Ir īstais Laiks

10. aprīlis/2010


Erceņģelis Mihaēls caur Marlēni Svetlišofu


Mīļie!

Mēs, no eņģeļu valstības, patlaban šeit atrodamies milzīgā skaitā, lai jums un visam uz Zemes pēc vajadzības palīdzētu. Mēs stāvam jums blakus uz gaidām jūsu lūgumu. Mēs turpinām pildīt visu, ko mums licis darīt Pirmradītājs un stingri stāvam Gaismā, jo enerģijas uz Zemes šobrīd griežas un mutuļo kā atvarā. Nekad iepriekš nekas tāds nav noticis, kaut vai savienojot kopā pagātni, tagadni un nākotni. Ar jums notiek tādas lietas, ka nespējat vien beigt par visu brīnīties. Vai tas notiek patiesībā, vai arī tas ir sapnis? Tagad saplūst pagātnes un nākotnes enerģijas tagadnē, un ir ļoti grūti izskaidrot kā tas notiek, jo jūsu dzīvēs viss šķietami notiek tik patiesi un reāli.


Mīļie, jau ilgu laiku esam runājuši par nepieciešamību mācīties palikt sevī, iecentrēties sevī un nu mācībai jāsāk īstenoties dzīvē. Uz pasaules skatuves un jūsu personīgajās dzīvēs turpinās ienākt daudzi īpatnēji, neparasti un savādi notikumi un sagadīšanās. Daži būs tik īslaicīgi un gaistoši, ka šķitīs nereāli un izdomāti, nevis piedzīvoti. Palieciet iecentrēti un esiet atvērti visām pārmaiņām, kādas vien no jums varētu tikt pieprasītas. Ticiet, ka jums ir visi nepieciešamie instrumenti, lai tiktu galā ar pilnīgi visu. Palieciet savā sirds centrā un uzticieties savai iekšējai vadībai. Jums palīdz pilnīgi visiem un jūs tiekat itin visā, kas notiek jūsu dzīvēs, vadīti. Runājiet ar mums un izstāstiet savus viedokļus un atklāsmes, lai mēs varētu palīdzēt izvērtēt to, kas patiešām notiek.


Kā Gaismasdarbinieki, jūs esat uzņēmušies jauno enerģiju pārveidošanas darbu, lai paceltu visus augstākā vibrāciju līmenī un padarītu jaunās enerģijas pieejamākas visai cilvēcei. Tas ir jūsu darbs šajā brīdī. Daudzu smadzenēm un ķermeņiem cauri plūst augstas enerģijas, dažkārt tas ir ne visai patīkami. Tādēļ mēs iesakām garas un ilgstošas pastaigas dabā, ritmiski elpojot, dziļi ieelpojot vēderā un izelpojot caur muti vismaz septiņas reizes pēc kārtas. Šāda elpošana stabilizē jūsu enerģijas un atvieglina notiekošos procesus. Lai nodrošinātu enerģiju plūsmu jūsu fiziskajos ķermeņos katru dienu ir jāizdzer vismaz 8-10 tīra ūdens glāzes. Šajā procesā tieši tāpat palīdzēs ikdienas garīgās prakses.


Enerģijas pastiprinās frekvenču līmeņos un parādīsies daudzas lietas, kas vairs nav apslēpjamas. Ikviens to jau piedzīvojat savās dzīvēs, un tā jūs palīdzat attīrīties un iztīrīties arī Zemes režģiem, jo izejot kādu pieredzi un apjaušot notiekošo, jūs palīdzat iezemēt un stabilizēt šos spēkus Mātes Zemes centrālajā kodolā, kas savukārt palīdz tai stabilizēt savus spēkus. Jūs ļoti daudz ko izdarāt tādu ko ar savu apziņu neapjaušat, ko apjaušat ar savām slēptajām sajūtām, iekšējo sapratni vai redzi. Tagad notiek Zemes un visa uz Tās Augšāmcelšanās process. Tas nebūs kaut kad nākotnē, tas notiek TAGAD. Viss uz ko tiecāties, tagad sāk īstenoties jūsu acu priekšā.


Gatavojiet sevi šai sapratnei un esiet gatavi un griboši palīdzēt. Katru dienu piesauciet mūsu klātbūtni un palīdzību ik darbībā, kas vērsta visu Augstākajam Labumam, un ticiet, ka viss notiek. Jūs ne mirkli neesat vieni, jūs visu laiku tiekat vadīti un virzīti. Jūs esat drošībā, jūs tiekat aizsargāti, jūs tiekat vadīti visā ko darāt. Šis process apvienos visas enerģijas saistītā spēkā, kas tiek saukts par MĪLESTĪBU, un radīs daudzas brīnumainas pārmaiņas uz jūsu planētas un cilvēces sirdīs. Laiks apvienoties ar visiem fragmentiem, aspektiem, paralēlajām dzīvēm, jūsu Dievišķā Es dvēseles paplašinājumiem un tas viss turpinās risināties katram atbilstošā Dievišķajā laikā, katra Augstākajam Labumam un labsajūtai.


Ziniet, ka esam ar jums, visi Gaismas pulki ir gatavi jums palīdzēt, ik rītu sāciet ar mūsu piesaukšanu, lai mēs jūs aizvestu un pavadītu tās dienas lielākā uzdevuma izpildē un veikšanā.


ES ESMU erceņģelis Mihaēls.

©2010  Marlēne Svetlišofa

http://www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/04/16