mums. Bet mēs to saņēmām no Gulbja Zvaigznāja. 


Mua uztvēra šo vilni kā enerģētisku uzelpu no augiem, ar kuriem viņa strādāja. Ank-ta veica eksperimentus ar skaņas vibrācijām, un šī enerģija atnāca pie viņa jaunas skaņas un melodijas veidā, ko bija radījis viņa instruments. Ramuess ieguva šo enerģiju, kad veica atjaunināšanas un izdziedināšanas seansu savam pacientam, šī enerģija gāja caur viņa plaukstām, un viņš to iegaumēja. 


Šodien mēs nododam šo enerģiju kā Gaismas vibrāciju mandalu, kuras pieskaršanos jūs sajutīsiet ar savu ķermeni. Jūs sajutīsiet viņas iziešanu caur saviem ķermeņiem, caur savā šūnām, caur savu smalko ķermeņu elementiem, un iespējams, kāds no jums sadzirdēs šo enerģiju kā skaņu, kā telpas vibrāciju jūsu iekšienē. Kad jūs sajutīsiet šo enerģiju – lūdzu, atslābinieties, un pēc iespējas atgulieties, lai ļautu šai enerģētiskajai mandalai veikt savu izdziedinošo un noskaņojošo darbu. Jūs varat pat iemigt, vai arī vienkārši atpūsties tik, cik uzskatīsiet par nepieciešamu. 


Tagad ir tas periods, kad Dievišķā harmonija var atnākt pie jums caur skanēšanu, un jūs esat spējīgi to sadzirdēt. Jūsu ausis un dzirde – gan iekšējā, gan parastā – tie ir galvenie jūsu instrumenti, noskaņojoties uz jaunajām kosmiskajām enerģijām. Viss visums patlaban piepildās ar šo skaņu, no zvaigznāja uz zvaigznāju, no planētas uz planētu, no civilizācijas uz civilizāciju. Izturieties saudzīgi pret savām ausīm un dzirdi, uzmanīgi ieklausieties vibrācijās un mūzikā, kura atnāk pie jums gan no iekšienes gan no ārienes – un jūs uztversiet šo Dievišķo AUM (OM), un izpratīsiet to – ar visu savu ķermeni – kā fizisko, tā arī garīgo.


Mēs uztvērām un izpratām to pa savam, jūs uztversiet to tā – kā to esat spējīgi izdarīt jūs. Un pēc tam, kad jūs būsiet izgājuši attīrīšanos un izdziedināšanos ar šo skaņu – palieciet uz laiku Dievišķajā Klusumā, ieklausieties tanī bezgalīgajā tukšumā, tanī bezgalīgajā, visu aptverošajā telpā, no kurienes mēs visi nākam, un kur mēs visi atgriežamies ...


Un lai ir ar jums Gaisma, Viedums un Veselums. 
Ar cieņu pret jums un jūsu ceļu –
Mua, Ank-ta, un Ramuess


13.06-13.08 2012 
Urānija
http://www.y-kostra.ru/?page_id=3155


No krievu valodas tulkoja Maija Čepule 
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=4315140


Pievienots: 2012/09/06