23.-30.janvāris/2011

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Jūs patlaban ieejat bezgalīgo iespēju laukā un sāksiet piedzīvot savu sapņu un vēlmju ātrāku īstenošanos. Brīnumu priekšnojautas, kādās tagad atrodaties, ir šis jaunais enerģijas lauks, kas tagad tiek liets pār Zemi, ikvienu un visu virs Tās. Centieties savienoties ar ekspansivitāti un praktizējiet vizualizēt jūsu ārējo es kā paplašinātu, daudz lielāku Gaismas Ķermeni, mirdzošu tīrā Gaismā!

 

Lai arī jūsu iekšienē joprojām notiek tīrīšanās un atbrīvošanās no visa nederīgā, paralēli sajūtat arī lielāku prieku un savas Būtības gaišumu. Tādēļ, būtu īstais laiks koncentrēties un pierakstīt to, ko vēlaties piedzīvot šajā Gadā un turēt savā tuvumā šo sarakstu. Kad jūtat sevi sakrītamies katrā savā enerģētiskajā līmenī, tad pārlasiet šīs vēlmes par dzīvi un Pasauli, un augstāko rezultātu visiem iesaistītajiem. Un tad, savācieties un klumpačojiet uz priekšu!

 

Mēs cildinām Cilvēku tik elastīgo un mērķtiecīgo Garu, kas tiecas veidot labāku Pasauli. Mēs godinām jūsu spējas Mīlēt vienam otru pat tad, ja jūsu pašu dzīve šķiet salūzusi. Mēs atkārtoti jūs iedrošinām, aizstājiet ar paceļošām domām tās, kas jūsu būtībā un prātā iezogas ar skumjākām un zemākām vibrācijām. Esiet stipri! Esiet drosmīgi! Uzskatiet sevi un domājiet par sevi kā par Brīnumainām un spēkpilnām Būtnēm, dejojiet, dziediet, iededziet gaismu naksnīgajās debesīs un pirms vēl tas būs noticis, jūsu noskaņojums, garastāvoklis un sajūtas būs pacēlušās uz augstāku un laimīgāku prāta stāvokli. Tā ir alķīmija, Mīļie. Jūs esat savas realitātes Radītājs!


Ik dienas veltiet kādus brīžus Zemes svētīšanai, visas cilvēces un visu Zemes valstību svētīšanai, sūtiet Violeto Staru ietvert un aptvert to visu. Jūs pat nevarat iedomāties, cik ļoti šāda rīcība palīdz pacelt jūsu planētas frekvences. Piesauciet mūs, pirms uzsākat šo darbu, tas ļaus pievienoties arī mums un kopā mēs vairosim un izpletīsim jūsu svētību pār visiem planētas Zeme nostūriem.

 

Esat iegājuši laikā, kad pa īstam katrā savā darbībā, domā, vārdā vai rīcībā esat īstas Gaismas būtnes. Mēs zinām un saprotam, ka daži vecie ieradumi un rīcības veids ir grūti aizstājami, bet ja jūs uzstājat un saglabājat neatlaidību, mīļie, pienāks laiks, kad viss būs attīrījies un viss, kas jūs bremzēja tiks pārvarēts, dzīve uz jūsu planētas kļūs par Debesīm virs Zemes, un tieši to jūs vēlējāties pieredzēt.

 

Palieciet šajā augstajā redzējumā par Zemi un visu virs Tās, jo tā iezemējat Gaismu un Labestību, ko tik ļoti visu laiku esat vēlējušies un kas tagad sāk nest augļus. Mēs visu laiku esam jūsu rīcībā.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2011 Marlene Swetlishoff   

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2011/01/30