Savienošanās Jaunai Fāzei

Erceņģelis Mihaēls


Saņemts caur Natāliju Glassoni

3.janvārī/2011  

                                            

Lai Radītāja svētība cauri vainaga čakrai ienāk jūsu būtībā, sūtot tīru gaismu jūsu čakru kolonnai un visai būtībai. Radītāja mīlestība un gaisma ir vislielākais dārgums un dārgakmens visā visumā, pienācis laiks ar visu sirdi noticēt, ka esat šī dārguma vērti, pienācis laiks pieņemt un saņemt šo dārgumu savā realitātē uz Zemes. Pienācis laiks noticēt sev, ka esat Radītāja gaismas un mīlestības vērti, tas ir solis uz priekšu pretim jūsu patiesajai zināšanu eksistencei, jo esat inkarnējies Radītājs uz Zemes. Tā kā mēs uz Zemes ieejam jaunā ciklā un enerģiju fāzē, lai ticība Radītāja mīlestībai un gaismai kļūtu par jūsu vadošo fokusu šajā laikā, lai šī ticība būtu jūsu koncentrēšanās mērķis, jo tai piemīt ievērojamas dziedinošās spējas, īpaši, ja izjūtat fiziskas, emocionālas, mentālas sāpes vai garīgu nemieru. Noticēt sev, ka esat Radītāja gaismas un mīlestības vērti nozīmē respektēt un godāt sevi, izšķīdināt viltus ilūzijas, kas izraisa apmulsumu, tas nozīmē redzēt un dzirdēt ar daudz lielāku skaidrību.


Tagad pajautājiet sev: ”Vai es ticu tam, ka esmu cienīgs saņemt Radītāja mīlestību un gaismu?” Pavērojiet jūsu ķermenī, prātā un emocijās radušos reakciju. Ja šāds jautājums tiktu uzdots man, tad man nebūtu vajadzīga mutiska atbilde, jo es automātiski apzinos savu bezgalīgo, mūžīgo un absolūto savienību ar Radītāju, es apzinos manas būtības enerģiju, ko jūs sauktu par sirds enerģiju. Daudziem cilvēkiem šis jautājums varētu izsaukt dažādu reakciju, negatīvas sajūtas vai pagājušo dzīvju sāpīgās atmiņas, bet, kad tās apzināt, tad ir daudz vieglāk noticēt, ka esat Radītāja mīlestības un gaismas vērti un spējat atbrīvot jebkādas bailes vai blokus, kas bremzē šo realitāti. Vienkārši pavērojiet reakciju uz uzdoto jautājumu, tas jums daudz ko pastāstīs par sevi pašu, ja esat vērīgs, tad nokļūsiet tādās savas būtības vai prāta vietās, kurām vajadzīga papildus dziedināšana un mīlestība. Varat lūgt erceņģeļa Mihaēla eņģeļiem ienākt jūsu laukā un izšķīdināt jebkādas negatīvas sajūtas, bailes vai aizspriedumus, uzstrāvot jūsu būtību ar eņģeļu mīlestību un prieku. Tās ir jūsu dievišķās tiesības,  lūgt sev šādu palīdzību. Tieši tāpat jūsu dievišķās tiesības ir noticēt, ka esat Radītāja mīlestības un gaismas vērti, jūs to dziļi sevī zināt, bet ticība un zināšana ir divas dažādas enerģijas. Kad zināt vai jūtat Radītāja mīlestību, tad tā kļūst par jūsu būtības aspektu, jums vairs nav jākoncentrējas un jāvelta tai sava enerģija, jūs kļūstat par mīlestību un enerģiju.


Vēlos jums piedāvāt sekojošu afirmāciju:

 „Es pilnīgi un noteikti esmu Radītāja mīlestības un gaismas cienīgs. Es zinu, ka Radītāja mīlestība un gaisma ir mana dabīgā forma.”


Ik reizi atkārtojot šo afirmāciju pie sevis prātā vai skaļā balsī, jūs automātiski piesaistāt erc. Mihaēla eņģeļus ieskaut jūs mīlestībā, kā arī šķīdināt ierobežojumus un blokus, kas kavē pieņemt mīlestību un gaismu no Radītāja.


Mums ļoti bieži ir vajadzīga papildus Radītāja mīlestība, ne tikai izmisuma un citos brīžos, tas nozīmē, ka varam lūgt, saņemt un izjust Radītāja mīlestību tik daudzas reizes dienas laikā, cik vien paši to vēlamies. Ja paši esam līdzsvarā, tad spējam saprast un saņemt šo mīlestību daudz līdzsvarotākā veidā, spēcīgāk izjūtot Radītāja mīlestību.


