2.-9.janvāris/2011

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Gada nogales svinības ir beigušās un pienācis Jaunais gads ar iespaidīgu vispasaules Vienotības meditāciju, kurā desmitiem tūkstošu Gaismasdarbinieku, tādi kā jūs, teicāt jā savai piederībai Dievišķajam, savam Dievišķības iemiesojumam uz Zemes. No mūsu puses raugoties, pagrieziens ir noticis un pasaules iedzīvotāji pieredzēs daudzas pārmaiņas gan sevī, gan savos mīļajos, kaimiņos un dažādajās fiziskās dzīves struktūrās. Mēs no Augstākajām realitātēm ļoti uzmanīgi vērojām šo masveida notikumu gada pirmajā dienā, jums palīdzēja un atbalstīja eņģeļu pulki

 

Ikviens dalībnieks ir Ceļrādis un Jaunradītājs, ikviens veidojāt pozitīvas pārmaiņas visai cilvēcei un visam un Zemes. 2011.gadā jums piepulcēsies vēl daudzi jauni atbalstītāji, jo jaunais gads ir visu labo spēku apvienošanās gads. Šis notikums bija varens Dievišķā Plāna atbalsts. Mēs joprojām svinam! Jūs esat tik spēcīgi un drosmīgi, piesaucot pārmaiņas. Mierpilnā revolūcija, par ko iepriekš esam runājuši, nu ir mūsu priekšā, mēs apsveicam jūs! Jūsu apvienotās un individuālās enerģijas uz planētas ir radījušas ievērojamas izmaiņas un pavisam drīz tās būs ieraugāmas ikdienas dzīvēs.

 

Turpiniet, mīļie, iet Gaismas ceļu, stingri sevī glabājiet planētas Zeme Augšāmcelšanās redzējuma augstāko iespējamo versiju, jo tas notiek Tagad laikā. Turpiniet attīrīt savus ķermeņus, prātus un emocijas. Atcerieties, tas, kas no jums aiziet attīroties un transmutējoties, tas atbrīvo vietu lielākai Gaismai un ir jauns solis uz priekšu jūsu garīgajā ceļojumā uz Augšāmcelšanos. Atcerieties, mēs esam gatavi palīdzēt katrā mīļā brīdī, jums tikai jālūdz, mums ir jārespektē jūsu brīvā griba.

 

Jūsu Augstākais Es tagad darbojas daudz pārliecinošāk, jums tas ir jāzina un jāpalīdz pašiem sev, sakot: „notiks ne mana, bet Tava griba”. Šāda nostāja paātrinās un atvieglos Dievišķā Plāna īstenošanos, ienesīs daudzas jaunas pārmaiņas, tās pašas par sevi ienāks jūsu dzīvēs. Atcerieties, jūsu Augstākais Es var sniegt tikai augstāko un labāko rezultātu visās jūsu dzīves šķautnēs un patlaban darbojas ar mērķi- izveidot lielāku Vienotību Jūsu pašu būtībā, Savā ārējā šīs pasaules izpausmē. Tā ir patiesi aizraujoša attīstība.

 

Esiet mierīgi, mīļie, ikdienā sajutīsiet aizvien lielāku savas Gaismas esību, aizvien ilgstošāki būs prieka, laimes un svētlaimes periodi. Turpiniet praktizēt pateicības attieksmi pret visu notiekošo, ik dienas nosauciet vismaz piecas lietas par ko esat pateicīgi.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2011 Marlene Swetlishoff     

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2011/01/06