Fiziskajā plānā atnākušo vēstījumu ticamība

Sanats Kumara caur Tatjanu Mikušinu


13. marts 2005. gads


ES ESMU Sanats Kumara, atkal atnācis caur savu sūtni. Jebkura cilvēka apziņa ir pakļauta šīs blīvās pasaules domu formu un tēlu ietekmei. Šīs formas un tēli peld tāpat kā milzīgas zivis akvārijā un meklē, kura apziņu var norīt. Tāpēc mūsu uzdevums ir atvairīt šos nepilnīgos paraugus un novērst viņu negatīvo iedarbību, cik vien tas ir iespējams. Šo enerģētisko sablīvējumu klātbūtne un viņu nekontrolējamā pārvietošanās telpā ļoti apgrūtina mūsu darbu.


Cilvēka apziņa ir ļoti kustīga. Liekas, ka cilvēks atrodas nekustīgā stāvoklī, tomēr viņa apziņu šajā brīdī pievelk enerģētiskie veidoli, kas ir viņam atbilstoši pēc vibrācijām, un tā var ceļot pa dažādiem astrālā un mentālā plāna slāņiem.


Tāpēc uzdevums dot jel kādas tīras zināšanas ir ļoti grūti realizējams.

Tas ir pirmais ierobežojums. Otrais ierobežojums ir saistīts ar tiem apziņas slāņiem, kurus cilvēks – informācijas pārvades starpnieks vai sūtnis ir izveidojis tagadējā iemiesojumā.


Šī enerģija ir jauna un ļoti aktīva, un nav iedomājams, ka būtu iespējams šo enerģiju līdz galam pārvarēt.

Lūk, divas pamatproblēmas, ar kurām mēs saskaramies pie jebkuras informācijas nodošanas no smalkā plāna fiziskajā pasaulē.


Sevišķi sarežģīta ir informācijas nodošana vārdos, tā saucamie diktāti. To kvalitāte mainās no reizes uz reizi, no viena seansa uz otru.


Tāpēc nododamās informācijas ticamība pastāvīgi mainās. Un šī ticamība var būt labāka vai sliktāka no reizes uz reizi. Tāpēc spriest par informācijas saņēmēja ticamību var tikai ilgākā laika posmā. Šajā gadījumā noder teiciens, – ja tā ir patiesība, tad tā nepārstās sevi izpaust, ja tas ir gadījuma process, kas atnests ar zināmiem astrālajiem enerģētiskajiem sabiezējumiem, tad pēc kāda laika intervāla, ko nosaka šim enerģētiskajam sabiezējumam piemītošais iekšējais spēks, informācijas saņemšanas process tiks vai nu pārtraukts, vai pēc saņemtās informācijas kvalitātes atklāsies tās avots.


Cilvēks, kuru vada šie aklie astrālie spēki, pats nav spējīgs novērtēt saņemtās informācijas kvalitāti.

Tāpēc vēstījumu pieņemšanas process ir ļoti sarežģīts un prasa ievērojamas gan mūsu, gan informācijas saņēmēja pūles.


Ziņu ticamība, ko satur vēstījumi, arī var mainīties no reizes uz reizi.

Jūs varat jautāt, kāpēc mums meklēt indivīdus, kuri spējīgi pieņemt vēstījumus un turpināt un turpināt atkal un atkal dot šos vēstījumus un diktātus?


Atbilde uz šo jautājumu ir ietverta pašā jautājumā. Mēs to darām tāpēc, ka tas ir nepieciešamais posms, kura priekšā tagad stāv cilvēce. Daudzi cilvēki sāk dzirdēt smalko plānu, stāties saskarsmē ar dažādiem spēkiem. Ne visi šie cilvēki apzinās, kas tie ir par spēkiem, ar kuriem viņi sāk savstarpēju sadarbību. Un ir starp tiem pilnīgi draudzīgi, labu vēloši. Bet ir arī pilnīgi ļaunas būtnes, kas saviem savtīgajiem mērķiem izmanto cilvēku, kuru tās sev pakļāvušas. Bet savtīgais mērķis ir viens tāpat kā visā šajā nereālajā izpausmē – aizvest pēc iespējas tālāk no Dievišķās Realitātes izzināšanas.


Visam šajā pasaulē ir divas puses. Jebkurai darbībai, kas piemīt šai pasaulei, ir divpusējs raksturs, un tā var būt vērsta kā uz labo, uz labumu, tā uz ļaunumu, nāvi, elli.


Vēstījumu un diktātu pieņemšana ne ar ko neatšķiras no jebkuras citas darbības un no jebkuras citas šīs divējādās pasaules izpausmes.


Tiklīdz parādās kāds jauns izgudrojums, kas, kā liktos, sākotnēji vērsts uz labo, uz labumu, tā gandrīz vienā mirklī šīs pasaules iluzorie spēki sāk pārņemt šo izgudrojumu un virzīt to tieši pretēju mērķu īstenošanai. Ņemiet jebkuru piemēru.


Viens no pēdējiem izgudrojumiem – Internets, kas dod milzīgu brīvības pakāpi gandrīz vienā mirklī sazināties pāri okeāniem un kontinentiem. Vēl pirms dažiem gadu desmitiem cilvēka smadzenes tādu iespēju uzņemtu kā fantāziju. Un ar ko Internets ir piepildīts šodien? Tā vietā, lai nestu labā idejas, tas par 90 procentiem aizpildīts ar visapšaubāmākajiem paraugiem, ko radījis cilvēku divdabīgais intelekts.