Iedomājieties, kādam būtu jābūt cilvēkam, kurš jūsuprāt sevi apzina par Radītāja mīlestības un gaismas cienīgu būtni. Tam nav jābūt konkrētam jums zināmam cilvēkam. Ko šis cilvēks justu vai darītu. Un tagad iedomājieties sevi, ka atrodaties tādā prāta, emociju, ķermeņa un dvēseles stāvoklī, par kuru domājat, ka tas atbilst Radītāja mīlestībai un gaismai. Tagad izšķīdiniet un izkausējiet šo eksistences stāvokli savā būtībā, tā it kā zelta gaismas daļiņas nosēstos jūsu ķermenī, prātā, emocijās un aurā. Ieelpojiet sevī šo enerģiju un sajūtu, ļaujiet sev apjaust un apzināt, ka jau esat Radītāja mīlestības un gaismas vērti, ka jau esat Radītāja mīlestība un gaisma. Tā arī ir patiesība un nu ir pienācis laiks cilvēcei pieņemt šo patiesību.


Atcerieties vienu, vai nu ticat vai neticat tam, ka esat Radītāja mīlestības un gaismas cienīgi, jūs vienmēr varat palielināt un spēcināt šo sajūtu, jo mēs nepārtraukti palielinām un spēcinām savu vienotību un harmoniju ar Radītāju.


Tas ir brīnišķīgs koncentrēšanās mērķis, jo ļoti bieži sāpes, zināšanu un mīlestības trūkums rada šķēršļus, kas kavē garīgo izaugsmi un vienotību ar Radītāju.


Gribu jums darīt zināmu vēl kādu īpašu savienošanās metodi, kas palīdzēs jums ciklā, kas tuvojas Zemei. Ieejot jaunā gadā vai ciklā, jums pieejamas un jāpieņem daudzas jaunas enerģijas. Jūs vairāk apzināties savu garīgo un fizisko ceļu. Atrodoties šādā apziņā, lūdzu, pameditējiet, koncentrējoties uz savu elpošanu un ieņemiet mierīgu un līdzsvarotu būtības stāvokli. Kad sasniegts miers un rāmums, tad, atrodoties savienībā ar saviem pavadoņiem un sargeņģeļiem, palūdziet, lai tie jūs savieno ar jums visvajadzīgākajām enerģijām, kas veicina jūsu garīgo un fizisko izaugsmi un attīstību uz Zemes, izsakiet man, erc. Mihaēlam, lūgumu:


 „Es lūdzu, lai visa mana būtība tiktu savienota ar Radītāju, un cauri man plūst enerģijas, iezemējoties manā ķermenī, Zemē un iesūcoties un piepildot to ceļu, kas atrodas manā priekšā.


Es lūdzu, lai visa mana būtība tiktu savienota ar maniem pavadoņiem un eņģeļiem tā, lai tie vadītu mani un gaisma plūstu caur mani, iezemējoties manā ķermenī, Zemē un piepildot to ceļu, kas atrodas manā priekšā.


Es lūdzu, lai visa mana būtība tiek savienota ar Radītāja mīlošajām enerģijām, īpašībām un prasmēm, kas man būs vajadzīgas 2011. gadā, es ļauju tām plūst caur mani tagad, iezemējot tās manā ķermenī, Zemē un piepildot to ceļu, kas atrodas manā priekšā.


Es lūdzu apzināt tās enerģijas, kas man ir jāpieņem, to apziņu un vadību, kas man jāapzina un Radītāja klātbūtni manī, kas man ir jāpamana. Lai nākošā gada laikā Dieva rokas vadītas, vismīlošākajā veidā un vibrācijās, manas enerģijas atveras pretim Radītājam un es sasniedzu augstu garīgas apziņas un izaugsmes līmeni.”


Tad vienkārši sēdiet un ļaujiet notikt vajadzīgajiem savienojumiem un būtiskajām enerģijām ļaujiet ieplūst sevī un cauri sev, iemiesojiet tās visā savā būtībā.


 Varat atkārtot šo praksi vairākas reizes, jo tā atbrīvo jūs no blokiem un vienlaicīgi rada būtisku savienību, bet īpaši spēcīga tā ir šobrīd, kad sākas jauna fāze.


Esiet un ļaujiet sev būt Radītāja gaismas un mīlestības vērtiem un cienīgiem, saņemiet no savas iekšienes vajadzīgās enerģijas un apziņu, kas trupinās jūsu tālāko garīgo atmodu un savienošanos ar Radītāju.


Erceņģelis Mihaēls

www.omna.org


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2011/01/06