Maiks Kvinsijs


Jau ilgāku laiku mūsu lapā var lasīt SaLuSa vēstījumus, kuri saņemti caur Maiku Kvinsiju.

MAIKS KVINSIJS dzimis 1934.gadā Kroijdonā (Anglijā). Maiks ir divu dēlu tēvs un savā profesionālajā dzīvē strādājis dažādās elektromehāniskajās firmās. Brīvajā laikā viņš rakstījis daudzus rakstus garīgi orientētiem žurnāliem un internetam, un tajos skāris sekojošas tēmas- ārpus zemes civilizācijas, NLO un dziedināšana. Viņam ir pašam savs garīgās ievirzes radiošovs BBS radio. 2004. gadā Gaismas Skolotājs Sen Žermēns lūdza viņu ik rītu datorā pierakstīt ziņojumus. Kopš tā laika viņš saņem tos katru dienu (izņemot svētdienas). Pirmdienās, trešdienās un piektdienās viņš saņem Galaktiskās Federācijas vēstījumus, kā, piemēram, SaLuSa no Sīriusa un Ker-On no Venēras (no piektās dimensijas Venēras).

Ar Maika biogrāfiju jūs varat iepazīties www.galactichannelings.com


Maika ziņa mūsu lasītājiem:

„Mans vēlējums- esiet vienmēr mīlestībā un gaismā, dalieties tajā ar visām dvēselēm. Tā jūs kalpojat Dievam un paaugstināt ikvienu dvēseli, ar kuru sastopas jūsu enerģija.”


Kā tiek pieņemti vēstījumi?

„Lai sagatavotos vēstījuma saņemšanai, es nosēžos pie datora tā, kā mani instruējis Sen Žermēns, tad sevi mentāli noskaņoju klusās un mierīgās vibrācijās. Es izveidoju ap sevi aizsardzību, nosaucu vārdos manus kontaktus un saku tiem,- esmu gatavs- momentā sajūtot ejam man cauri ļoti spēcīgas enerģijas, tad sāku saņemt telepātisku vēstījumu. Mani vēstījumi veidojas no vārdiem/teikumiem, kas formējas manā galvā. Sen Žermēna  enerģija ir izteikti savādāka nekā citiem. Visuma Būtnes, tādas kā SaLuSa un Ker-On, ir ļoti līdzīgas viena otrai.”


www.galactichannelings.com

Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/02/07