16.-23.janvāris/2011

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļotie Gaismasdarbinieki!

 

Sveicināti atkal! Šī nedēļa nesīs atbildes uz daudziem jūs mulsinošiem jautājumiem, uz jautājumiem, kas nodarbinājuši jūsu prātus jau labu laiku, un puzles gabaliņi ieņems savas vietas. Sāksiet redzēt daudz skaidrāk iepriekš apslēptās lietas un notikumus. Lielāka daļa būsiet priecīgi pārsteigti par to, ka esat kalpojuši augstākam mērķim un darbībai nekā tās dilemmas un situācijas, kurās bijāt iesaistīti, lai sevi līdzsvarotu un sasniegtu balansu. Taisnība, daļa no visa ir personīgā karma, bet ļoti daudzi jūsu dzīvju notikumi ir tās lielās Mīlestības rezultāts, ko sevī jūtat pret visu cilvēci un Zemi, tā ir jūsu dedzīgā vēlme uzņemties vairāk nekā individuāli spējat uzņemties, tikai, lai transmutētu lielākus blīvuma apjomus uz Zemes.

 

Augstākajās dimensijās jūs pilnīgi visi brīvprātīgi uzņēmāties šo darbu, lai nodrošinātu stabilitāti Zemes iekšienē un virs tās. Daudzi tagad noslēdzat šo darbu, kā arī daudzus citus agrāk pirms inkarnēšanās noslēgtos līgumus. Sajutīsiet lielāku brīvību un tādu kā nastas vai smaguma noņemšanu no jūsu pleciem. Tā vietā jūsu sirdīs un emocionālajos ķermeņos stabili ienāks prieks un laime, tādēļ arī būs daudz vieglāk palikt pozitīvā prāta stāvoklī salīdzinoši ar iepriekš pieredzētajām cīņas sajūtām sevī. Ziniet, ka visu laiku esam ar jums un bieži vien runājam ar jums, dodot padomus, vadot un iedrošinot. Patiešām, nekad neesat vieni. Jūsu mirdzošā Gaisma piesaista Augstāko frekvenču būtības un visi mums esat zināmi un pazīstami.

 

Jūsu Mīlestība un sevis veltīšana Augstāko Kosmisko enerģiju iezemēšanai ar sava fiziskā transporta līdzekļa starpniecību, atrodoties visdažādākajās situācijās un notikumos pagājušajā gadā, ir nesušas lielu sapratni par to vareno spēku, ko sauc par Mīlestību, un jūs atskārstat, ka šim spēkam piemīt daudzas un dažādas šķautnes un pakāpes, kas ļāvušas daudz ievērojamāk atvērt jūsu sirds čakras. Šis process šad un tad rada „sirds problēmām” līdzīgus simptomus, tajos brīžos notiek jūsu sirds telpas pielāgošana un līdzsvarošana ar augstākām enerģijām. Šādas parādības ir pārejošas, un, ja jums nav iedzimtu sirds kaišu, tad pakāpeniski tādas „lēkmes” kļūs retākas.

 

Mēģiniet vairāk koncentrēties uz sirds čakru, lai atvērtu aizvien vairāk cilvēcisko sirds īpašību šķautnes un ļautu savā sirds telpā ienākt vairāk un vairāk Dievišķajām īpašībām un spētu tās ieviest dzīvē. Šobrīd sevi lolojiet un saudzējiet, lai tikai justos labi un ērti, jo jūsu būtībā notiek iekšējās transformācijas un nešaubīgi tas ietekmē jūsu fiziskos ķermeņus. Atkal atgādinām, dzeriet daudz tīra, attīrīta ūdens, ūdens palīdz enerģijām harmoniskāk virzīties cauri jūsu sistēmām. Tieši tāpat, arī dziļa un ritmiska elpošana veicinās prānas plūšanu cauri jūsu fiziskajam ķermenim, sniedzot vitalitāti un papildus enerģiju. Ieelpojiet, skaitot līdz 7, aizspiediet nāsis, skaitot līdz 7, izelpojiet, skaitot līdz 7 un tā atkārtojiet 7 reizes un katru dienu; tas līdzsvaros jūsu četru ķermeņu sistēmu.

 

Pati svarīgākā lieta šonedēļ ir priecāties katrā dzīves mirklī. Meklējiet to, kas sniedz jums prieku un iesaistieties tajā. Lūdziet un piesauciet, prieku var viegli radīt un ieviest savā ikdienā. Ja virspusē paceļas raizes un rūpes, aizstājiet tās ar priekpilnām un laimīgām domām, nevis ienirstiet raizēs un satraukumos. Atcerieties, jūs mācaties kļūt par savu četru ķermeņa sistēmu pārvaldītāju, meistaru un tas ir izdarāms. Visi to esat darījuši, pie tam daudzas reizes, tikai uz citām planētām un citos ceļojumos. Zināšanas ir jūsu iekšienē, tikai jāstrādā čakli un cītīgi, tad tās sāks automātiski darboties jūsu iekšienē.

 

Mēs esam kā Viens, Mīļie. Saklausiet mūsu balsis, mūsu skaņas un toņus. Mēs jūs saucam, vai dzirdat?

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2011 Marlene Swetlishoff      

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2011/01/22