Zeltītais Kosmiskais stars

LangaMīļie Brāļi!

Mēs, no augstākajām realitātēm, esam strādājuši ar cilvēci gadu simteņiem, un mēs zinām,- nekad iepriekš jūsu eksistences plānam nav bijusi tāda iespēja iezemēt Kristus Apziņu ar 12. Zeltītā Kosmiskā Stara palīdzību.

Gaismas darbinieki un Ceļinieki - kā šis konkrētais kanāls - uz jūsu planētas sasniedz lielu progresu, izplatot visaugstākās Rozā Mīlestības stara vibrāciju frekvences kolektīvajā apziņā, paceļot kolektīvo frekvenču ātrumu, tādējādi sekmējot jauno enerģiju sūtījumu lejupielādes. Šīs  lejuplādes satur DNS aktivizācijas kodus.

Šie enerģētiskie sūtījumi ir tikuši glabāti jūsu sirds centra Zelta kodolā. Daudzi no jums sāk sajust šīs jaunās vibrācijas rītos, uzreiz pēc pamošanās.

Kad kāda lejuplāde ir pabeigta, kodi tiks aktivizēti ar gaismas kūļu palīdzību. Kad ejiet cauri aktivizēšanai, jūsu ķermenī ir jābūt gana daudz ūdenim, lai sadalītu vibrācijas pa visu sistēmu. Jums regulāri jādzer, 3 litri ik dienas. Svarīgi ir arī  labi ēst un labi atpūsties. Labi ēdināts, labi atpūties ķermenis izstaro līdzsvarotu enerģētisko lauku.

Jūsu enerģētiskajam laukam piemīt tādi paši spēka centri (čakras) kā Radītāja enerģētiskajam laukam. Jūsu individuālais lauks ir kā okeāna ūdens pile. Piliens ir miniatūrs okeāns, ar visām okeānam piemītošajām sastāvdaļām.

Jūsu enerģētiskais lauks satur vairāk kā 300 enerģētisko centru vai čakru. Tomēr jūsu septiņas pamatčakras atbild par jūsu enerģētiskā lauka līdzsvara saglabāšanu.

Lai noritētu sekmīga/pilnīga jūsu jauno DNS kodu aktivizēšana, jūsu enerģētiskajam laukam jābūt pilnīgi līdzsvarotam. Ir daudzas dažādas metodes,  lai dziļi sevī darbojoties, sabalansētu jūsu čakras, vienlaicīgi līdzsvarojot jūsu enerģētisko lauku.

Papildus septiņām pamatčakrām, septiņas citas nozīmīgas čakras tiek aktivizētas jūsu smalkajā ķermenī - Kristālu čakras.

Ja atcerēsieties visus tos garīgos skolotājus, kas staigājuši pa jūsu Planētu, tad katram no tiem bija aktīvas visas 14 čakras.

Pagātnē tā bija tikai dažu izredzēto enerģētiskā konfigurācija, bet tagad visa ārējā palīdzība ir vērsta uz intensīvu aktivizāciju, tādējādi ikvienam jums ir iespēja sasniegt tādu pašu enerģētiskās izpausmes stāvokli kāds bija šiem garīgajiem skolotājiem.

Pirms savas inkarnēšanās jūs piekritāt aktivizēt kolektīvo sistēmu, aktivizējot jūsu pašu sistēmu. Visa ārējā palīdzība ir gatava ap jums - šī iespēja patiesi ir pārāk vērtīga, lai to neizmantotu - bet jūsu personīgā aktivizācija var sākties tikai atslēdzot savu Sirds centru. Mīlestība ir atslēga. Nav slēdzenes, kuru neatslēgt ar Mīlestību.

Atšķirībā no citiem jūsu enerģētiskajiem centriem, Sirds čakras atvēršanās vienmēr sākas ar uzplaiksnījumu. Tam jābūt pakāpeniskam, tik maigam kā plaukstošam ziedam, jūs neredziet pašu uzplaukšanas procesu.

Jūs esiet nākuši uz šo eksistences plānu, lai palīdzētu un mainītu, un šis ir jūsu laiks to paveikt.

Neatkarīgi no tā, kādā veidā jūs atmodāties garīgajai dimensijai, ja reiz tas ir noticis,- milzīgs spēka daudzums plūdīs cauri jūsu sistēmām, sasniedzot septīto apziņas līmeni, izceļot jūsu būtības katru aspektu.

Šis spēks ir Radītāja enerģijas primārais aspekts un atbilst Mīlestības Rozā Staram. Ja jūsu Sirds čakra rezonē augstākajās Mīlestības frekvencēs, bezdūmu liesma spīdēs jūsu krūtīs. Šī liesma atbilst hiper- dimensiju Kristus Apziņai un ir vismistēriskākā (visnoslēpumainākā) Visuma lieta; visa dzīve ir atkarīga no tās.

Kad atveriet savu sirdi un tai cauri plūst Kristus Apziņa, tas atstās ārkārtīgi spēcīgu iespaidu uz jums. Tas, literāri sakot, pārveidos jūs.

Nav svarīgs jūsu stāvoklis vai apziņas attīstības līmenis, nav svarīgs jūsu vecums vai sabiedriskais stāvoklis, šīs liesmas meklēšana ir jūsu pirmais uzdevums. Atcerieties, viens no Logosa Likumiem ir: viss ko meklējiet jūs - meklē arī jūs.

Kristus Apziņa eksistē ārpus laika un telpas; tā ir Prinča Sanandas daudz-dimensiju sapratne, apziņa, kas valdīja manā mīļajā Brālī un Skolotājā Jēzū. Tā ir apjausma par Vienu un Visa Kas Ir Vienotību.

Strādājiet, lai sabalansētu jūsu čakras un enerģētisko lauku, atveriet jūsu Sirdi un izplatiet Mīlestības augstākās vibrācijas, drīz notiks jūsu jaunā DNS aktivizācija, un jūs piedzimsiet jaunā Dievisķības ciltī.

Netiecieties uz mazāko.

ES ESMU Emanuēls


©2009 Langa

www.emmanuelmessages.com


Tulkoja Māra Brante
Pievienots: 2010/02/19