9.-16.janvāris, 2011

Marlēne Svetlišofa

 

Esiet atkal sveicināti, Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Daudzi sākat pieņemt savas jaunās - Gaismas Emisāru lomas uz Zemes. Tā ir liela atbildība un pieprasa pamatīgas prasmes visos Būtības līmeņos. Jūs sākat apjaust, ka spēks ko sevī nesat, tam piemīt spēja gan dziedināt, gan arī citus sāpināt tikai ar dažiem izteiktiem vārdiem. Tālākā attīstībā var būt tikai viena izvēle - Mīlestības ceļš. Vai tagad redzat, ka valdošajam spēkam nav nekā kopīga ar sirdi, vai redzat, ka īsts spēks pieprasa konstantu un nepārtrauktu sevis disciplinēšanu, kā arī vajadzību pēc milzīgām pārbaudēm, kurām ikviens tagad izejat cauri.

 

Jūs turpināt izjust kundalini pieaugošo spēku sava iekšienē, jūs mācaties kundalini līdzsvarošanas paņēmienus. Vissvarīgākais elements šajā mācību procesā ir savu enerģiju iezemēšana, katru dienu, un dažkārt pat vairākas reizes dienā, lai spētu saglabāt līdzsvaru un harmoniju. Patlaban jūsu Augstākais Es lēnām ienāk jūsu zemākajos ķermeņos, „pārbaudot ūdeņus”. Ja jūsu Augstākais Es ienāktu tā uzreiz visā veselumā, tad visticamāk, ka ātri vien radītu īssavienojumu jūsu vadības ķēdēs, tādēļ ļoti rūpīgi un uzmanīgi tiek darīts viss, lai pielāgotu jūsu fiziskos transporta līdzekļus augstākām enerģijām, lai šis process noritētu viegli un ātri. Jūsu Augstākajam Es ir Neaptverami Lielas Būtnes Spēks.

 

Ikvienā un katrā cilvēkā turpināsies lielās pārmaiņas, Mīļie, jūs centīsieties izvairīties no zemajām enerģijām, kas parādās jūsu laukos līdz spēsiet radīt aizsardzības lauku, kas neielaidīs jūsu būtībā svešas enerģijas. Tā ir grūta mācību stunda, kas tomēr jāapgūst dzīves ikdienā, satiekoties un sadarbojoties ar daudziem cilvēkiem. Ļoti svarīgi ir uzsākt dienu attīroties un savienojoties ar savām paša enerģijām, lai spētu pamanīt to brīdi, kad uzņemat sevī svešās. Sāciet dienu ar Gaismas Staba invokāciju, tā vajadzības gadījumā ļoti palīdzēs izveidot atstarojošas aizsardzības Gaismas lauku.


Gaismas stabs

(atkārtot 3x)

Mīļā Visvarenā Es Esmu Klātbūtne!

Lūdzu, ietin mani Tavā Visvarenajā, Maģiskajā, Gaismas Skolotāju elektronu kolonnas Gaismas substancē!

Padari to tik spēcīgu, ka neviena radība vai būtība tai nekad vairs netiek cauri.

Šajā Dievišķajā Gaismas stabā, lūdzu, iepildi Violeto transmutējošo Liesmu, kas piepilda un iziet cauri maniem četriem zemākajiem ķermeņiem un pārveido manī visu, kas neatbilst Tavai Perfektajai Pilnībai.

Atbrīvoto vietu uzstrāvo un piepildi ar to Gaismas Skolotāju apziņu un substanci, ar kuriem es kontaktējos, kā arī ar katra tagad dzīvojošā Gaismas Skolotāja Dzīvo Klātbūtni un darbības Apziņu.

Seko, lai šī Gaisma padara mani neredzamu, neuzvaramu un nepamanāmu visam citam, izņemot Tavai Visaugstākajai Klātbūtnei un es topu īpaši jūtīgs pret Tevi un Tavu Dievišķo Pilnību.

Pateicos    Sacīts-darīts

 

Prāts ir ļoti aizņemts, tas pļāpā un runā bez apstājas, tāpēc pienācis laiks iemācīties nošķirties un atraisīties no konstantās „ego runāšanas” straumes. Varētu palīdzēt šāds darbības veids: ikreiz, kad sāk runāt ego, novērst sevi ar kaut ko citu, tā jūs trenētu sevi aizstāt katru bombardējošo rūpju un dusmu domu ar dzīvi uzlabojošu un paceļošu domu. Ja ieviesīsiet to sevī par jaunu ieradumu, tad pavisam drīz spēsiet sevi kontrolēt un varēsiet izvēlēties un domāt domas, kas vērstas pretim garīgajam progresam un patiesajiem dzīves mērķiem. Šī prakse vien jau atbrīvos pārsteidzoši daudz enerģijas jūsu būtībā, jutīsieties daudz atbrīvotāki savos fiziskajos ķermeņos.

 

Jo tālāk, Mīļie, ejat Gaismas Ceļu, jo šaurāks tas paliek, aiz sevis jūs atstājat zemes baudas, izpriecas un uzskatus, kļūstot par cilvēkiem bez piesaistēm un ieradumiem, bez domu un rīcības stereotipiem, jūs aizvien vairāk piepildāties ar Gaismu un pagātnes ieradumi kļūst nevēlami un nepatīkami. Jūs, iespējams, sāksiet sacerēt garas prieka, izpratnes un skaistuma poēmas, kas ieņems iepriekšējo domu vietu, to domu, kas piepildīja katru jūsu dzīves apzināto brīdi, kā arī to ieradumu vietā, kas traucēja sevi izjust kā pilnīgi un absolūti dzīvojošu būtni savā fiziskajā ķermenī un pasaulē. Jo vairāk tiek transmutēts blīvums un no jūsu šūnām tiek aizvāktas indes, jo dzīvīgāk jutīsieties. Tiem, kuri spēj palikt uz ceļa, tiem atalgojums būs liels un varens un prieka sajūta kļūs par regulāru sabiedroto.

 

Šis Ceļš nav viegls, mēs zinām, jo arī mēs to gājām, tādēļ arī izvēlējamies palikt Zemes tuvumā, lai kalpotu šajos brīnumainajos laikos. Atcerieties mūs piesaukt, izvēlieties kādu jums tuvu Gaismas Skolotāju un piesauciet to. Mēs esam te, lai palīdzētu, vadītu un vestu uz priekšu, uz Zelta Laikmetu. Mēs ļoti gaidām jūsu lūgumus!

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2011 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2011/01/15