Erceņģeļa Mihaēla jaunā enerģētiskā aizsardzība

Erceņģelis Mihaēls caur Natāliju Glassoni


10.08.2011  


   Agrāk Erceņģelis Mihaēls, kad mēs lūdzām aizsardzību, veidoja ap mums savas enerģijas vairogu, lai nodrošinātu aizsardzību visos līmeņos. Šis aizsargājošais vairogs sastāvēja no elektrozilas un platīna krāsas gaismas sfēras ap mūsu auru. Elektrozilais aizsargāja mūs pret  negativitātes, elektrisko ierīču un ķīmisko vielu kaitīgo ietekmi. Platīnkrāsas gaismas burbulis aizsargāja pret  būtnēm, kuras neseko Radītāja mīlestībai un tīrībai. Tas mums palīdzēja radīt gaismas vibrācijas un aizsargāja garīgo prakšu laikā, ar šo vairogu nodrošinot, ka mūsu būtnē varēja iekļūt tikai mīlestības un gaismas vibrācijas. Tas bija ļoti stiprs vairogs.


   Šobrīd Radītājs Erceņģelim Mihaēlam deva padomu veidot jaunu aizsardzības vairogu, kas nebūtu tik stiprs, bet tomēr aizsargātu personu ar Radītāja, eņģeļu un Lielo Skolotāju palīdzību. Iepriekšējais mūs pārklāja kā metāla bruņas, bet jaunā aizsardzība ļaus mūsu enerģijai elpot, būt brīvai. Mēs varēsim lielākā mērā pierādīt  meistarību un atbildību savās darbībās.


   Jaunais trīskāršais vairogs sastāvēs vipirms no baltās gaismas gar pašām personas auras maliņām. Baltā, tīrā gaisma darbojas kā filtrs, kas izšķīdina negatīvās domas un emocijas, ko sūta personai vai rada indivīds pats. Tam ir starojums, kas palīdz savienoties ar Radītāju, pavadoņiem un izceļ pozitīvās enerģijas no pašiem dvēseles dziļumiem.


    Otrs aizsardzības burbulis paliek tas pats elektrozilais, kas palīdz pret kaitīgajām enerģijām, kas vājina auru un dvēseles enerģiju. Elektrozilais starojums aizsargās pret elektriskajām, ķīmiskajām enerģijām, negatīvu apziņu.
   Trešā sfēra šajā Erceņģeļa Mihaēla trīskāršajā aizsardzības vairogā ir zelta gaisma. Tā patiesībā ir Kristus apziņa – aktīva mīlestības enerģija, kas rada un pievelk mīlestību. Šī mīlestības enerģija šķīdinās visa veida negativitāti, palīdzēs  pārvarēt negativitāti, haosu un bailes harmoniskāk. Zelta burbulim būs sava veida apziņa, kas palīdzēs indivīdam iedvesmoties un darboties mīlošāk, izstarojot mīlestību no savas dvēseles un sirds, tādejādi pastiprinot savu aizsardzību.


   Jaunais trīskāršais aizsardzības apvalks baltā, elektrozilā un zelta krāsā ir daudz gaišāks un pildīts ar ļoti smalku starojumu. Tas atbalsta indivīdu garīgās izaugsmes procesā. Vairogs ir starojoša gaisma, kas personu aizsargā vairāk ,vairojot gaismu nekā to aizsedzot. Tas prasa augstāku apziņas stāvokli. 


   Vairumā gadījumu vairoga aizsardzība nemaz nav vajadzīga, ja mēs paši varam atrisināt situācijas saviem spēkiem. Daudzi jautās – kāpēc mums jālūdz aizsardzība, ja mēs ticam, ka esam vienmēr droši un aizsargāti?


   Ja ejam pastaigāties vējainā un lietainā dienā, mēs visdrīzāk uzvilksim mēteli, kas aizsargās mūsu ķermeni un ādu, lai justos pietiekami komfortabli. Ja savā dienas ceļojumā mēs satiekam dažādus cilvēkus, dzirdam dažādas skaņas un mūziku, redzam reklāmas, dažādus attēlus, staigājam pa dažādām telpām, kur ir neskaitāmas nepazīstamas  enerģijas, ēdam barību, kas piesātināta ar citu cilvēku apziņu, tad, šķiet, prātīgāk būtu uzvilkt aizsargājošu mēteli, lai spētu būt līdzsvarā. Trīskāršais aizsardzības vairogs ir papildus enerģija, kas kā mētelis pasargās mūsu enerģijas vienmēr, lai ko mēs darītu. Tas protams nenozīmē, ka šo aizsardzību drīkst izmantot nelietderīgi.


   Trīskāršās aizsardzības vairogu ir labi lietot rītos pirms meditācijas, pasēžot šajā enerģijā un izjūtot tās iedarbību.


   Erceņģelis Mihaēls piedāvā lūgšanu, ar kuru piesaistīt sev trīskāršās aizsardzības vairogu:
   „Mīļotais Erceņģeli Mihael! Šajā brīdī es piesaucu Tavu enerģiju, gaismu, vadību un aizsardzību. Lūdzu ieskauj mani savā mīlestībā un aptver manu auras lauku un visu būtni ar trīskāršo aizsardzības vairogu. Ietver mani tīrā, baltā aizsardzības apvalkā, vibrējošā elektrozilā gaismas sfērā un svētītā zelta gaismas laukā, lai es būtu drošs, ka esmu vienmēr pasargāts visos manas būtnes līmeņos. Palīdzi, lai vienīgā pieredze manā realitātē būtu Radītāja mīlestība. Es vienmēr esmu drošs un pasargāts.”


http://www.wisdomofthelight.com/Archangel_Michael.html


Tulkoja Ruta R.Pievienots: 2011/08/22