Dimanta Dieva Gaismas iezemēšana

janvāris/2011Caur Rev. Mišeli Kotantu


Mīļie!

Atmiņas, atcerēšanās. Tas ir tas process, kādam visi tagad ejat cauri. Tā ir intensīva attīrīšanās, visa tā, kas nekalpo jūsu augstākajam labumam, iztīrīšana. Jums stingri jāpaliek gaismā ar uzcītību, ar lielu spēku un drosmi, ar neatlaidību. Mēs esam kopā ar jums katrā tagad brīdī, mēs to jums visu laiku sakām. Pienācis laiks atcerēties savu mantojumu, atcerēties to, kas esat savas būtības dziļākajos līmeņos. Šis ir laiks atcerēties katru aspektu un šķautni par to, kas esat jūsu individuālo mantojumu, šo svētīto iekšējo viedumu, Dievu Es, un izrādīt to lielā priekā caur savām domām un darbību, vārdiem un jūtām.


Mīļie, mēs lūdzam jūs rakt dziļi jo dziļi, līdz savas būtības pamatiem, līdz Dievišķajam Es. Šajā tagad momentā jūs gaida beznosacījumu mīlestība un Kosmosa varenais viedums. Ikkatrs „šeit un tagad” brīdis ir iespēja demonstrēt savu Dievišķumu, būt Dieva personībai. Jums ir iespēja iemiesot Dievu katrā „šeit un tagad”  momentā. Izvēlieties viedi, mīļie. Šī jūsu dzīve ir mūžības elpas vilciens. Katrs „šeit un tagad”  brīdis lido ar gaismas spārniem. Neizniekojiet nevienu mūžīgo Dieva brīdi. Tas ir daudz vērtīgāks nekā domājat, ik brīdis dod iespēju atgriezties pie Uzvaras pilnā dievišķā mantojuma, jūsu pirmdzimtā tiesībām, būt un izrādīt Dievu.


Katra cilvēka iekšienē atrodas mirdzošs dimanta gaismas kodols, kas bez apstājas izstaro savu gaismu. Šis mirdzošais dimanta gaismas kodols ir ticis aktivizēts un tagad no katra paša atkarīgs tas, kā šo dimanta gaismas spīdumu un plūsmu izmantot, kā to katrā tagad brīdī izplest pār jūsu zemi. Šī gaisma ir retināta, tā satur augstākās vibrācijas, kādas mēs jums varam šobrīd dot. Tā ir tīra Dieva dimanta gaisma no visaugstākajiem līmeņiem, tikai pielāgota tam, lai jūs spētu to sasniegt, viedi integrēt un piepildīt ar tās gaismu savu Dieva šūnas dimanta kodolu līdz pārplūšanai. Brīnumu ir papilnam, jūsu zeme ieņem kristālisko formu un jūs ieņemat savu kristālisko formu. Dimanta gaisma pieļauj lielākas manifestēšanas iespējas. Gaismas izstarojums jūsu enerģētiskajos laukos viegli un ātri atļauj piekļūt dievišķajam pārpilnības mantojumam, beznosacījumu mīlestībai, priekam, mieram un harmonijai.


Zemē Dimanta gaismu iezemējušas daudzas drošsirdīgas dvēseles, kuras inkarnējušās šajā laikā un tagad šī Dimanta gaisma jums tiek pasniegt kā dāvana, tiem, kuri ir gatavi to iezemēt lielākos apjomos. Tā ir varena dāvana un tā ir liela atbildība tiem, kuri ir gatavi šādam darbam. Kļūdaina vai nepareiza dimanta gaismas lietošana rada disbalansu jūsu auras laukā, kā arī disbalansu jūsu domu procesos. Šī dāvana tiks pasniegta tikai tiem, kuri ir gatavi tālākas meistarības apguvei. Dimanta gaisma nenonāks pie tiem, kuri var to kļūdaini pielietot. Jums katram pašam jāmāk izlietot šo gaismu vieglā un plūstošā veidā. Apsēdieties meditācijā un piesauciet dimanta gaismu. Sajūtiet to, uzsūciet to savā auras laukā. Sajūtiet, kā tā jūs izgaismo un paceļ, jūs tagad pulējat to dimantu, kas esat pats, līdz mirdzošam briljanta spīdumam. Dimanta gaisma ir visvarenākais pulētājs, tikai kļūdains pielietojums apslāpēs jūsu dimantu, tam trūks kāroto proporciju. Sajūtiet dimanta gaismas plūsmu un sāciet to izstarot savam laukam un piepildiet to, piepildiet sevi ar dimanta gaismas briljanta spīdumu.


Jums katram ir gaismas kronis, kas eonu ilgumā ticis apslāpēts, bet tagad ir pienācis laiks ar spēku un drosmi uzlikt galvā un nēsāt savu gaismas kroni; un palikt patiesībā, integritātē un nevainojamībā, kas esat. Jūsu gaismas kronis perfektā līdzsvarā un harmonijā izstaro visus 12 Dieva starus, perfektais briljanta mirdzums un dimanta gaisma papildina Starus un piepilda jūsu starojumu. Redziet, kā jūsu gaismas kronis izstaro gaismu viegli un plūstoši, mīlestībā un priekā. Katru rītu, uzlieciet galvā savu gaismas kroni un piepildiet sevi ar dimanta gaismu, tā jūs ienesat sevī Dievišķo Es Esmu Klātbūtni, kas domā caur jums, jūt caur jums, runā caur jums, darbojas caur jums un redz caur jums- katrā tagad brīdī. Padariet to par sava rīta rituāla sastāvdaļu, mīļie. Palieciet gaismā, visā varenībā un izstarojiet gaismu un tad jūsu auras lauks skars tos cilvēkus, kas atrodas ap jums, un arī tie modīsies un virzīsies savā ceļā uz priekšu pretim Dievišķajai gaismai.


Esiet Dievā, mīļie, atpūtieties tagad momentā, un ziniet, ka tiekat mīlēti, atbalstīti un dievišķi vadīti. Redziet sevi atrodamies Dieva plaukstā perfektā svētumā, katrā dzīves brīdī, un viss ir labi. Sajūtiet Dieva gaismas peldi, sajūtiet atbalstu un Dieva beznosacījuma mīlestību, kad atpūšaties Dieva Tēva/Mātes delnā.


Mēs, no augstākajām realitātēm, esam te, blakus jums- beznosacījumu mīlestībā un atbalstā, kad jūs atrodaties Dieva plaukstā.

Es esmu erceņģelis Mihaēls un es dodu jums šo patiesību.


www.transformingradiance.com

Mana Mīlestība un Svētība,

Mišele


Tulkoja Māra Brante
Pievienots: 2011/01/22