Patiesības drusciņas atrodas arī šajā pasaules informācijas sistēmā un tieši tādā pašā proporcijā, kādā patiesība atrodas šajā pasaulē. Viens pret desmit. Jā, Patiesības, Dievišķās Patiesības klātbūtne šajā pasaulē tagad ir tikai 10 procenti.


Saskarsme ar smalkajām pasaulēm nav nekāds šī likuma izņēmums. Un informācijas ticamības procents smalkās pasaules vēstījumos ir tai pašā proporcijā, 1 pret 10.


Tas nenozīmē, ka visu vēstījumu ticamība ir tāda. Ir vēstījumi, kas atnāk šajā pasaulē ar 95 procentu ticamību un vairāk. Bet 90 procenti vēstījumu satur melus.


Tāpēc tiem mūsu pārstāvjiem, ar kuriem mēs strādājam, mēs izmantojam noteiktus informācijas pārraidīšanas paņēmienus un dodam viņiem piekļuves atslēgas šai informācijai, kuras ir zināmas tikai viņiem un iegūstamas ilgstošas apmācības procesā, kura laikā mūsu sūtņi iztur noteiktus un visai smagus pārbaudījumus, pierādot savas tiesības uz informācijas saņemšanu no Dievišķā Avota.


Taču, lai jums būtu iespēja pašiem noteikt informācijas kvalitāti un ticamību, kas nākusi no dažādiem avotiem, jums jāattīsta sevī spēja noteikt šīs informācijas līmeni. Klausīties un atšķirt vibrācijas, ko satur smalko pasauļu vēstījumi.


Pat mūsu sūtņa mantija nedod iespēju pastāvīgi nonest Patiesību līdz galam. Patiesības procents mainās no reizes uz reizi, no viena seansa uz otru atkarībā no ārējiem apstākļiem un sūtņa iekšējā stāvokļa.


Es pieskāros šodien ļoti sarežģītai tēmai par fiziskajā pasaulē nonākušo vēstījumu ticamību.

Bet, tā kā saskarsmes process starp pasaulēm turpinās attīstīties, tad šīs zināšanas jums būs nepieciešamas, lai atrastu šos 10 patiesības procentus visā, kas ir jūsu apkārtnē, un visā, kas atnāk pie jums no dažādiem informācijas avotiem: radio, avīzēm, televīzijas, Interneta vai vēstījumiem, kas saņemti no smalkās pasaules.


Tāpēc vienīgais padoms, ko es varu jums dot un kas aizsargās jūs no tiem 90 procentiem jūsu pasaulei raksturīgo melu, ir pilnveidot pašiem savu uztvērēju.


Attīriet savus ķermeņus. Attīriet savu fizisko ķermeni, mentālo ķermeni, emocionālo ķermeni, ēterisko ķermeni.

Sekojiet savam paziņu lokam, sekojiet savām domām, sekojiet savām jūtām.

Kontrolējiet sevi visas dienas garumā. Par ko jūs domājat? Vai jūs atrodaties harmonijā?

Nedomājiet, ka tās izvēles, ko jūs izdarāt dienas gaitā, ir jums nekaitīgas.

Tas, ko jūs uzskatāt par labāku, ko jūs izvēlaties, kādām nodarbībām jūs dodat priekšroku, uzliek jums nenomazgājamu enerģētisko aplikumu, no kā atbrīvoties viena iemiesojuma laikā ir grūti.


Viss, kas ir ap jums, ir enerģija, vibrācijas. Un, dodot priekšroku nepilnīgiem darbības veidiem, jūs brīvprātīgi uzliekat sev arvien lielākus un lielākus ierobežojumus.


Jebkura parastam cilvēkam raksturīga ikdienišķa nodarbība, kas varētu šķist pilnīgi nevainīga, var atlikt jūsu virzīšanos pa Ceļu uz nenoteiktu laiku.


Sekojiet visam, ko jūs darāt dienas laikā. Cik laika jūs tērējat, lai skatītos nebeidzamos seriālus, cik sarunām smēķētavās, cik sakaru uzturēšanai ar tā saucamajiem draugiem. Vai tas viss ir tik nepieciešams jūsu garīgajai izaugsmei?


Jūs nevarat vienā mirklī atbrīvoties no jūsu važām, bet jūs varat to darīt pakāpeniski, dienu pēc dienas, soli pa solim, atsakoties no vienas pieķeršanās pēc otras, virzīties un virzīties pa ceļu, nekad neapstājoties un vadoties tikai pēc savas iekšējās tiekšanās atgriezties mājās, pie Dieva. Kura sākotnēji bija ar jums, un kura arī tagad jums piemīt. Vajag vienkārši atcerēties savu pirmo Mīlestību. Un iet.


ES ESMU Sanats Kumara un ES ESMU vienmēr ar jums jūsu ceļā.


© Tatjana Mikušina, 2005
http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.03-06.html


Tulkoja Daina Daija, Lauma Ērgle, Olga Gaile
Pievienots: 2010/02/03